MBA vadovams

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

MBA

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį, kad matytųsi dalyvį į meno žinių būklę valdymo klausimais ir sudėtingomis patirtimi priimant sprendimus.

Absolventai EMBA Executive:

- Jūs gaunate didesnę galimybę susisteminti įvairių funkcinių sričių organizacijos žinių


- bus pasiekti holistinį, sistemų verslą


- Integruoti ženklus ir valdymo informacines sistemas, naudojamus priimti sprendimus netikrumo aplinka


- Nustatyti verslo galimybes ir turėti galimybę išgauti naudos iš vadybinių situacijų


- padidinti savo gebėjimą kurti ateities scenarijus


- Jūs suprasite, inovacijų ir kūrybiškumo vertę


- atliks vadovaujamą vaidmenį aukštų veiklos grupių


- Jūs gausite įgūdžių instruktavimas komandų

Kas turėtų dalyvauti:

Jis skirtas profesionalams su daugiau nei aštuonerių metų darbo patirtį, kurie turi vidurinės grandies vadovų pozicijas, vyresnieji specialistai ir savininkai mažų ir vidutinių įmonių.

Atrankos procesą, IESA skatins specialistų su didelį susidomėjimą grupės formavimas:


- Padidinkite savo žinių valdymo
- sustiprinti jų gebėjimą pratybų vadovybė savo komandos
- Nustatyti verslo galimybes
- Padaryti garso valdymo sprendimus
- Build-ieško sprendimų, kaip patenkinti aukšto lygio vadovų ir profesinės sėkmės iššūkius.

Kodėl studijuoti vadovams MBA?

1. Gausite vykdomosios MBA (EMBA), unikalus Venesueloje profesionaliam ir valdymo patirtį pavadinimą sukūrė pagal IESA, esanti tarp dešimties Lotynų Amerikoje, kaip reitinguojami pagal žurnalo América Economía (2009). Ji turi tris tarptautinius akreditacijas: AACSB, AMBA ir EQUIS.


2. Jis dalinsis su akademikais frontą su daktaro prestižinių pasaulio universitetų, galintis perduoti ne tik meno žinių įvairiose srityse valstybės, bet jos taikymo Lotynų Amerikos ir pasaulio tikrovę.


3. Jūs turėsite galimybę įgyti žinių su dinaminiu dalyvis orientuotą mokymąsi, kuria siekiama stiprinti lyderio vaidmenį studentų grupės į mokymo procesą. Medžiagos bus įskaičiuota didinti daugiafunkciniam viziją valdymą.


4. priklauso aukštos kvalifikacijos maitinamas darbo patirties, kad praturtins klasės diskusijos studentų kohortos.


5. Galite pasidalinti darbo pareigas su studijų programa, kaip ir struktūros leidimų, klasės 4 dienas iš eilės per mėnesį.


6. Jūs pateks aktyvią bendruomenę studentams, dėstytojams ir absolventai, kad bus plėsti tinklą, tokiu būdu sukuriant verslo galimybes ir perkvalifikavimui.


7. Jūs galite padaryti tarptautinį neprivalomas kelionę per penktąjį ketvirtį, praturtinti bendrą verslo viziją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Iesa - Instituto de Estudios superiores de administracija &nbsp Iesa vadybos mokykla yra privati, pelno nesiekianti organizacija, kuri teikia visuomenines paslaugas visoms visuomenės ir yra nepri ... Skaityti daugiau

Iesa - Instituto de Estudios superiores de administracija &nbsp Iesa vadybos mokykla yra privati, pelno nesiekianti organizacija, kuri teikia visuomenines paslaugas visoms visuomenės ir yra nepriklausoma nuo dabartinių ekonominių grupių, politinių, religinių ar valdžios. Venesuela siekia pasiūlyti tarptautinį prestižą mokykloje, ir Lotynų Amerikos, mokslo ir intelektinės produkcijos, kuri supranta savo problemas ir realijas valdymo poilsio. &nbsp Tai viena iš keturių mokyklų vadybos ir verslo Lotynų Amerikoje ir 34 pasaulio turėti trijų svarbiausių tarptautinių akreditavimo, kurie sudaro jos akademinių, mokymo veiklos ir intelektinės produkcijos kokybę, atsižvelgiant į išrankiausių kokybės standartus. &nbsp Tarp jos strateginių tikslų 2009-2015 m., apima: Augantis dalyvių skaičius magistrantūros ir vykdomosios išsilavinimą. Pelningas naujos kartos modeliai, sukurti ir skleisti žinias. Gilinimo mokymo metodas Dalyvis Centruota gyvenimą. Skiriamojo mokymo ir mokslinių tyrimų tarptautiniai ir vietiniai EEE plėtros, ypač verslumo srityje. Ji buvimą trijų pagrindinių miestų Venesuela (Karakasas, Maracaibo ir Valensijos), patenkinti vietos rinkos poreikių. Be to, per aukštesniųjų studijų vadybos (EGF), įsikūrusi Žinių miesto įkūrimo (Panama), stiprina savo informavimo ir paslaugas Lotynų Amerikoje. Skaityti mažiau
Karakasas , Panamos miestas , Šanchajus , Bogota , Paryžius , Buenavista , Naujasis Orleanas + 6 Daugiau Mažiau