MBA Verslo Administravimo Magistras *

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Mūsų verslo administravimo magistro kursas yra skirtas paspartinti pažangą tiems, kurie ketina pradėti arba jau turi karjerą kūrybinėse industrijose.

Kaip UCA kūrybinių industrijų verslo mokyklos studentas, jums bus parodyta, kaip veikia pasaulinės korporacijos, nagrinėjamos ir vertinamos realių atvejų analizės, taip pat sudaromas tvirtas teorinių žinių pagrindas. Jūs išmoksite pagrindinių įgūdžių, kurių tikimasi iš aukštesnių postų organizacijose, ir būsite paraginti tyrinėti verslumą ir plėtoti savo, kaip būsimo vadovo, gebėjimus.

Kiekvienas mūsų verslo mokyklos aplanko kursas yra dėstomas atsižvelgiant į pasaulinę perspektyvą, suteikiant absolventams įgūdžių, reikalingų kūrybingo verslo karjerai siekti bet kurioje pasaulio vietoje. Mūsų mokymo programos yra pagrįstos projektais, apimančiomis verslo ir kūrybinių industrijų žinias, kad būtų galima gauti gerai suapvalintus, labai įdarbintus absolventus, turinčius aukštą kvalifikaciją.

Mūsų vienerių metų verslo administravimo magistro laipsnio programa buvo sukurta siekiant sukurti pozityvius ir į ateitį žiūrinčius patrauklių ir novatoriškų kūrybinių industrijų vadovus.

Įsikūrę „UCA Epsom“, turėsite unikalią galimybę bendradarbiauti ir dirbti kartu su kolegomis kūrybinio verslo praktikams UCA verslo mokykloje. Tarptautinį MBA kursą palaiko seminarai, vadovėliai, praktiniai užsiėmimai ir kritika, leidžiantys išsiugdyti aukšto lygio praktinės, vaizdinės, žodinės ir rašytinės raiškos kompetenciją ir suteikiantys pasitikėjimo savimi efektyviai perduoti savo idėjas.

Kadangi savarankiškas mokymasis yra neatsiejama programos struktūros dalis, iš jūsų bus tikimasi nustatyti, plėtoti ir valdyti savo tarptautinio verslo projektą, remiantis jūsų pasirinkta kūrybinio sektoriaus specialiste. Užmegzdami aktyvius ryšius su dėstytoju, vadovausite savo projekto darbui, o jus palaikys personalas ir užmegzti ryšiai su profesionaliais pramonės atstovais.

Sėkmingai baigę kursą, galėsite priimti aukšto lygio profesinius sprendimus, pademonstruoti aukštesnio lygio vadovų įgūdžius ir kompetenciją bei pritaikyti savarankiškus tyrimus ir teoriją, kad paspartintumėte kūrybinį strateginį mąstymą ir išspręstumėte sudėtingas verslo problemas.

* Kursas turi būti tvirtinamas ir anksčiau buvo pavadintas tarptautiniu MBA.

Kurso informacija

Terminas 1

Tarptautinis įmonių finansų valdymas

 • Šis skyrius yra skirtas padėti jums susidaryti gilų supratimą apie pagrindinius įmonės finansinius tikslus ir organizacijos apribojimus, kurie gali turėti įtakos tam tikslui. Taip pat galėsite išanalizuoti šiuolaikinius įmonių finansų principus ir ištirti jų pagrįstumą. Išskirsite įvairius finansavimo šaltinius, išnagrinėsite jų pranašumus ir trūkumus bei įvertinsite įmonės kapitalo struktūrą.

Pasaulinis verslo valdymas

 • Šis skyrius nagrinėja valdymo užduotį šiandieninėje tarptautinėje ir globalioje verslo aplinkoje. Tai kritiškai išnagrinėja pagrindinius vadybos uždavinius ir juos pagrindžiančias teorijas, svarsto teorijos, modelių ir koncepcijų tinkamumą skirtingoms kultūrinėms aplinkoms ir sukuria sąlyginį požiūrį į jas, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią savo būsimos karjeros vadybos stilių.

Verslumas ir naujovės

 • Toliau tyrinėsite ryšius tarp kūrybiškumo, inovacijų ir verslumo. Taip pat turėsite galimybių ugdyti supratimą, kaip nustatomos galimybės ir kaip jos įgyvendinamos įgyvendinant verslo planą, kad jis būtų perspektyvus ir realizuojamas profesinėje kūrybinėje praktikoje.

Terminas 2

Projektų valdymas

 • Šis skyrius suteikia jums geresnį analitinių įgūdžių, susijusių su projektų valdymo problemomis, supratimą, išmokti matematinių modelių, kurie padeda priimant sprendimus, ir lavinti kritinį mąstymą bei žinias projekto valdymo teorijoje ir praktikoje. Šis skyrius supažindins jus su daugeliu pagrindinių projekto valdymo priemonių ir elgesio įgūdžių, reikalingų pelno siekiančioms ir ne pelno organizacijoms.

