Kvantinės kaita ir permainas šiandien 's turbulentinis pasaulyje revoliuciją, kaip verslo, turi būti atliktas. Sparti technologijų, ypač elektronikos ir informacinių technologijų srityje buvo pagrindinė varomoji jėga priimant šį pasaulį praktiškai sienų visuomenėje. Visame pasaulyje dabar yra rinkoje. Šis pasaulio transformaciją į pasaulinį kaimą, kaip pakeisti rezultatas iš pramoninių į informacijos visuomenę, turi didelę reikšmę, kuri turi didelį poveikį mūsų verslo scenarijų, todėl būtina įsigyti naują mąstyseną susidoroti su naujais iššūkiais.

Turime spręsti įvairius klausimus dėl didesnio produktyvumo, geresnės kokybės ir didesnio efektyvumo ir veiksmingumo, verslo organizacijų, ietis vadovauja jauni, dinamiški ir į rezultatus orientuotais lyderių. Jie turi būti gerai aprūpintos norim valdymo žinių ir įgūdžių. Tai valandą reikia.

Žinių ekonomika 21 amžiuje, valdymo švietimas yra raktas. Dėl jaunų ir ambicingų pretendentų planavimas esminis karjerą prekybos, pramonės ir verslo, gerai sutvarkyta ir šiuolaikinės MBA programa yra įrodytas kelias į sėkmingą ateitį.

Su šiuo vienintelis tikslas siekiant, TASMAC Londone siūlo unikalią ir gerai suprojektuoti MBA programą, apimančią įvairių disciplinų viz., Finansų, marketingo, žmogiškųjų išteklių vadybos ir informacijos vadybos.

Be to, visos programos yra nuolat peržiūrimos ir atnaujinamos, siekiant atsižvelgti į naujausius pokyčius verslo mąstymas, visame pasaulyje. Tuo TASMAC, mes manome, kad padidėjęs valdymo ir vadovavimo įgūdžiai yra gyvybiškai svarbūs, jeigu organizacijos yra žengti koja kojon su pokyčiais ir naudoti jį sėkmingai. Mūsų tikslas yra vystyti šiuos įgūdžius mūsų mokiniams.

Organizacinės vertybės ir etika dabar vaidina dominuojantį vaidmenį operacija ir sėkmę bet kuriam verslui. Nors tai yra mūsų nuolat stengiasi užtikrinti, kad visi dalykai yra nagrinėjami išsamiau, su tinkama pataikavimo tarptautinis verslas, mes taip pat vietoje daug dėmesio kultūros pastatyti - iki studentų įvertinti etines vertybes versle ir jos socialinę atsakomybę . Atskiras modulis, ty 'Organizacinės vertybės ir verslo etika ", kaip pati tema, buvo įtrauktas į mokymo programą pagal savitai atskira galva viz. , "Vertė, pagrįsta Module ".

Mokymo fakulteto TASMAC Londonas apima pirmaujančių specialistų iš įvairių verslo ir susijusių disciplinų, kurie pereina prie studentų praktinę patirtį komercinės pasaulio studentams.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
6,950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date