MBA Verslininkystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šveicarijos vadybos mokykloje mokysitės išties tarptautinės studentų grupės, nes mūsų studentai atvyksta iš viso pasaulio. Mes didžiuojamės šia įvairove, nes tai papildo jūsų mokymosi patirtį. Darbdaviai ypač vertina studentą, kuris prisitaiko prie įvairios darbo vietos. Su mūsų MBA programa studentai studijuos lyderystės, verslo, verslumo ir vadybos filosofijas, kurias galima pritaikyti bet kokiam valdymo vaidmeniui įvairiose pramonės šakose. Mūsų verslo mokykla taip pat suteikia studentams praktinės patirties vedant grupes ir diskusijas klasėje.

Programoje numatytos tarptautinės paskaitos, įmonių vizitai, kviestiniai pranešėjai, įsivertinimo pratybos ir atnaujinimo / praktikos konsultacijos. Mūsų tikslas yra pradėti plėsti studentų tinklus nuo pat jų atvykimo.

MBA Verslininkystėje

Šis kursas padeda plėtoti globalų mąstyseną, kurią sėkmingi lyderiai turi šiuolaikiniame globalizuotame pasaulyje. Dėmesys kultūros klausimams ir tarptautinių pavyzdžių naudojimas. Tarptautinis vadovavimo elgesys padeda vadovams ugdyti įgūdžius ir žinias, kad galėtų sėkmingai vadovauti pasaulinėje verslo aplinkoje.

Studentai taip pat mokomi šiuolaikinių programų, tokių kaip paslaugos (valstybinės ir privačios), naujovės tvarumui ir plėtrai, socialinis verslumas; finansinius verslumo aspektus. Tai apima verslo plano ir jo pagrindinių skyrių - finansinių, veiklos ir rinkų - parengimą.

Ką galite padaryti su MBA laipsniu?

Daugelis MBA laipsnio programų siūlo bendrojo vadybos išsilavinimą kartu su labiau specializuota mokymo programa. Mes, SSM, vertiname studentus ir padedame jiems siekti specializacijos, kuri panaudotų jų prigimtinius talentus. Nors MBA yra brangi, reikalauja didelių emocinių investicijų ir gali atitraukti jus nuo kasdienio darbo, tik MBA gali suteikti įvairias svarbias išmokas per palyginti trumpą laiką, išsamią sistemą ir su ilgalaikis įgaliojimas. Tai tik MBA, aktuali visoms pramonės šakoms ir sektoriams, ji bus vertinga nepriklausomai nuo karjeros, kuri pasirenkama baigus studijas.

Nes norite žengti į priekį savo karjeroje.

Nors per metus gali būti įmanoma pakilti į gretas, tačiau MBA moko jus pažvelgti į problemas ir galimybes holistiškai. Jis taip pat pateikia analitines sistemas, tokias kaip rizikos vertinimas, sąnaudų ir naudos analizė ir strateginiai planai, kuriuos galite pritaikyti bet kuriai iškilusiai problemai ar galimybei, leisdami jums suteikti pridėtinę vertę ir paankstinti savo karjerą. Be to, yra karjeros, kuriai reikalinga MBA. Kaip pavyzdį galima paminėti finansų, bankininkystės ir konsultavimo sritis.

Nes norite pakeisti karjerą.

Jei jus domina karjeros pakeitimas, pramonės šakų pakeitimas ar pavertimas perkamu darbuotoju įvairiose srityse, MBA laipsnis gali padėti jums atlikti visas tris. MBA pabrėžia jūsų norą mokytis, norą sunkiai dirbti ir atsidavimą konkrečiam tikslui. Be to, MBA patirtis pakeis kalbą, kurią naudojate kalbėdamiesi su verslininkais, ir patvirtinsite, kad esate pasirengęs eiti aukštesnes pareigas ar visiškai pasikeisti. Įstojęs į MBA programą, turėsite galimybę išmokti bendros verslo ir vadybos patirties, kurią galima pritaikyti beveik bet kurioje pramonės šakoje.

Nes norite prisiimti lyderystės vaidmenį.

Ne kiekvienas verslo vadovas ar vadovas turi MBA. Tačiau gali būti lengviau prisiimti ar apsvarstyti vadovavimo vaidmenis, jei už jūsų yra MBA išsilavinimas. Geros naujienos yra tai, kad jūs galite išsiugdyti šias lyderystės savybes, net jei tai nebuvo kažkas, su kuo gimėte. Įstojęs į MBA programą, studijuosi lyderystės, verslo ir vadybos filosofijas, kurias galima pritaikyti beveik bet kokiam vadovavimo vaidmeniui. Verslo mokykla taip pat gali suteikti praktinės patirties vedant studijų grupes, diskusijas klasėse ir mokyklų organizacijas

Nes jus tikrai domina verslo studijos.

Viena iš geriausių priežasčių įgyti magistro laipsnį yra ta, kad jus tikrai domina įvairių verslo komponentų studijavimas. Jei jums patinka tema ir manote, kad galite padidinti savo žinias ir kompetenciją, siekti MBA, siekiant paprasčiausio išsilavinimo, tikriausiai yra vertas tikslas.

Mūsų pažadas jums:

Pažadame, kad mūsų MBA universiteto studijų programa tikrai pakeis jūsų gyvenimą. Nebūsi tas pats žmogus. Kitomis akimis pažvelgsite į pasaulį ir aplinkinius. Darbe žmonės pastebės, kad tu esi kitoks. Pateksite į sėkmės, pasitenkinimo ir gerovės kūrimo kelią.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... Skaityti daugiau

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. Skaityti mažiau