MBA Verslininkystė ir inovacijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baltimorės MBA - galingas, lankstus ir suprojektuotas JUMS.

Baltimorės universiteto MBA yra suprojektuotas kartu su jumis (ir jūsų darbdaviu). Jūs turite galimybę paimti klases tradicinėje klasėje, internetu arba abiem - tai jūsų pasirinkimas. Kad ir ką nuspręstumėte, mokysite kartu su kitais studentais, kurie nori augti profesionaliai, kaip ir jūs.

Reikalavimai programai

36-48 kreditų programa, įskaitant "Capstone" ir 11 sričių specializaciją.

Flexible Options

Galima įsigyti internetu, tradicinėje klasėje arba kaip derinys iš abiejų.

Programos išlaidos

Mokestis yra 840 JAV dolerių už kreditą valstybėje, 1,172 JAV dolerių už valstijos ribų. Online MBA studentai ir regionų gyventojai moka valstybinį kursą.

Viršija lūkesčius.

Mūsų studentai teigia, kad esame didesni už jų lūkesčius penkių pagrindinių sričių: asmeninio tobulėjimo, jų žinių / techninių įgūdžių tobulinimo, jų atlyginimų didinimo, geresnio matomumo organizacijose ir darbo vietų.

(Šaltinis: 2016 m. Dabartinė MBA studentų apklausa)

AACSB International akreditacija užtikrina, kad siūlome jums kokybišką programą, kuri gali padėti jums šiandien, bet galų gale suteiks jums žinių ir įgūdžių rytoj.

Verslumas ir naujovės

Verslumo ir inovacijų specializacija paruošia jus pradėti ir valdyti visų tipų įmones. Kaip šios specializacijos dalis, galite bendradarbiauti su aukštųjų technologijų srities išradėjais, kad galėtumėte dirbti realiuoju produktu. Kursai skatina kūrybiškumą, galimybių analizę, rinkodarą, finansavimą ir intelektinę nuosavybę.

Specializacijos kursai (9 kreditai)

Pasirinkite 9 kreditus iš šių:

Kursas Nr.


Būtinas reikalavimas: ENTR 605 3 ENTR 760 Socialinė įmonė ir verslumas

Būtinas reikalavimas: FIN 505 arba su instruktoriaus leidimu 3 ENTR 771 "Design / Business Link"

Būtinoji sąlyga: MKTG 505 arba instruktoriaus leidimas 3 ENTR 792 Specialios temos verslumo srityje 1.5 ENTR 795 Verslumo praktika

Būtinas reikalavimas: ENTR 605 3 ENTR 797 Specialios temos verslumo srityje 3 FIN 7703 3 Naujas rizikos kapitalas

Būtinoji sąlyga: FIN 605 arba FIN 640 3 TEISĖ 761 Patentai 3 MKTG 762 Rinkos galimybių analizė

Būtinas reikalavimas: MKTG 605 arba instruktoriaus leidimas 3

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Skaityti mažiau