Read the Official Description

Jei jums nustatyti bet kuriuo iš šių atvejų, tai yra jūsų programa!

 1. Jūs norite , kad iš anksto savo sektorių ir kurti profesionaliai į savo dabartinę veiklą.
 2. Norėčiau , kad nukreipti departamentas savo dabartinio bendrovės arba bendrovę per savo pramonės ir profesija.
 3. Turite iliuziją imtis ir atitikti sukurti savo įmonę, arba kai iniciatyvą dėl jų pačių problema.
 4. Jūs norite , kad specializuojasi verslo valdymo infrastruktūros srityje.
 5. Jūs galvojate apie galimybę kurti Lotynų Amerikoje ar Ispanijoje ir galėtumėte pasidalinti patirtimi su kitais profesionalais kaip jus kosmopolitinis miestas, kaip Madride.

Globalizacijos procesas, kuris šiuo metu gamina laidus, visi specialistai apskritai ir pramonės inžinieriai, visų pirma reikia būti atvira geografinio mobilumo, priklausomai nuo galimybių, kurios gali atsirasti ir kitose šalyse.

Tarptautinėje rinkoje turime pabrėžti projektus infrastruktūros, energetikos ir pramonės, svarbą atsižvelgiant į šalims tvarumo poreikį.

Šio tipo projektas verčia mus būti pasirengę:

 • Veiksmingai ir efektyviai valdyti sudėtingus projektus.
 • Įgyvendinimas strategijos internacionalizacijos ir įvairinimo.
 • Įtraukti tvarumo veiksnys verslo strategiją.
 • Režisierius darbo grupių parengti valdymo įgūdžius ir metodus, žmogiškųjų išteklių valdymas.
 • Suderinti dabartinius poreikius įmonių projektų valdymo su "geriausios praktikos" rinkos mokymo.

Tarptautinė MBA suteikia žinių, reikalingų atlikti šias funkcijas ir gali suformuoti geriausius specialistus sėkmingai valdyti tokių projektų.

Įdiegimas

MBA bendrovių statybų sektoriuje tapo po septyniolika leidimai mokė tiek Madride ir Barselonoje, nuoroda į šį sektorių kaip mokymo programos verslo valdymo Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje.

Nuo 2010 m, kai buvo pradėta jo tarptautinė versija, jie dalyvauja studentai iš aštuoniolikos Lotynų Amerikos šalių, su paramos ir bendradarbiavimo su Amerikos valstybių organizacijos (OAS).

Dabartinė padėtis statybų sektoriuje visame pasaulyje ir poreikį skatinti įmonių internacionalizacija yra pateikti šį tarptautinė programa ypač kuria siekiama specialistų iš Europos ir Amerikos ispanų kalbančių žemyne ​​priežastis.

Bendra informacija

 • gyvenamųjų etapas:
  Gyvenamasis etapas Mokytojo vyksta Madride.
 • kvalifikacija:
  Dalyviai, kurie pereina visus dalykus ir sėkmingai ginti savo projektą bus gauti pavadinimas "MBA Tarptautinio Verslo sektorius statyba." Išdavė EOI mokyklos pramoninės organizacijos (EOI pats tyrimas) ir Structuralia.
 • Kaina:
  Bendras kaina Master akademinės sudarė $ 22.650.
 • Stipendijos ir nuolaidos
  Stipendijos AVO (Amerikos valstybių organizacija):
  Skirtas studentams, kurie atitinka atvykimo reikalavimus, nurodytus su pilietybe ir / ar nuolatinė juridinė gyvenamoji vieta nors iš šalių narių AVO (didžiąją žemyno).
  Ribotas skaičius stipendijų bus apdovanoti gavai studentams, kurie atitinka reikalavimus.
  Prašo informaciją apie pagalbos sąlygų.
 • 10 dienų Madride

Kam jis skirtas

Profesionalai ir vadybininkai, turintys tam universitetinį išsilavinimą ir ne mažiau kaip penkerių metų patirtį užtikrinant atsakingas pareigas, kurie nori , kad išplėsti savo žinias su kieto verslo mokymo.

Kapitonas yra mokoma daugiausia internetinę formą su kontaktiniais klasių per vaizdo konferencijas, darbas grupėse, diskusijų forumuose ... Mokymas baigiamas su veido vienuolika dienų Madride. Ši metodika leidžia dalyviams derinti savo mokymąsi su jų asmeninės ir profesinės veiklos.

Programa skirta vadovams, kurių profesinė patirtis ne mažiau kaip penkerius metus ir su technikos universiteto laipsnį arba didesnis, kurie nori dar vieną žingsnį savo karjeroje.

Iš pačios programos formatas pritraukia labai internacionalizuotą profesionalų profilį bendradarbiavimo dvasia ir nori žinoti, giliau ir tiesiogiai iš tarptautinės rinkos ypatumus. Įvairių tautybių, mokymas ir karjera turi bendro su išgąsčio, įvairovę ir turtingumą, kuri leidžia bendradarbiauti ir verslo sėkmę už mūsų sienų.

