MBA Tarptautinio verslo

Tarptautinio verslo koncentracija leidžia studentui statyti ant tvirto pagrindo nuo pagrindinio kursinių MBA programą ir suteikia studentams žinių ir gebėjimų, būtiną veiksmingai veikti kaip vadovų šiandienos konkurencingos ir pasaulio ekonomikai. Koncentracijoje kursai bus suteikti studentams galimybę sužinoti apie tarptautinės ekonomikos funkcionavimo ir kaip tarptautinės organizacijos visų dydžių-tiek vyriausybinių ir ne governmental- dirbantys kultūros ir politinių ir teisinių aplinkos įvairovė. Kursai leis studentams sužinoti apie tarptautinės prekybos teorijų ir susitarimuose, pasaulio finansų rinkose ir finansinių įgūdžių, reikalingų efektyviai valdyti įmonių, užsiimančių tarptautiniame versle.

Tarptautinis verslas Koncentracija

Tarptautinio verslo programa yra skirta pagerinti vadovavimo įgūdžių, reikalingų efektyviai veikti tarptautinėje verslo aplinkoje. Studentai tarptautinio verslo koncentracijos išmokti mąstyti globaliai apie verslo pasaulyje. Studentai bus plėsti savo sąmoningumą ir supratimą apie iššūkius, su kuriais susiduria verslo pasaulio ekonomikoje. Kursai yra skirta pagerinti žinių ir įgūdžių, sukurtus kitų verslo kursus, taip pat pateikti kokybišką tarptautinių verslo srityse tarptautinės prekybos, investicijų, valdymo, rinkodaros ir finansų srityse. Tarptautinio verslo koncentracija yra skirtas tiems studentams, kurie nori pasiruošti niežų į įmones, kurios kerta nacionalines sienas ir veikti globalioje verslo aplinkoje. Įgytos pagrindinis įgūdžiai gali būti naudojama teikiant valdymą ir profesinę kompetenciją verslo, valdžios ir ne pelno siekiančiose organizacijose.

Priešpiečiai Universiteto Akreditacijos:

Priešpiečiai universitetas įgaliotas Regents iš Ohajo valstijos valdybos sudarymo MBA laipsnį. Programa regioniniu akredituotos Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Programa taip pat gavo nacionalinį ir tarptautinį antspaudas patvirtinimo su akreditacijos akreditavimo taryba Verslo mokyklų ir programų.

Ohajo departamentas Personalo plėtros ir sertifikavimo patvirtino vienuolika TU MBA kursus administracinės / valdymas / Priežiūros MR / DD sertifikavimo.

Jūsų gyvenimo patirtis yra lygus Dinaminis klasėje patirtį

Mūsų įsipareigojimas kokybei prasideda paraiškų teikimo procesą, skirtą užtikrinti, kad studentai, atvykstantys mūsų programą turi galimybę ir fono būtų sėkmingas. Vidutinis MBA studentas patenka į Priešpiečiai universiteto programą su beveik 10 metų po studijų darbo patirtį. Studentas kūnas turi laipsnių srityse, pradedant nuo verslo medicinoje, iš socialinių mokslų, kad inžinerija, nuo teisės į laisvųjų menų, humanitarinių, ir dar daugiau. Gyvenimo patirtis šio įvairios studentų organizacijos prisideda prie dinamišką ir interaktyvių pobūdžio švietimo atmosferoje Tiffin universiteto.

Priešpiečiai universiteto akademinė tradicija

Priešpiečiai universitetas yra jos dvyliktos dešimtmetį šviesti studentus sėkmės, suteikiantis tvirtą pagrindą, ant kurio pastatyti savo asmeninės sėkmės. Tačiau tuo pačiu metu, mokymo programa ir mokymo metodai ne Tiffin universiteto išgyvena nuolatinį procesą tobulinti. Mūsų mokymo programa išsiskiria sutelkti dėmesį į besivystančių kompetencijas lyderystės ir komandinio darbo, bendravimo įgūdžių ir valdymo sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo.

Mes pateikiame jums asmeninę paramą

Mes suprantame, kad jūsų sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo atsakyti į Jūsų klausimus greitai ir teisingai. Beveik kiekvienas tyrimas arba tyrimas, skirtas nustatyti kritinius sėkmės veiksnius internetu švietimo patvirtinti, kad išlaikyti studentus susijusias yra prioritetas. Mūsų studentai vertinate asmeninę paramą jie gavo Tiffin universiteto pirminės priežasties jų sėkmės, ir jie būtų rekomenduoti TIFFIN Universiteto interneto programas draugui ar bendradarbiui, nes jį.

Jūsų TU MBA gali sukelti jums realaus pasaulio sėkmės: Karjera!

Praeities TU MBA absolventų rasiu karjeros orientuotą pozicijas iš karto po baigimo šių profesijų ir / arba su šių įmonių ir organizacijų rūšių tipų (ir tai tik keletas pavyzdžių!):

 • Augalų direktorius
 • Buhalterių
 • Finansų įstaigos
 • Draudimo bendrovių
 • Sveikatos priežiūros administracija
 • Universiteto / Koledžo administracija
 • bankininkystė
 • Ne pelno institucijos
 • Vyriausybinės agentūros
 • Privačios ir valstybinės korporacijos
 • Viešbučiai ir restoranai
 • Ginkluotosios pajėgos
 • Viešojo transporto sistemos
 • Svečių kambarys
 • Ekspertizė Įmonės
 • Nekilnojamojo turto brokeriai
 • Kūrėjai
 • Savarankiško darbo
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Tiffin University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
5 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
25,200 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date