MBA Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

AMBA akredituotas "Stirling MBA" tikslas yra transformuoti galingus vadovus į sėkmingus verslo lyderius. Mūsų MBA kvalifikacija yra unikali tuo, kaip ji orientuota į praktiką, procesus ir rezultatų valdymą įvairiais kontekstais, nuo didelių tarptautinių įmonių iki mažų įmonių. Yra akcentuotos atsakingos lyderystės, tvarios strategijos, kūrybiškumo ir pokyčių, kurie padeda informuoti šiuolaikines diskusijas apie tai, kaip efektyviai valdyti ribotus išteklius, turinčius maksimalią įtaką.

Ši kvalifikacijos kryptys suteiks jums išsamų supratimą apie funkcines verslo ir valdymo sritis, įskaitant:

  • Apskaita ir finansai
  • rinkodara
  • ekonomika
  • operacijų valdymas
  • žmogiškųjų išteklių valdymas

Užbaigę šį kursą, jūs įgysite pasitikėjimą ir atsparumą, kad galėtumėte reaguoti į besikeičiančias aplinkybes, įgūdžius kurti ir vadovauti komandai bei teorines ir praktines žinias, kad sėkmingai valdytumėte šiuolaikinės verslo aplinkos iššūkius.

Jūs turėsite galimybę reguliariai apsilankyti vietoje su vyresniaisiais vadovais ir pramonės ekspertais, taip pat galimybe pradėti konsultacinį projektą su verslo ar organizacijos visuomene, privačiu ir ne pelno sektoriuose. Tai leidžia jums integruoti žinias ir įgūdžius iš savo MBA, kad išspręstumėte realų verslo iššūkį.

Sužinokite iš ekspertų

Jus mokys tarptautiniu mastu pripažintų dalykų specialistai. Jie visi turi platų verslo ir konsultavimo patirtį. Be to, jūs taip pat galėsite bendrauti su vadovais iš privačių, viešųjų ir trečiųjų sektorių, taip pat su verslininkų. Tai suteikia jums praktines perspektyvas šiuolaikinės verslo temomis. Mes turime daugybę svečių paskaitų ir seminarų, kurie teikia daugybę galimybių bendradarbiauti su potencialiais darbdaviais.

University of Stirling mokyklos University of Stirling

University of Stirling mokyklos University of Stirling atsakingo verslo principas, politika ir praktika yra pagrindinis dalykas, kurį mes darome. Ši vizija padeda mums efektyviai aprūpinti moksleivius įgūdžiais veikti kaip pasauliniai piliečiai, galintys patenkinti visuomenės poreikius.

Būdamas Chartered Association of Business Schools narys, mes turime glaudžius ryšius su pramone, neseniai apdovanota "Small Business Charter", skirta užmegzti ryšius su vietos ir regionų įmonėmis.

Mes esame elitinės verslo mokyklų grupės pasaulyje - ir tik viena iš JK narių - turi akreditaciją iš MBA (MBBA) asociacijos, skirtos tiek MBA, tiek magistrantūros verslo ir vadybos (MBM) kursams.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Kursas yra akredituotas MBA asociacijos - tarptautinės nešališkos institucijos antrosios pakopos verslo švietimo

# 2 Jus moko ekspertai, turintys didelę verslo ir konsultavimo patirtį

# 3 Vyresnieji vadovai iš privataus, viešojo ir trečiojo sektorių reguliariai bendradarbiauja su mūsų MBA studentais, teikdami praktinę perspektyvą šiuolaikinės verslo temomis

Kurso tikslai

Žinios apie verslo praktiką ir procesus įtraukimo, aplinkos, kultūros, socialinio ir ekonominio tvarumo požiūriu yra pagrindinis dalykas. Šios problemos ir perspektyvos nagrinėjamos atsižvelgiant į daugelį pramonės šakų ir ekonomiką. Visame pasaulyje tokie klausimai vis dažniau imami rimčiau, kaip atsakas į dabartinę finansų krizę. Šis kursas yra pirmasis MBA Škotijoje, specialiai sukurtas siekiant patenkinti šią svarbią darbotvarkę.

