MBA vykdomosios

Bendroji informacija

Programos aprašymas

1

Aprašymas

MBA Vykdomosios ne Northampton Business School yra kruopščiai sukurta siekiant pasiūlyti gilias žinias apie visų kritinių verslo sričių ir funkcijų. Norėdami sėkmingai verslą, jums reikia daugiau nei tik verslo įgūdžių. Verslo administravimo Vykdomosios magistro yra visame pasaulyje pripažintas pakopos kvalifikaciją ambicingiems, motyvuotų abiturientų.

Šis unikalus MBA Vykdomosios tiks tiems, kurie pretenduoja verslo specialistams be išankstinio verslo ar vadybos patirtį, bet turi aiškų interesą ir aistra verslui, įmonių ir verslininkystės.

Gaunant iš Northampton universiteto MBA rems savo karjeros kuriant savo kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie bus padidinti savo verslo žinias ir supratimą. MBA bus išmokyti jus veiksmingą valdymo praktiką teorijos ir išmokyti jus su esminių įgūdžių, pasitikėjimo ir kompetencijos, kad padėtų jums, kai jūs žengti į jūsų pasirinktą pramonėje. Jūs išmoksite mąstyti šonus, iššūkis konvencija ir pasiūlymas žinių pagrindu sprendimus verslo klausimais. Jūs galės galvoti ir veikti kitaip savo kolegoms, kurie yra būtini šiandienos pasaulio verslo arenoje.

Kurso turinys

Programa buvo sukurta siekiant suteikti Jums išsamų supratimą apie verslo ir valdymo procesus. Jūsų užduotis bus sutelkti dėmesį į realaus gyvenimo verslo ir valdymo situacijose ir plėtos savo strateginį mąstymą ir verslumo įgūdžius.

MBA mokymo metodas yra kolektyvinio pobūdžio, dalyviams suteikiant galimybę apsvarstyti klausimus organizacija plataus ar viso verslo kontekste. Gebėjimai analizuoti verslo ir organizacinių problemų yra pabrėžė, kaip yra gebėjimas atpažinti ir išnaudoti galimybes. Strategijų ir planų verslo ar žinybinio tobulinimo plėtra yra pagrindinė tema. Kaip galima tikėtis iš magistro laipsnį, ši programa reikalauja, kalbant apie atvykimo, griežtumo ir darbo krūvio ir reikės įsipareigojimą ir pasišventimo iš dalyvių.

Tipiškos moduliai:

MBA Vykdomosios programa apima aštuonis konkrečius modulius tyrimas (septynių mokė, ir vienas nepriklausomą mokslinių tyrimų modulis), per kurį jūs pažangą, kad:

  • Kritinės problemos Verslas: Kokie pagrindiniai klausimai ir plačiai paplitusios problemos versle šiandien?
  • Valdymas ir organizacinė elgsena: Kas yra organizacinės ir valdymo procesus, kad man reikia suprasti, kad būti veiksmingos lyderiu?
  • Vadovavimas besikeičiančiame kontekste: Ką vadovavimo įgūdžių, reikalingų įvairiose verslo kultūrose ir kontekstuose?
  • Strateginis marketingo: Kaip įmonės gali įgyti konkurencinį pranašumą dinamiškoje ir sudėtingoje rinkoje?
  • Valdymo operacijų ir tiekimo grandinės: Kokie esminiai veiksniai operacijas, tiekimo grandinės ir projektų valdymą?
  • Konkurencinė strategija ir inovacijų: Ką man reikia žinoti, kad būtų galima adaptably kurti ir interpretuoti strategiją?
  • Finansinių sprendimų priėmimo: Kas strateginis žinių man reikia apskaitos, kiekybinių metodų ir valdymo informaciją?
  • Verslo tyrimų projektas: Kas naujo galimybės ar strateginiai pokyčiai galimi mano verslo / organizacijoje?

Patekimo į rinką reikalavimai:

Pareiškėjai paprastai tikimasi surengti pirmą arba antrą klasės pagyrimu laipsnis britų universitetinį arba jam prilygintą ir visada turi turėti dvejus metus atitinkama valdymo patirtis minimali. Iš Northampton priėmimo procedūras universitetas sudaryti sąlygas mokiniams, turintiems išankstinio kredito ar patirtinio mokymosi priėmimą. Kadangi šis magistro kvalifikacija bus pritraukti profesionalius specialistus ir vadovus, studentai gali būti priimami remiantis prasmingas ir išmatuojamus ankstesnio mokymosi ar profesinės patirties įvertinimu. Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti įrodymus apie jų anglų kalbos gebėjimų lygiu, pagal universiteto patvirtintą. Reikalaujamo lygio yra IELTS 6,5 arba jo atitikmuo.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its gr ... Skaityti daugiau

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its graduates are routinely employed by large Greek and International Companies. Skaityti mažiau