Tarptautinė verslo strategija

 • Šiame skyriuje iš jūsų tikimasi kritiškai išnagrinėti strateginio valdymo procesą, nes jis taikomas tarptautiniu mastu orientuotoms organizacijoms, kad išliktų ir išlaikytų konkurencingumą nuolat kintančioje ir reiklioje tarptautinėje bei pramoninėje aplinkoje. Jūs įgysite geresnį supratimą apie pagrindines sąvokas, įrankius ir strategijos formulavimo bei konkurencijos analizės principus.

Terminas 3

Mokslinių tyrimų praktika

 • Skyrius yra skirtas suteikti galimybę pasitikėti savimi naudojant kūrybinius tyrimų metodus ir metodus. Tai leis jums atlikti ir užrašyti tyrimus magistrantūros lygmeniu. Jame nagrinėjami elementai, sudarantys oficialų tyrimą, įskaitant tyrimo pasiūlymą, įvairias tyrimo metodikas, veiksmų planavimą, paties tyrimo atlikimą ir savo išvadų pateikimą.

Tarptautinis verslo projektas

 • Tarptautinio verslo projekto skyrius yra jūsų studijų kulminacija ir suformuos pagrindines idėjas ir koncepcijas, sukurtas visoje jūsų magistrantūroje. Rezultatas parodys pažengusių konceptualių, teorinių ir techninių gebėjimų įrodymus per ilgą savarankiško tyrimo laikotarpį.

Mokesčiai ir papildomos kursų išlaidos

Mokestis už mokslą

Kursų įmokos per metus už 2020 m.

 • JK ir ES studentai, dirbantys visą darbo dieną - 10 500 svarų sterlingų
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - £ 17 500 (standartinis mokestis)
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - £ 16 800 (visas išankstinio mokėjimo mokestis)

Papildomos kursų išlaidos

Be mokesčio už mokslą, skaitykite papildomas kursų išlaidas iki 2020 m.

Šie mokesčiai yra teisingi tik nurodytais mokslo metais. Išlaidos gali padidėti kiekvienais metais studento tęstinės registracijos į kursus laikotarpiu atsižvelgiant į infliaciją (atsižvelgiant į bet kokią maksimalią reguliuojamą studijų mokesčio ribą). Bet koks tęstinių studentų koregavimas bus RPI-X prognozuojamu greičiu arba mažesnis.

Mokesčio nuolaidos ir stipendijos

Palaikydami visus dabartinius mūsų studentus ir naujausius JK ir ES absolventus, kad jie pereitų į kitą studijų lygį, mes sukūrėme naują mokesčių nuolaidų asortimentą įvairiuose kursuose.

 • Skaitykite daugiau apie mokesčių nuolaidas

Įranga

Magistro kursai „UCA Epsom“ dalijasi baziniu kambariu su tinkle esančiomis kompiuterinėmis priemonėmis ir jūs taip pat turite prieigą prie mūsų plataus miestelio įrenginių asortimento, įskaitant: spausdinimo studijas su didelėmis ekrano spausdinimo galimybėmis, fotografavimo studijas, 3D dirbtuves, laikmeną, kurioje galima skolintis filmus ir fotografuoti. įranga. Čia taip pat yra moderni biblioteka, kurioje gausu knygų, žurnalų, specialių kolekcijų ir internetinių šaltinių.

Verslo mokykla

Pirmoji tokio pobūdžio veikla JK yra mūsų kūrybinių industrijų verslo mokykla, paremta ilgamete bendradarbiavimo su darbdaviais tradicija, siekiant lavinti lyderystės, verslumo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Patekimo reikalavimai

JK atvykimo reikalavimai

 • Pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija dalyke arba susijusi disciplina

ir / arba

 • Atitinkama darbo patirtis, parodanti jūsų galimybes mokytis magistrantūroje.

Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, galintys pagrįsti priėmimo į tam tikrą projektą pavyzdį ir pademonstruoti savo galimybes patenkinamai baigti kursą.

Tarptautiniai atvykimo reikalavimai

Norėdami peržiūrėti lygiaverčius atvykimo reikalavimus savo šaliai, apsilankykite mūsų svetainėje.

Jūsų portfelis

Šiam kursui nereikia jokio formalaus portfelio. Reikalaujame, kad jūs apsilankytumėte pareiškėjų dieną, į kurią būtų įtrauktas pokalbis. Tai taip pat suteiks jums galimybę aplankyti mus, susitikti su kursų komanda ir pamatyti galimybes. Jei norite pateikti pokalbiui savo darbą diskusijai, kviečiame tai padaryti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for ... Skaityti daugiau

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for the Creative Arts absolventų. Kaip specializuotas kūrybinių menų universitetas, savo studentams sukūrėme unikalią bendruomenę, kurioje bendraminčiai gali dalytis kūrybiniu procesu ir įkvėpti vienas kitą. Skatinamas bendradarbiavimas tarp kursų. Dailieji menininkai mokosi kartu su jaunais filmų kūrėjais ir mados dizaineriais, kurie dirba kartu su architektais. Tokiu būdu mūsų studentai gauna naudos iš įvairių disciplinų. Pasirinkę mokytis pas mus, suteiksite laisvės atrasti savo asmeninį stilių, laimėdami derinant pramonei orientuotus kursus, moderniausias galimybes ir įkvepiančius ekspertus. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau