MBA verslumo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA Verslas

EBK ir Naujoji chartija universiteto komandai pasiūlyti novatorišką kelią į didelę karjerą! Išsiskirkite iš minios, didinant MBA Verslumo iš Naujosios chartijos universiteto dalyvaudami Verslumo intensyviosios Workshop Hosted by CPTK į legendinio Cambridge, UK.

Nesvarbu, ar jūs norite pradėti savo verslą arba prisijungti esamą, MBA Verslumas bus praktinę pagalbą savo asmeniniam tobulėjimui. Darbdaviai domisi, ką jūs galite padaryti dėl jų, ir kiek jūs galite augti per savo verslą. Šio MBA tikslas yra padaryti jums labiau įgudęs, darbingas ir vertinga.

Kiekvienas mokymosi kelionė yra asmeninė jums.

Kodėl reiktų studijuoti pas mus?

globalių galimybių

CPTK siūlo platų tarptautinių studijų ir stažuočių galimybes visame pasaulyje.

Prieš Žinios sudarė

Mes galime įvertinti, ar savo ankstesnį tyrimai suteikia jums pervesti kreditus iš bet moduliai anksčiau mokėsi.

Jei galite kitaip įrodyti, kad jūsų turimas kompetencijas į modulio yra pakankami, CPTK padėti Jums paspartinti per tą modulį per mūsų iššūkis procese.

Asmeninės vertinimas ir palaikymas

Su tarptautiniu mastu pripažintą patirtį teikiant mokymo ir mokymosi medžiagą magistrų pasaulyje, CPTK jums individualią pagalbą visą savo verslumo MBA kelionę, pritaikytume studijų medžiagą ir vertinimo susijusios paramos už kiekvieną modulį.

Įėjimo Patarimai

Mes padėsime jums nustatyti, ar atitinkate visus priėmimo reikalavimus, įskaitant visus MBA sąlygų. Jeigu jums reikia atlikti visus neišspręstus sąlygas, mes padėsime jums užpildyti spragas.

SKUBUS į sėkmę

Nėra kvalifikacija gali garantuoti viena sėkmę, tačiau MBA Verslumas iš Naujosios chartijos universiteto skirta pasiruošti verslo pasaulyje. Atskirkite save nuo konkurencijos dalyvaudami CIEC verslumo Intensyvus dirbtuvės (Intensives). Iš Intensives tikslas yra atverti savo protą, kad verslumo mąstymas. Jūs turėsite galimybę pamatyti jo taikymą realiame pasaulyje iš mūsų centre Kembridže - apie verslumo verslo centru. Tai gali būti visiškai arba ne visą darbo dieną, arba intensyvaus studijų laikotarpius.

Skirtingai nuo daugumos pirmojo laipsnio kursus, MBA Verslumas turi tvirtą ryšį su realaus pasaulio verslo įgūdžių. Nurodykite dalyvauti CPTK Verslumo intensyviosios Workshop padidina įrankius, jūs turite tiltas tarp mokslo ir verslo atotrūkį. Nesvarbu, ar jūs norite pradėti savo verslą arba prisijungti organizaciją, MBA Verslumas sustiprintas CPTK Intensyvus dėmesys skiriamas rengiant jums į kitą etapą.

Nurodykite savo MBA patirtį yra labai panaši į bet verslo sandorį; įsivaizduoti save kaip prekę, kuri MBA pridėtinę vertę. Eksponentiškai padidinti tą vertę didinant kad MBA dalyvaudama CV vertas CPTK Verslumas Intensyvus patirtį.

Programos

12 moduliai, kurie sudaro Verslumo MBA yra kaip nurodyta toliau.

Module1-3 Module4-6 Module7-9 Module10-12

Prisijungę pristatymas kiekvieno iš minėtų modulių gali prasidėti bet kuriame pirmadienį bet savaitę ištisus metus.

CPTK Pagalba

Kembridžo tarptautinis švietimo centras (EBK) bendradarbiauja su Naująja chartijos universitete pristatymas Verslumo MBA, visiškai internetu kompetencijų pagrindu magistro laipsnį visiškai akredituota JAV universitete.

Jūsų MBA yra pirmasis žingsnis jūsų karjeros laiptais. Darbdaviai domisi, ką jūs galite padaryti dėl jų ir kaip toli jūs galite augti per savo verslą. Šis kursas yra skirtas padaryti jums daugiau sumanūs ir įsidarbinti; mes padėsime jums sukurti reikiamų įgūdžių ir patirties, kad būtų sėkmingas verslininkas. Tai gali padėti jums pradėti savo verslą pradedančių įmonių arba remti savo karjeros per didesnėje organizacijoje dėka verslumo mąstyseną.

