MBA Tarptautinis valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Laipsnis

Verslo administravimo magistras (MBA)

Kursų kalba (-os)

Mūsų programa rengiama tik anglų kalba; tarptautiniams studentams, visų lygių vokiečių kalbos kursai yra įtraukti į mūsų tvarkaraštį.

Priėmimo semestras

Vasara (tik verslo absolventams) ir žiemos semestras (visi kiti laipsniai)

Programos pradžia

Žiemos semestras: rugsėjo mėn. Pabaigoje
Vasaros semestras: ankstyvas kovas ( greitas verslo absolventų)

Programos trukmė

4 semestrai (21 mėnesiai) ne verslo absolventams
3 semestrai (15 mėnesių) verslo absolventams [= greitasis kursas]

Programos mokesčiai *

3950 eurų per semestrą

* gali keistis artimiausiais akademiniais metais

Paraiška

• Bakalauro laipsnis

• 2 metų darbo patirtis po pirmojo universitetinio laipsnio

• GMAT balas: 550

• TOEFL balas: 100 (IBT)

• asmeninis pokalbis; interviu telefonu galima užsieniečiams

Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai iš Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos turi turėti pirmojo laipsnio GPA 2,5 ar daugiau. GMAT nėra privalomas reikalavimas pareiškėjams iš šių trijų šalių.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Birželio 15 d. Žiemos semestrui (arba liepos 31 d. - Vokietijos vizų savininkams)
Gruodžio 15 d. Vasaros semestrui (arba sausio 31 d. - Vokietijos vizų savininkams) ( greitas kursas verslo absolventams)
MBA priėmimo komisija peržiūri paraiškas nuolat vykstant metams.

Kodėl Pforzheim MBA Tarptautinio Vadybos?

Mėgaukitės aukštos kokybės švietimu.
"TOP 10 tarptautinių magistrantūros studijų kursai - pagaminti Vokietijoje", "Pforzheim MBA" rengia jus imtis vadovavimo atsakomybės. Mūsų įsipareigojimą kokybei ir nuolatiniam tobulėjimui patvirtina AACSB International akreditacija. Pforzheim University verslo mokykla priklauso elitinei grupei, kuriai priklauso mažiau kaip 5% verslo mokyklų visame pasaulyje, ir mažiau nei dešimčiai iš maždaug 200 Vokietijos verslo programų, kurios yra AACSB akredituotos.

Padidinkite savo karjeros galimybes.
Pforzheimo MBA atveria naujas karjeros plėtros galimybes. Nesvarbu, ar norite spręsti naujus iššūkius, patirti mokymosi kreivės sulėtėjimą, ar negalite pereiti į priekį savo dabartinėje kompanijoje, "Pforzheim MBA" leidžia jums atnaujinti savo karjerą naujomis žiniomis ir įgūdžiais, nauju profesionaliu tinklu ir nauja prekės ženklo asociacija. Jei turite ne verslo aplinką, Pforzheim MBA pasiruošęs perorientuoti savo karjerą į verslą ir valdymą.

Dėmesys, ko jums tikrai reikia.
Mes teikiame verslo kompetenciją, o ne tik teoriją. Mūsų dėstytojai ne tik turi doktorantūrą, doktorantūrą arba magistro laipsnius - jie dirbo vyresniosiose vadovaujančiose pareigose bent 5 metus. Mūsų mokymas grindžiamas moksliniais tyrimais ir profesine patirtimi. Be to, Pforzheim MBA modulio sistema leidžia jums individualizuoti savo studijas, kad suteiktumėte savo stipriąsias puses.

Mėgaukitės individualiu karjeros pažinimu ir instruktavimu.
Mūsų profesoriai yra jūsų treneriai, o ne jūsų instruktoriai. Jūs gausite naudos iš individualių dėstytojų iš profesorių per savo studijas. Mūsų mažas kursų dydis skatina intensyvų studentų ir fakulteto sąveiką, kuri yra būtina norint pasiekti geriausią rezultatą iš jūsų MBA studijas.

Gaukite informacijos apie verslą.
Kai kuriose pasaulio galingiausių kompanijų aplinkoje galite pasinaudoti Pforzheimo-Štutgarto regiono potencialu. Bendradarbiaujame su įvairiomis skirtingų sektorių įmonėmis, vykdydami įmonės projektus, apsilankydami įmonėje ir pasimatojusiems auditoriją. Šie glaudūs ryšiai su praktika yra esminė mūsų valdymo švietimo Pforzheime dalis.

Atraskite rytdienos verslą.
Mes pasiruošę jums valdyti dideles 21-ojo amžiaus iššūkius savo įmonės labui. Mūsų kursai verslo disciplinose, tokiose kaip rinkodara, konsultavimas, apskaita ir finansai, tenkina rytdienos verslo poreikius. Be to, mūsų specializacijos sprendžia rytdienos uždavinius, susijusius su inovacijų valdymu, tvarumu ir globalizacija. Be to, siūlome mokymosi visą gyvenimą įgūdžius.

Globalizuokite savo tinklą.
80% Pforzheimo MBA studentų yra tarptautiniai, atvykstantys iš visų žemynų. Globalus, tarpkultūrinis tinklas prasideda tiesiai klasėje. Tarpkultūrinė kompetencija yra ne tik teoriškai mokoma, bet ir praktiškai įgyjama kasdienės sąveikos. Tai bus svarbu jūsų profesinėje ateityje derybų procesuose ir komandiniame darbe. Gerbiami svečių partneriai iš universitetų partnerių prisideda prie mūsų programos.

Mėgaukitės tarptautine kultūra.
"Pforzheim MBA" suteikia galimybę studijuoti į dvi šalis ar net du žemynus vienoje programoje, mūsų partnerių universitetuose JAV, Lotynų Amerikoje, Azijoje ar Europoje. Studentams, turintiems pirmojo laipsnio iš Vokietijos įstaigos, privaloma studijuoti trečiąjį semestrą užsienyje. Visiems kitiems studentams tai yra neprivaloma.

Gaukite state-of-the-art mokymą už priimtiną kainą.
Mūsų tikslas yra ne maksimaliai padidinti pelną, bet ir užtikrinti tvarų vadybos švietimą ateities kartoms vadovų. Jūs gaunate "daugiau už mažiau" - tai tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis ir įgūdžiai sprendžiant 21-ojo amžiaus verslo iššūkius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The d ... Skaityti daugiau

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The demand for specialists in the various fields of the jewellery industry over the last 130 years has resulted in the development of an important applied university of sciences with a variety of studies which is second to none in Germany. Skaityti mažiau