MBA International Hotel Management specializacija Luxury Brand vadyba • Paryžiuje (Prancūzija)

Prabangūs prekės ženklo valdymas tapo vis sudėtingesnės, laikui bėgant, nors ji vis dar yra nepaprastai perspektyvus ekonominis sektorius. Ši profesija ieško absolventams, kurie traukia šios reiklios visatą, kur žinios ir žmones orientuotą įgūdžiai yra pagrindiniai komponentai į sėkmę. Prabangos Brand vadyba specializacija moko būsimus vadovai, kurie bus pasiruošę perimti pilną padalinių, kurie bus atsakingi už precedento paslaugų, išskirtinių produktų ir pelningų rinkų pagrindinių sąskaitų ir privilegijuotų klientų Hospitality Industry. Turint tai omenyje, programa adresai dabarties ir ateities tendencijas, atsižvelgiant į tarptautinių valdymo strategijų tyrimą.

Directeur Kaulo hotellerie Internationale

  • Aš laipsnį registruotas RNCP ministro tvarka
  • Iš viso kreditų: 120 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema)
  • Studijų trukmė: 2 metų

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prancūzijoje: Baccalauréat + 3 papildomi tyrimai **

** Studentai, neturintys jokių išankstinių žinių svetingumo srityje turi imtis 3 mėnesių Professional kursai Vatel

Anglų kalbos: TOEFL 580 (90 BTI) arba IELTS 6.0 (akademinis) + vieno puslapio asmeninė esė arba motyvacinis laiškas anglų kalba

AIM: Įgyti analizės ir sprendimų priėmimo metodai, taip pat praktinis valdymo patirtis. Kuriant atvirą protą nustatyti verslo apskritai siekiant ugdyti verslumo savybes, ypač turizmo srityje bei tarptautiniame svetingumo industrijos.

Programos procesas:

MBA 1 metų: Žingsnis po žingsnio studentams įgyti analitinius ir sprendimų priėmimo metodus, taip pat patirties kaip vadybininkas.

MBA 2 metai: Studentai studijuoja pagrindines strategines nuostatas ir tada taikyti juos Hotel Management. Studentas turi galimybę užbaigti laipsnį pagal specializaciją už 5 metus

Programa mokoma:
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Vatel Switzerland - International Business School Hotel & Tourism Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date