Kaip dalis mūsų paramos visoje mokymosi procesą, mes rekomenduojame jums dalintis savo idėjomis ir nuomonėmis su mūsų fakultete. Mūsų eTexts buvo sukurtas didžiausias pasaulyje švietimo leidėjas, surinktos iš aktualiausių tekstų kiekvienoje dalykinėje srityje. Šie ištekliai yra prieinami jums visą savo MBA jūsų asmeninės skaitmeninės bibliotekos. Mes taip pat siūlome į veidą paramą, pradedant nuo savaitės iki visiškai semestrus, tiek Kembridžo ir mūsų partnerių centruose Londone, Niujorke, Romoje, Madride, Milane, ir Florencijoje. Tai kartu požiūris suteikia jums visišką lankstumą mokytis taip, kad geriausiai tinka jums.

Studijų Funkcijos ir stažuotės

Jūsų gyvenimo būdą ir biudžetas

MBA įsipareigoja jus dar bent metus, studijų.

Galbūt norite dirbti, o jūs studijuoti savo MBA verslumo, todėl siūlome lanksčius mokymosi programas. Šie nuo grynai internete iki dieninių akis į akį mokymą.

Natūralu, kad buvęs pigesnis nei pastarasis. Tačiau, jei pakeisti jūsų aplinkybės kurso metu galite koreguoti savo mokymosi metodą ir išlaidas atitinkamai.

Studijų parinktys

Pradėkite mokytis ten, kur esate mūsų online režimu su papildomu CIEC paramą.

Tyrimas dalį arba visą savo kurso mūsų tarptautinės centro Kembridže, visiškai su CIEC praktikos ir mokslo paramos.

Prisijunkite prie mūsų Kembridžo vieną iš mūsų reguliariai praktikos gydytojų studijų savaites ir patenkinti kai kurie iš labiausiai akademiškai gabių žmonių šioje srityje, bet su realaus gyvenimo patirtį. Kembridžo yra visame pasaulyje žinomų centras verslumui ir jūs turėsite daug galimybių per MBA programos tiesiogiai bendrauti su specialistų, dalyvaujančių "Kembridžo fenomenas".

CPTK siūlo lanksčią būdas išmokti, o dar turintis prieigą prie minties lyderiai ir vertinga patirtimi negali rasti niekur kitur.

Atraskite geriausias būdas jums gaunant susisiekite su mumis. Mes esame čia, kad padėtų.

Studijuoti į Kiniją - Sužinokite Mandarin

CPTK turi partnerystę su Peixian Tarptautinio koledžo Pingguo (Guangxi provincijoje), maždaug vieną valandą iš pagrindinių miesto Nanning. Ši nauja universitetas žengia ketvirtus metus ir moko techninius kursus aprūpinti juos pramonės šakų, pavyzdžiui, viešbučių ir laisvalaikio ir kelionių. Jie turi apgyvendinimą už 4500 studentams ir auga labai sparčiai. Jie daug dėmesio ant kiekvieno studento būtybė galėtų kalbėti angliškai, kai jie palieka. Jie laukiami gimtoji kalba yra anglų ir labai nedideles išlaidas galite praleisti 20 savaičių ten mokytis mandarinų mainais už praleisti laiką su vietiniais studentais.

Yra keletas mokamos galimybės mokyti anglų kalbos universitete. Mokomoji sutartis apims jūsų MBA sąnaudų, kitų savo išlaidų daugumos, kuriai taikoma universitete. Būk greitas, jei tai yra naudinga.

NAUDINGA INFORMACIJA

  • Jūs galite prisijungti prie kurso kiekvieną pirmadienį per metus
  • Jūs galite dirbti savo tempu, atsižvelgiant savo MBA, o darbo arba mokantis visą laiką ir užbaigti per dvylika mėnesių
  • Taikant per CPTK sumažinti bendras išlaidas MBA Verslumo mažiau nei £ 6000
  • Studijavimas su CPTK jūsų Verslumo MBA suteikia papildomą paramą, papildomų verslumo patirtimi ir gerokai sumažintą kainą
  • Jei norite taikyti, prašome atsiųsti mums savo švietimo stenogramą, savo paso kopiją ir savo kontaktinius duomenis, kad enquiries@ciec-education.co.uk
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are specialists in Business and Management Education and English Language Training with a global publishing profile having written and developed texts and series for major publishers such as Pearso ... Skaityti daugiau

We are specialists in Business and Management Education and English Language Training with a global publishing profile having written and developed texts and series for major publishers such as Pearson and Kaplan with over 10 million sales worldwide, including major texts in Chinese, Russian and many other languages. Skaityti mažiau