MBA Verslo Administravimo Magistras

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.

Su dalyviais yra 11 metų profesinę darbo patirtį vidurkį, su daugiau nei 20 skirtingų tautybių ir su daugiau kaip 50% dalyvių, gyvenančių ne savo kilmės šalyje, The EuroMBA suteikia jums prieigą prie išties pasaulio bendruomenei.

Partnerystės galia

Kodėl reiktų studijuoti vienu verslo mokykloje, kai jūs galite studijuoti šešių? Partneriai kartu ištekliai suteikia dalyviams nepakartojama patirtis. Stiprinti savo verslo įgūdžius ir patirtį žinias ir kultūrą mūsų šešių Europos vietas. Organizatoriai apie šiuolaikinio tema valdymą, studentai lanko vienas gyvenamasis savaitę kiekvieną šios EuroMBA institucijoje partnerėje:

 • Verslumo ne Aix-Marseille Graduate School of Management (Prancūzija)
 • Pasaulinis Atsakomybė Audencia Nantes School of Management (Prancūzija)
 • Verslo gyvavimo ciklas EADA verslo mokykla Barselonoje (Ispanija)
 • Strategijos inovatyvių augimas HHL Leipcigo aukštosios mokyklos valdymo (Vokietija)
 • Valdymas Emerging Markets Koźmińskiego universiteto (Varšuva, Lenkija)
 • Mokymasis ir plėtros organizacijose Mastrichte universiteto Verslo ir ekonomikos (Nyderlandai)

Gyvenimo:

 • Įvadas Seminaras: Tai 4 dienų seminaras atneš jums iki greičio, kurioje daugiausia dėmesio skiriama rašymo ir pateikimo įgūdžių, tarpkultūrinio bendravimo, taip pat diegiamos mūsų internetinėje mokymosi aplinka: IBM Connections.
 • Mūsų šeši gyvenamieji savaites visoje Europoje apima platų temų spektrą tarptautinio ir dabartinių valdymo klausimais. Įmonės vizitai ir vadovavimo mokymai suteiks jums praktinių įgūdžių ir įžvalgų.
 • Dabar naršo kursai: dešimt pagrindinių interneto verslo moduliai užtikrina jums sukurti išsamų vaizdą, reikalingas bendrųjų valdymo pozicijas ir suteikti jums galimybę sukurti tvirtą tarptautinį tinklą per daugiakultūrėje komandoje. Studijų kur ir kada, kasdien internete paramą iš mūsų tarptautinės personalo.
 1. Strateginis valdymas
 2. Pokyčių valdymas
 3. Tarptautinės vadybos studijos
 4. Vadybos apskaitos studijos
 5. Įmonių finansai
 6. Žmogiškųjų išteklių valdymas
 7. Technologijų ir inovacijų valdymas
 8. Tarptautinis marketingas
 9. Vadybinė ekonomika
 10. Operacijų ir tiekimo grandinės valdymas
 • Darbo: galutinis iššūkis. Pasitinkant verslo problemas, bet niekada nepamirškite kaip jas išspręsti? Baigiamasis darbas yra verslo projektas, kuriame mes suteiksime Jums su ekspertų treneris siekiant padėti jums išspręsti tuos daugiau klausimų
.

Priėmimo reikalavimai:

 • Aukštasis arba lygiavertis
 • Bent 5 metų profesinę patirtį,
 • Puikus anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywor ... Skaityti daugiau

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywords of the EuroMBA include the strong international network of students, alumni and faculty, coverage of international business and management topics, flexibility through combination of online and residential learning, multicultural team projects, use of latest technologies and international accreditation and recognition. Skaityti mažiau
Mastrichtas , Nantas , Marseilis , Kitzscheris , Varšuva , Barselona + 5 Daugiau Mažiau

Akreditacijos