MBA Vadovavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA Vadovavimas

Mokoma centrinėje Londono vietoje, „MBA Leadership“ daug dėmesio skiria karjeros plėtrai ir ją teikia patyrę profesoriai iš pirmaujančių verslo mokyklų visame pasaulyje. Mūsų kursas turi unikalų kolegų mokymo modelį, kai studentai yra palaikomi už klasės ribų ir turi prieigą prie dėstytojo dėl bet kokių iššūkių, su kuriais jie gali susidurti dirbdami ar studijuodami.

Programa skirta vykdyti kartu su užimtu profesiniu vaidmeniu ir pristatoma vykdomajame formate per 18 mėnesių. Kiekvieną mėnesį interaktyvus seminarų stiliaus mokymas vyksta 3 dienų savaitgaliais mūsų Londono „Moorgate“ miestelyje, Londono komerciniame centre. Didelis dėmesys programoje ne tik apima pagrindinius verslo pagrindus, bet ir plėtoja delegatų elgesio kompetencijas. Tai pasiekiama naudojant elgesio vadovų kompetencijomis pagrįstą įgūdžių modelį, kuris, kaip įrodyta, yra labai efektyvus verslo pasaulyje. Tai apima bendramokslius, kurie vyksta savaitgalio seminarų metu, taip pat delegatus, kurie turi nuolatinę prieigą prie dėstytojų ne savaitgalio seminarų metu.

Įprastos darbo savaitės metu atstovai raginami reguliariai rengti tiesioginius ir virtualius susitikimus su dėstytojais, aptarti realius klausimus, kylančius dėl jų profesinio vaidmens, susijusius su kurso teorija. Šis MBA yra skirtas vidutinio ir aukštesnio lygio vadovams, suinteresuotiems plėtoti savo vadovavimo įgūdžius, siekiant pereiti į vis vyresnio amžiaus vaidmenis. Įprasti karjeros keliai apima pažangą nuo funkcinių vaidmenų iki funkcinio vadovavimo, bendrojo valdymo ar partnerio lygio vaidmenų. Programa yra ideali vieta vadovams, dirbantiems profesionalių paslaugų sektoriuje, tokiems kaip teisininkai, konsultantai ir bet kurie profesionalūs vadovai, dalyvaujantys valdant pokyčius ar pertvarkas savo organizacijoje.

Profesorė Elizabeth Moore, Teisės universiteto verslo mokyklos vadovavimo ir vadovavimo MBA vadovė, kilusi iš tarptautinio akademinio išsilavinimo, dėstžiusi JAV, Suomijos, Rusijos ir JK universitetuose, įgijusi bakalauro laipsnį iš Kolumbijos universiteto , daktarė iš Teksaso universiteto Austine ir koučingo diplomas iš Kembridžo universiteto, gydytoja Moore 2013 - 2019 m. ėjo lyderystės ir lyderystės trenerio pareigas Hult tarptautinėje verslo mokykloje. Nuo 2006 m. profesorė Moore dėstė Kembridžo universitete. , kur ji šiuo metu yra kolegijos Hughes Hall asocijuota dėstytoja ir Tarptautinių vasaros programų direktorė. Per 20 metų karjerą ji taip pat atliko keletą kitų vaidmenų akademinėje bendruomenėje, įskaitant vizitinės stipendijos Harvardo universitete įkūrimą ir Rusijos Sankt Peterburgo valstybiniame universitete įkūrusi kultūros studijų programą, kuriai ji vadovavo penkerius metus. Lyderystės srityje jos tyrimų interesai visų pirma yra susiję su lyderystės autentiškumu ir emociniu bei kultūriniu intelektu.

Reikalavimai kursui

  • JK bakalauro laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija.
  • Studentai taip pat privalo turėti ne mažesnę kaip penkerių metų profesinio darbo patirtį, eidami vadovaujančias pareigas ir prižiūrėdami biudžetą.
  • MBA programai neleidžiama teikti paraiškų dėl išimties ar RPL.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 6 Daugiau Mažiau