Profesinės akreditacijos

AMBA akreditacija

Stirlingo MBA yra akredituotas magistrantūros asociacijos (AMBA), tarptautinės nešališkos magistrantūros verslo studijų institucijos. AMBA, įsteigta 1967 m., Siekia didinti verslo švietimo ir MBA kvalifikaciją JK, Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

Chartered Management Institute (CMI) HE partneris

Mūsų MBA studentai turi savarankišką studentų / partnerių narystę CMI. Jums gali būti suteiktas 7 lygio strateginis vadybos ir lyderystės diplomas (priklausomai nuo studijuojamų modulių), kai baigsite MBA, kuris suteiks jums visišką dalyvavimą instituto baigimo metu.

Kurso informacija

Asmeninis ir profesinis tobulėjimas yra pagrindinis mūsų kursų bruožas. Sutelkta dėmesį į savimonę ir asmeninius gebėjimus. Mes padėsime jums nustatyti, kurti ir praktikuoti pagrindinius įgūdžius, kurie padeda sėkmingai valdyti karjerą. Tai apima grupių konfliktų valdymą, grupių dinamikos valdymą, pasitikėjimą, supaprastinimą, kritinius argumentus ir argumentų formavimąsi.

Mūsų klasių asortimentas užtikrina, kad jūs sužinotumėte apie kiekvieną svarbią valdymo funkciją, tokią kaip apskaita ir finansai, rinkodara, žmogiškųjų išteklių valdymas, operacijų valdymas. Tai suteikia reikiamą galimybę suprasti visus verslo ir vadybos aspektus. Mes taip pat padėsime jums suvokti, kaip šios funkcijos yra integruotos per mūsų strategijos klases, kad galėtumėte pamatyti didelį vaizdą kartu su detalėmis ir patogiai dirbti tuo pačiu metu.

Mokymas

Mokymas atliekamas per paskaitas, grupinį darbą, atvejų studijas, vaidmenų žaidimus, seminarus, svečių pranešėjus, meistriškumo kursus ir pristatymus. Mūsų meistriškumo kursus teikia pasaulinio garso mokslininkai ir pramonės lyderiai bei praktikai, kurie šiandien yra atsakingi už vadovavimo mąstymą. Mes taip pat turime puikias ryšius su vietinėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis. Vyresnieji vadovai iš privataus, viešojo ir trečiojo sektorių reguliariai bendradarbiauja su mūsų MBA studentais, teikdami praktines šiuolaikinių verslo temų perspektyvas per daugybę svečių paskaitų ir seminarų.

Jei sėkmingai atliksite šio kurso dėstomą elementą, gausite diplomo apdovanojimą, o tada galėsite tęsti MBA apdovanojimų kursą. Norėdami gauti MBA apdovanojimą, atliksite 10 000 žodžių disertaciją, pagrįstą originaliu tyrimu klausimu, dėl kurio susitarėte pats ir jūsų vadovas, arba išorės klientų organizacijos vardu atliktą konsultacinį projektą.

Lauko darbas

Apsilankysite ekskursijose į šalį ir pramonei, kur galėsite sužinoti apie specialiai atrinktų sėkmingų Škotijos kompanijų veiklą. Apsilankymai apims bendrovės istorijos ir kultūros apžvalgą, taip pat supras savo požiūrį į strategijos kūrimą.

Vertinimas

Jums bus įvertintas kursų (individualių ir grupinių) mišinys, įskaitant raštiškas užduotis, klasės testus ir pristatymus.

Kursų direktorius

Profesorius George Burt

44 (0) 1786 467407

mba@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užjūrio šalys: 18 500 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 14 800 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau

Akreditacijos