MBA vykdomosios

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA Vykdomosios


MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės karjeros ir vadovavimo galimybes intensyvios programos. Skirtingai nuo daugelio kitų švietimo ir mokymo programas, ji yra lanksti ir neturi reikalauti, kad išeiti iš verslo.

Susidūrus su globaliai konkurencingo verslo aplinką ir palaiko pažangias informacines ir ryšių technologijas, verslo organizacines struktūras sparčiai keičiasi. Sėkmė šią naują rinką, reikia komandos vadovų, dirbančių visoje funkcijas ir sienų. Šiandien, verslo lyderiai susiduria su iššūkiais, kurie unikaliai skiriasi nuo tų karta atgal.

&nbsp

Programa plėtoja holistinį lyderystės viziją, kaip vadovai aptarti bendrą perspektyvą realaus pasaulio klausimus ir problemas. Dalyviai gauna sudėtingą supratimą apie pasaulio, technologijų ir konkurencinių jėgų, kad formos verslą ir plėtoti problemų sprendimo analitinius įgūdžius, tiesiogiai susiję su kritinių verslo klausimais. Programa suteikia galimybę dalyviams pasinaudoti gerą sprendimą, priimti teisingus sprendimus, ir imtis atitinkamų atsakomybę.

&nbsp

Aukšto lygio administracinę paramą ir asmeninio dėmesio iš programos dėstytojai ir darbuotojai kuria pridėtinę vertę, bendrą mokymosi metodika. Mokymo metodas, susilieja verslo mokyklos profesinio darbo patirtį, kuri apima paskaitos, diskusijos, atvejų analizės, studentų pristatymai, grupinių projektų, naršyti ir naršyti internete, ir svečių garsiakalbiai iš pramonės ir vyriausybės. Programa suteikiančias stiprus tarpasmeninio bendravimo, komandinio darbo ir vadovavimo sugebėjimus dalyvių ir taip pat pateikia strateginį supratimą apie informacijos ir komunikacijos technologijų vaidmuo versle.

&nbsp


Atrankos procesas

&nbsp

Atrankos procese, mes atrodo super derinys akademinės įgaliojimai ir asmenines savybes, kad nurodyti asmens galimybes pasinaudoti ir prisidėti prie mokymosi patirtį UMT. Mokomieji programoje metodai yra labai priklausomi, panaudojant naujausias technologijas ir dinamišką keistis idėjomis tarp dėstytojų ir studentų. Atidžiai apsvarstyti atsižvelgiant į kiekvienos klasės bendra pusiausvyra. Siekiant užtikrinti, gylis ir turtingumą grupės mokymosi, stengiamės pasirinkti klasės sudaro asmenų, kurie turi aukštų etikos standartų ir akademinės kompetencijos, įvairi darbo patirtį ir asmenines savybes, taip pat įsipareigojimą karjeros vadybininko.

&nbsp

&nbsp

Investicijų grąža

&nbsp

Savo MBZ investicijų grąža yra daugiau nei padidina arba akcijos. Tai taip pat, kuri suteikia jums ir jūsų kompanijai konkurencinį pranašumą žinių ir profesinės tinklo. UMT pritraukia protingas, sėkmingai specialistams, kurie Excel bendradarbiavimo, komanda grindžiamoje aplinkoje. Tai yra žmonės, jums reikės jūsų komanda dabar ir ateityje. Mūsų absolventai aptikote, kad buvę klasiokai lieka artimi draugai ir kolegos, už metus į priekį.

&nbsp

&nbsp

Specializacijos

 • Prekyba
 • Finansuoti
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Bendrojo valdymo
 • Informacinių sistemų
 • Tiekimo grandinės valdymas

&nbsp

Įėjimas Reikalavimai

 • HEC Atpažinai baigimo, bet ne mažiau kaip 45% ženklų visuma disciplina.
 • Dvejus metus po baigimo darbo patirtis.

&nbsp

Priėmimo kriterijai

&nbsp

Visi prašymai yra vertinami, kaip nustatyta ieškovo praėjusiais akademiniais įrašų, darbo patirtis ir veiklos interviu pagal toliau nurodomas procentinis dydis svoriai nuopelnus:

 • O-Level/Matriculation ženklų 15%
 • A-Level/Intermediate ženklų 15%
 • Baigimo ženklų 20%
 • Interviu 30%
 • Darbo patirtis 20%

Additi ONAL penkių taškų yra skiriama visiems meistro laipsniu, laikikliai.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2011

Apie mokyklą

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive inter ... Skaityti daugiau

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive interaction between students and faculty. UMT encourages students to be receptive to new ideas, to ask objective questions and to pay attention to detail in order to infuse participants with an aptitude for life long learning. It values freedom of speech, permits dissent and welcomes diversity of views. It aims to produce well-rounded individuals who can make positive contributions to society on a personal and professional level. Skaityti mažiau