MBA Tarptautinio verslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nurodykite mūsų MBA Tarptautiniame versle plėtos savo gebėjimą atlikti aukščiausiu lygiu tarptautinio verslo. Mes parvesiu jus į keturis skiriamuosius ir sudėtingiausių verslo projektų, kur jums bus glaudžiai dirbti su įmonėmis Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje pagerinti savo pasaulio suvokimą.

Mūsų požiūris į programos yra nuolat taikyti teoriją su praktika - todėl galėsite iš karto taikyti savo gyvenimą realiame pasaulyje ir padaryti ilgalaikį poveikį jūsų pramonės sektorius.

Sustiprintas MBZ patirtis

MBA studentai turi galimybę įgyti įžvalgą kaip aukšto lygio verslo lyderiai padarė jį į viršų ir atrasti, kas daro didelę lyderis per mūsų Gerbiamieji lyderiai serijos.

Pasirinkite studentai taip pat turi galimybę būti dalis intymesnis apskritojo stalo diskusijoje su žymiais vadovais, užduoti individualius klausimus ir ištirti jų karjeros ir vadovavimo tema išsamiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Skaityti daugiau

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Skaityti mažiau