MBA Tarptautinio verslo vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras - Tarptautinio verslo vadyba

  • Kvalifikacija: magistro laipsnis verslo administravimo srityje (90 kreditų)
  • Dieninės studijos
  • Paraiškų teikimo laikotarpis - 2019 m. Lapkričio 18 d. - 2020 m. Vasario 28 d.

Programa siekiama rengti specialistų ir valdymo užduotis tarptautiniu lygiu veikiančiose įmonėse. Kai kurie siūlomi kursai yra susiję su turizmu ir renginių valdymu. Magistro laipsnį įgyvendina dvejų metų trukmės programa. Antrosios pakopos (magistro) laipsnis, priimtas taikomųjų mokslų universitete, yra antrosios pakopos laipsnis Europos aukštojo mokslo sistemoje ir suteikia tokią pačią kvalifikaciją savivaldybių ir valstybės pareigūnams kaip universiteto magistro laipsnį.

Kas yra studijų programa?

Jūs turite teisę gauti kvalifikaciją, jei turite aukštąjį išsilavinimą Suomijoje arba aukštojo mokslo laipsnį studijų srityje, įgytą ne Suomijoje. Taip pat turite turėti bent dvejų metų darbo patirtį versle ir administracijoje bei mokėti anglų kalbą, reikalingą studijoms.

Kokie yra programos tikslai?

Programa siekiama plėsti profesines žinias apie tarptautinio verslo vadybą. Baigęs programą, studentas išaugo į verslo vadybos profesionalą, gebančią savarankiškai priimti sprendimus, dirbti su vadyba ar reikalauti ekspertų užduočių įmonėse, tiesiogiai ar netiesiogiai veikiančiose tarptautiniame versle.

Kaip organizuojami tyrimai?

Taikomi multimodaliniai mokymosi metodai. Kokko universiteto miestelyje savaitės metu siūlomos gyvos pamokos. Be to, pamokos siūlomos internetu, įskaitant internetines studijas (Abode Connect) vidutiniškai vieną ar du kartus per mėnesį, paprastai penktadienio popietėmis arba šeštadieniais. Be to, reikalingos savarankiškos nuotolinės studijos (studento laiku).

Mokymosi procesą sudaro paskaitos, pratybos klasėje, savarankiškas darbas, taip pat nuotolinės užduotys ir plėtros projektai. Darbas kaip plėtros projektas yra esminė studijų dalis.

Profesijos profiliai

Dauguma programos absolventų dirba skirtingose specialistų ar vadovaujančiose pareigose versle. Pagal Suomijos įstatymus asmuo, įgijęs magistro laipsnį taikomųjų mokslų universitete, yra kvalifikuotas eiti pareigas arba eiti pareigas viešajame sektoriuje, kur kvalifikacijos reikalavimas yra pirmosios pakopos / antrosios pakopos laipsnis. Kai kuriais atvejais kvalifikacijos reikalavimas taip pat apima studijų baigimą tam tikrose specifinėse studijų srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2019

Apie mokyklą

Centria University of Applied Sciences is a multidisciplinary, dynamic and inter­national higher education institution. We pride ourselves with offering students and staff an environment that is innov ... Skaityti daugiau

Centria University of Applied Sciences is a multidisciplinary, dynamic and inter­national higher education institution. We pride ourselves with offering students and staff an environment that is innovative, caring and multicultural. Skaityti mažiau
Kokkola , Ylivieska , Jakobstad + 2 Daugiau Mažiau