Read the Official Description

MBA @ BGS nuo £ 2500

MBA verslininkams

Ar esate verslininkas? Mintys pradėti verslą?

Ar esate įsitikinęs, kad studijuojote savarankiškai su verslo administravimo magistrantėmis vadyboje, kad suteiktumėte sau pagrindą žinių, kad pradėtumėte savo verslą?

Šiuo metu mes siūlome MBA tarptautiniame vadyboje su papildoma galimybe kurti verslo idėją ir gauti savo verslą nuo žemės, kol studijuojate. Mūsų verslo inkubavimo centras suteikia studentams galimybę šešis mėnesius praleisti erdvę, praktiškai įgyvendinti koncepcijas ir mokytis iš klasės bei pradėti verslą, visiškai remiant asmeninį mentorių. Siūlome penkias visiškai finansuojamas vietas už suvartojimą tiems studentams, kurie pasiekia akademinę kompetenciją ir pasiekia prestižinę vietą dekano sąraše.

Dėl papildomo riboto laiko pasiūlymo mūsų inkubatoriaus centre siūlome penkiolika visiškai finansuojamų vietų mūsų sausio mėnesio paketui. Šios erdvės bus skirtos tiems moksleiviams, kuriuos mano mokslininkų grupė ir verslo ekspertai laiko inovatyviausiu verslo planu.

Pradėkite mokytis savo MBA

-->

Po 3 mėnesių pateikite savo verslo planą, kad būtų galima visiškai finansuoti inkubacijos centre esančią erdvę

-->

Po 6 mėnesių pradėkite savo verslą iš mūsų inkubavimo centro

-->

Po 12 mėnesių, pasieksite savo magistro laipsnį ir turėsite savo verslą.

Mūsų inkubavimo centras siūlo studentams biurų, kuriose naudojami telefonai, internetas, konferencijų priemonės ir konferencijų salės. Su papildomu pranašumu - specialaus patarėjo, paskyros palaikymo, svetainės dizaino, nuolatinės IT paramos ir valdymo konsultacijos.

Karjeros galimybės

Prieš pradedant verslą, tai gali būti katalizatorius, reikalaujantis jaunų verslininkų. Verslo inkubavimo centras sukuria "karšto namo" aplinką kūrybingiems verslininkams.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,500 GBP
atsižvelgiant į stipendiją
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019