Klauskite mūsų kitų magistrų interesų, jei jūsų patirtis yra mažiau nei 3 metus.

Programa

Akademinė programa MBA Tarptautinio verslo sektoriaus infrastruktūrą yra sudaryta iš trijų pagrindinių mokymo srityse, kiekvienas sutelktas ypač naujų iššūkių internacionalizacijos sektoriuje.

 • Pirmasis adresai strateginei orientacijai įmonėje. Studentai mokysis įvairių įrankių strateginės analizės ir analizuoti tiek esamą padėtį sektoriuje, kaip antai tikimasi ateityje, todėl, kad ji yra pajėgi pasiūlyti keletą galimų strategijos imtis spręsti šį neaiškų aplinką.
 • Antrasis suteikia studentams su nauju pasaulio vizijos įmonių valdymo statybų sektoriuje, todėl, kad jų profesinėje srityje gali prisidėti tenkinant poreikius ir rūpesčius visuomenės su nauju požiūriu, ne tik efektyviau ir pelningiau, bet taip pat tvarios ir daugiau supranta mūsų poreikius ir mūsų atsakomybę.
 • Galiausiai trečioji treniruotė plotas valdymas adresai statybos verslą. Būtent šie dalykai, kurie šiuo metu vystosi dėl kurio atsiranda naujų formų valdymą ir finansavimą sudėtingesnis, bet efektyviau. Kaip skirtingų rūšių struktūrizuotos finansinės integruota valdymo didelių raktų projektų, naujų požiūrių į tarptautinės prekybos valdymo, sutarčių valdymo ir administravimo, ir tt ...

Programa turi 650 hviso. paskirstytos į šiuos modulius:

Strateginis valdymas įmonėje sektoriaus infrastruktūrą

 • strateginis vadovavimas
 • Internacionalizacija: a Poreikis
 • Diversifikavimo: Sprogus rizika
 • Inovacijos kūrimo ir verslo plėtrai
 • Tvarumas: naujų verslo galimybių

Valdymo bendrovių infrastruktūros sektoriuje

 • valdymo įgūdžiai
 • finansų valdymas
 • apmokestinimas
 • Žmogiškieji ištekliai
 • prekyba
 • Reguliavimo sistema ir teisinės konsultacijos
 • Socialinė aplinka
 • projektų valdymas

A įmonės infrastruktūros sektoriuje verslo

 • komercinės verslo valdymo
 • Tarptautiniai verslo operacijas
 • Sutarčių valdymas
 • Pirkimai ir subranga
 • Projektų finansavimas

Tikslai

Pagrindinis šios programos tikslas yra , kad mokyti vadovus su strateginės vizijos ir įmonių valdymo infrastruktūros sektoriuje, suteikiant jiems verslo apžvalga ir žinių, įrankių ir valdymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai plėtoti savo valdymą.

Tai naujas leidimas MBA buvo pertvarkyta, kad atitiktų mokymo poreikius pateiktus didelių ir vidutinių įmonių į infrastruktūros sektorių Europoje ir Pietų Amerikoje, kad atsižvelgiant į dabartinę ekonominę situaciją, įgyvendino strategijos internacionalizacijos ir įvairinimo. Dabar sektoriaus įmonės turėtų galėti ne tik plėtoti inžinerinių statinių ar pastato savo gimtosiose šalyse, bet jie reikalauja Finansų, bendro finansavimo problema, eksploatuoti, prižiūrėti ir valdyti tam tikrus infrastruktūros projektus ir paslaugas viešojo ir kitose šalyse.

Norėdami tai pridedama, kad būtina įtraukti tvarumo veiksnys verslo strategijos priėmimo tvarią statybą ir patenkinti dabarties poreikius nepakenkiant išteklių ateities kartoms.

Bet mes taip pat žr tvarumo veiksnys kaip galimybę dalyvauti būsimo verslo ir įtraukti inovacijas kaip pagrindinį verslo veiksniu ir verslo augimą.

Šiems uždaviniams spręsti tai yra būtina siekiant pritaikyti organizaciją prie naujosios strategijos, todėl būtina , kad turi šiek tiek patirties inžinieriai, bet gerai apmokyti įmonių valdymą. Iššūkis yra sudėtinga dėl būtinybės įvesti naują įrangą šalyse, BET abiejų komercinių struktūrų ir operacijų paramos (Teisinės konsultacijos, pirkimo skyriaus, žmogiškųjų išteklių, ir tt ...).

Aišku tinkamas mokymas strateginio valdymo internacionalizaciją ir įvairinimo bus efektyviausia priemonė, siekiant patenkinti šiuos naujus iššūkius.

sertifikuota

Studentai, sėkmingai baigę kursą gauna iš "MBA Tarptautinio verslo sektoriuje Statyba" Iki EOI mokyklos pramoninės organizacijos (EOI pats tyrimas) ir Structuralia išduotas titulą.

Program taught in:
Ispanų

See 1 more programs offered by Structuralia »

Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Spal 2019
Duration
650 valandos
Dieninės
Price
22,650 USD
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019