MBA Viešbučių ir turizmo vadyba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apie

Pradėkite savo ateitį tarptautinėje svetingumo ir turizmo vadyboje. Mūsų tarptautinė svetingumo ir turizmo vadybos MBA programa siūlo idealias vietas studentams ir profesionalams verslo, viešbučių / restoranų valdymo, turizmo ar susijusiose srityse, norinčioms uždirbti aukštesnį verslo lygį.

MBA programa su tarptautinės viešbučių ir turizmo vadybos koncentracija gali būti baigta vos per 15 mėnesių.

45 kreditų programa, vedanti į tarptautinio svetingumo ir turizmo vadybos magistro laipsnį, gali būti baigta ne mažiau kaip pusantrų metų. Studentai gali perkelti iš vienos universiteto į kitą ir užbaigti savo laipsnio reikalavimus. Studentai, turintys bakalauro laipsnį kitose srityse, gali tekti baigti MBA parengiamuosius kursus. Ši programa taip pat gali būti baigta internete.

Tarptautinio svetingumo ir turizmo programos MBA absolventai galės:

  1. Analizuokite ir interpretuokite pasaulinių problemų, su kuriomis susiduria svetingumo vadybininkai, poveikį.
  2. Įvertinkite galimą svetingumo operacijų poveikį veiklos aplinkai.
  3. Pademonstruokite daugiakultūrinį jautrumą ir supratimą apie pasaulines problemas, galimybes ir tvarumą.
  4. Sukurti tinkamą strateginį planą svetingumo įmonei.
  5. Pademonstruokite kitų įmonių, veikiančių platesniame turizmo kontekste, supratimą ir hipoteziu jų poveikį svetingumo įmonėms.

Siūlomi šiuose universitetuose:
Tampa Bay, Madridas ir Online

110276_110184__G3A1767.JPG

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Skaityti daugiau

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Skaityti mažiau
Paryžius , Heidelbergas , Madridas , Largo , Tampa + 4 Daugiau Mažiau