MBA Tarptautiniame vadyboje

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Gyvenk tarpkultūrine patirtimi

Mūsų MBA Tarptautinio vadybos suteikia jauniems specialistams verslo įgūdžius ir mąstyseną už sėkmingą tarptautinę karjerą.

 • 10 mėnesių programa : intensyvi MBA programa su stipriais tarpkultūriniais metodais
 • 2 jūsų pasirinktos šalys: Kiekvieną semestrą studijuoti kitoje ESCP Europos miesto miesto universitete
 • 2 Įmonės konsultaciniai projektai, kuriuose dalyvauja daugiau nei 2 šalys: konsultuokite įmones apie realius projektus, plečiant savo tarptautinę darbo patirtį
 • 23 pasirenkamieji siūlomi daugiau nei 7 šalyse: pasirinkti specializuotis arba diversifikuoti savo MBA patirtį, kol patirsite dar 4 šalis
 • 55.000 absolventų iš 150 šalių: prisijunkite prie įvairaus profesionalaus absolventų tinklo, kad padidintumėte savo būsimą tarptautinę karjerą.
 • 150 tyrinėtojų profesorių iš daugiau kaip 20 tautybių: praktinė mokymosi patirtis iš mūsų įvairaus dieninio, filialo ir svečių profesorių

Mesk sau įššukį

Jūs mokysitės, mokysitės ir išbandysite 140 savo srities geriausių fakultetų. Jūs įgis kritinį mąstymą ir gebėjimą iš naujo išrasti ir įsivaizduoti naujus verslo būdus. Tiek, kiek studentų kūnas yra įvairus, taip yra fakultetas.

MBA pasirinkimas yra pradėti ar pagerinti savo karjerą. ESCP Europoje galėsite pasinaudoti įvairiomis karjeros rėmimo priemonėmis. Galėsite pasirinkti iš 20 000 metinių darbo vietų ir stažuočių pasiūlymų. Arba kaip 10% mūsų studentų galite sukurti arba prisijungti prie paleisties.

Programos uždaviniai

 • Suteikia jums verslo įgūdžius ir mąstyseną sėkmingai tarptautinei karjerai.
 • Apima visas funkcines valdymo sritis ir suteikia daugiakultūrę praktinę patirtį.
 • Teikia įvairių perspektyvų, mokymo metodų ir minčių mokyklos.
 • Gaukite kritinį mąstymą ir gebėjimą iš naujo išrasti ir įsivaizduoti naujus verslo būdus.
 • Pakeiskite ar sustiprinkite savo karjerą.

Priėmimo sąlygos

 • Ankstesnis bakalauro arba magistro laipsnis, "Maîtrise", "Licenciatura", "Laurea Magistrale" ar jo atitikmuo bet kurioje disciplinoje
 • Turima mažiausiai 3 metų darbo patirties (taip pat bus svarstomi kandidatai, turintys mažiau patirties, kurie demonstruoja išskirtinę brandą ir neįvykdomą lyderystę per savo profesinę ir asmeninę patirtį.)
 • Anglų kalbos mokėjimas

Nedvejodami siųskite savo CV į vieną iš mūsų priėmimo koordinatorių, kad galėtumėte patikrinti savo tinkamumą MBA tarptautinio valdymo.

Paraiškos mokesčiai

ESCP Europe mokėtinas paraiškos mokestis 180 eurų.

Mokesčiai

Mokestis už 2020/2021 mokslo metus yra 37 500 EUR.

Pareiškėjai, kuriems siūloma vieta, privalo patvirtinti jų priėmimą ir sumokėti negrąžinamą už mokslą 5000 eurų indėlį.

Finansavimas ir stipendijos

Mes turime daugybę finansavimo galimybių, taip pat tinkamų kandidatų stipendijas, kurios gali padėti finansuoti programą. Visos ESCP Europos stipendijos ir finansavimo galimybės nėra kaupiamos.

Karjera

Tarptautinės vadybos MBA siūlo karjeros plėtros programą, Tarptautinę lyderystės pažangos programą (I-LEAP), kurios tikslas - padėti jums rasti idealų darbą po studijų.

I-LEAP yra sukurtas per mokslo metus, papildant profesines kompetencijas ir vadovavimo įgūdžius, įgytus klasėse. Ši programa yra suskirstyta į tris pagrindines profesinio tobulėjimo temas:

 • Profesinės savimonės
 • Asmeninis karjeros augimas
 • Karjeros tikslų nustatymas

I-LEAP yra sukurta su ESCP Europe Alumni asociacijos parama ir ištekliais, ESCP Europe karjeros tarnybos patirtimi, esančia kiekviename iš šešių universitetų, kartu su sertifikuotais profesionaliais treneriais. Jo tikslas - padėti jums nustatyti savo profesinius tikslus, patvirtinti savo karjeros perspektyvas ir suteikti jums patarimus, duomenis ir priemones, būtinas jų vykdymui. Programa apima:

 • 3 dienų profesinio orientavimo seminaras: Atraskite individualizuotų karjeros priemonių rinkinį, kad galėtumėte valdyti savo karjeros planavimą
 • „Alumni-Mentor“ programa: pasirinkite absolventus, kurie taptų jūsų mentoriumi ir ryšiu su profesiniu pasauliu
 • Individualus profesinis mokymas

Sujungus ESCP Europe Corporate Relations Service, jūsų narystę Alumni asociacijoje ir įvairias specializuotas ir daugiasektorines darbo muges visuose miesteliuose, galėsite pasiekti 50 000 darbo galimybių ir 20 000 stažuočių pasiūlymų, taip pat prisijungti prie daugiau nei 55 000 aktyvių absolventų 150 šalių.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Skaityti daugiau

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Skaityti mažiau
Paryžius , Madridas , Londonas , Berlynas , Turinas , Varšuva , Pekinas , Venecija + 7 Daugiau Mažiau

Akreditacijos