Vėlgi naujus pedagoginius požiūris pasaulis

Šiandienos mokymo lankstumas: kiekvienam savo ritmu ir savo gyvenimo

 • 1 dinaminis modelis: seminarai, praktiniai seminarai ir projektai
 • Darnus tempas 1: 1 vakarą per savaitę (3h) + 1 šeštadienis per mėnesį (7h)
 • 1 mokymo vadovams: mokymo metu yra suderinama su profesinių tikslų (nuo 15 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo integracijos atramos)
 • 1 pritaikomas modelis: sistema leidžia tiek akis, kad visų įvykių nuotolinis, įskaitant projektus, įveikti bet kokias nenumatytas
 • 1 lankstus mokymasis: Tai galima pasiekti mokymo metu keliu

Į "Plius"

 • Asmeniniai plėtros / Lyderystė
 • Instruktavimas profesinės projekto įgyvendinimo
 • Augimas vadybinių ir technologinių įgūdžių
 • A 4 MBA pasirinkimas ne skaitmeninių transformacijų širdį
 • Per savaitę ant "spot" International "(Niujorke, San Franciske ar Šanchajuje)

Naujoviška pedagogika Ionis grupė tinka reikliausių vadovai

Sujungiant MBA Ionis-STM, susipažinimo pedagogiką Ionis: sisteminimą projekto režimu, daugyba seminarus ir praktinius užsiėmimus, intensives ir pakrovimas. Šie metodai atsirado mūsų mokyklose ir jau plačiai išplito. Į Ionis-STM, jie yra pritaikyti prie kadrų gerbti savo tapatybę mokymo, o įvedant juos į šių veikliųjų mokymo metodus. Instruktoriai visi aukšto lygio veiklos kasdien bendrauja su metodais, įgūdžių, žinių ir argumentais specialistai, kad jie perduoda grupių jie coachent kolektyvinėje dinamiškas.

Pavadinimas RNCP

Už kiekvieną savo MBA, Ionis-STM pristato kaip ekspertas RNCP lygio I

Kas yra šio MBA?

Visų vadovų, kurie nori eiti greičiau šiuolaikinių problemų ir įvaldyti sprendimus joms spręsti supratimą. Tempas buvo sukurta, kad būtų suderinama su sunkių apribojimų, kurie yra jų. Patys skirtas skaitmeniniam amžiui, jie išlaiko sprendimus, kurie leistų lanksčiau, kad tik užpildant geromis sąlygomis kursą garantija.

tikslas MBA

Kiekybinė sprogimas skaitmeninių duomenų motyvuotas Big Data revoliucijos atsiradimą tapo naujos teritorijos plėtros ir kurti vertę verslui. Duomenys iš įvairių šaltinių (pirkimas ar interneto naršymo istoriją, lengvatos socialinių tinklų, vidaus Įmonių duomenys, ir tt) yra protingai pertvarkyta Big Data technologijas ir metodus aktualią informaciją. Ši informacija yra naudojama rinkodaros specialistams tobulinti savo taikymą ir analizuoti visus vartotojų elgsenos aspektus.

Dėl įmonės dydžio iššūkis, nes ji yra suprasti perspektyvas ir klientų elgesį, numatyti jų poreikius, nustatyti ar teisingai rinkodaros kampanijas ir pritaikyti įmonės strategiją rinkos lūkesčius. MBA Vadyba ir didelių duomenų tvarkytojų mokys, kad bus konvertuoti skaitmenines duomenis į strateginės informacijos suteikiant ekonominę ir strateginį pranašumą lemiamą įtaką jų verslui.

Programa mokoma:
 • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Ionis School of Technology and Management »

Šis kursas yra Campus based
Duration
15 - 18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą