Verslo administravimo magistras - Tarptautinės verslo vadybos Centria University of Applied Sciences

  • Kvalifikacija: magistro laipsnis verslo administravimo srityje (90 kreditų)
  • Studijų vietos: 20
  • Taikymo laikotarpis: 2020 m

Programa siekiama rengti specialistų ir valdymo užduotis tarptautiniu lygiu veikiančiose įmonėse. Kai kurie siūlomi kursai yra susiję su turizmu ir renginių valdymu. Magistro laipsnį įgyvendina dvejų metų trukmės programa. Antrosios pakopos (magistro) laipsnis, priimtas taikomųjų mokslų universitete, yra antrosios pakopos laipsnis Europos aukštojo mokslo sistemoje ir suteikia tokią pačią kvalifikaciją savivaldybių ir valstybės pareigūnams kaip universiteto magistro laipsnį.

Kas yra studijų programa?

Jūs turite teisę gauti aukštojo išsilavinimo laipsnį Suomijoje arba aukštojo mokslo laipsnį už Suomijos ribų. Jūs taip pat turite turėti ne mažiau kaip trejų metų darbo patirtį versle ir administravime bei anglų kalbos mokymą, reikalingą studijoms.

Kokie yra programos tikslai? Programa siekiama didinti tarptautinio turizmo ir renginių valdymo profesines žinias. Baigęs programą, studentas tapo verslo vadybos specialistu, galinčiu priimti nepriklausomą sprendimų priėmimo procesą, dirbti su vadovais ar reikalaujančiomis ekspertų užduotimis tarptautinėse rinkose ar turizmo ir renginių planavimo versle.

Kaip organizuojami tyrimai?

Naudojami multimodaliniai mokymosi metodai. Kursai dažniausiai teikiami internetu, įskaitant dvi dviejų dienų sesijas vidutiniškai vienam kursui. Mokymosi akcentas yra savarankiškas darbas, nuotolinio mokymosi užduočių ir plėtros projektų sprendimas. Tyrimas kaip plėtros projektas yra esminė studijų dalis. Studijų turinys

Pirmojo pavasario laikotarpio studijose daugiausia dėmesio skiriama turizmui ir renginių valdymui, o rudenį - tarptautiniam verslui ir valdymui. Baigiamasis darbas susideda iš verslo ar kitos organizacijos vykdomo plėtros projekto. Dešinysis priedas parodo studijų struktūrą.

Profesijos profiliai

Dauguma programos absolventų dirba įvairiuose specialistuose ar vadovaujančiose pareigose verslo, turizmo ir renginių industrijoje. Pagal Suomijos teisės aktus asmuo, kuris priėmė magistro kvalifikacinį laipsnį taikomųjų mokslų universitete, turi teisę į pareigas ar pareigas viešajame sektoriuje, kurių kvalifikacinis reikalavimas yra pirmosios pakopos / antrosios pakopos laipsnis. Kai kuriais atvejais kvalifikacinis reikalavimas taip pat apima studijas tam tikrose konkrečiose studijų srityse.

Studijų būdas

Programos kursai mokomi penktadienio popietėmis ir šeštadieniais, iš dalies internetu, o tai leidžia studentams dirbti studijų metu.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
6,000 EUR
Studijų mokesčiai taikomi ne ES studentams. Sužinokite daugiau apie mokesčius už mokslą ir stipendijas mūsų svetainėje.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

MBA in Finland - Centria UAS