Vėlgi naujus pedagoginius požiūris pasaulis

Šiandienos mokymo lankstumas: kiekvienam savo ritmu ir savo gyvenimo

 • 1 dinaminis modelis: seminarai, praktiniai seminarai ir projektai
 • Darnus tempas 1: 1 vakarą per savaitę (3h) + 1 šeštadienis per mėnesį (7h)
 • 1 mokymo vadovams: mokymo metu yra suderinama su profesinių tikslų (nuo 15 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo integracijos atramos)
 • 1 pritaikomas modelis: sistema leidžia tiek akis, kad visų įvykių nuotolinis, įskaitant projektus, įveikti bet kokias nenumatytas
 • 1 lankstus mokymasis: Tai galima pasiekti mokymo metu keliu

Į "Plius"

 • Asmeniniai plėtros / Lyderystė
 • Instruktavimas profesinės projekto įgyvendinimo
 • Augimas vadybinių ir technologinių įgūdžių
 • A 4 MBA pasirinkimas ne skaitmeninių transformacijų širdį
 • Per savaitę ant "spot" International "(Niujorke, San Franciske ar Šanchajuje)

Naujoviška pedagogika Ionis grupė tinka reikliausių vadovai prisijungti prie MBA Ionis-STM, susipažinimo pedagogikos Ionis: sisteminimas projekto režimu, daugyba seminarus ir praktinius užsiėmimus, intensives ir pakrovimas. Šie metodai atsirado mūsų mokyklose ir jau plačiai išplito. Į Ionis-STM, jie yra pritaikyti prie kadrų gerbti savo tapatybę mokymo, o įvedant juos į šių veikliųjų mokymo metodus. Instruktoriai visi aukšto lygio veiklos kasdien bendrauja su metodais, įgūdžių, žinių ir argumentais specialistai, kad jie perduoda grupių jie coachent kolektyvinėje dinamiškas.

Pavadinimas RNCP

Už kiekvieną savo MBA, Ionis-STM pristato kaip ekspertas RNCP lygio I

Kas yra šio MBA?

Visų vadovų, kurie nori eiti greičiau šiuolaikinių problemų ir įvaldyti sprendimus joms spręsti supratimą. Tempas buvo sukurta, kad būtų suderinama su sunkių apribojimų, kurie yra jų. Patys skirtas skaitmeniniam amžiui, jie išlaiko sprendimus, kurie leistų lanksčiau, kad tik užpildant geromis sąlygomis kursą garantija.

tikslas MBA

Skaitmeninė revoliucija pakeitė ekonominę aplinką įmonėje, savo verslo modelį, jos prekybos santykių, organizavimo ir darbo metodus. Šie pokyčiai nebūtinai taikyti naujas iššūkis lyderiai. Mes turime permąstyti verslo modelį, atsižvelgiant į naujų vertės kūrimo schemas. Pardavimų ir rinkodaros strategijas turi įtraukti naują vartotojų elgesį ir skaitmeninės technologijos teikiamomis atverti naujas erdves tikrų mainų tarp bendrovės ir jos klientų galimybes. Naujas valdymo atsakomybė ragina daugiau manevringumo, skersai režimu ir bendro darbo, komunikatą horizontalių, trumpas, kartotinis ciklų gamybai.

MBA valdymo ir skaitmeninis transformacijos mokys vadovus, sugebančius tenkinti visas bendrovės evoliucijos iššūkiai į skaitmeninį dabartinių ir būsimų pasaulyje.

Programa mokoma:
 • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Ionis School of Technology and Management »

Šis kursas yra Campus based
Duration
15 - 18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą