MBA - sveikatos administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA - Sveikatos administracija

Kolegija MBA programa suteikiančias studentus su vadovavimo įgūdžių ir verslo sumanumo tarnauti tiek pelno ir ne pelno siekiančias sektorius. Programa siūlo studentą orientuoto mokymosi aplinką per mokymo programos akredituotos akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP).

Programa prasideda pagrindinių reikalavimų rinkinį ( "bendrųjų profesinių komponentas") užtikrinti, kad studentų programa bus susipažinę su pagrindinių sričių verslo praktikos ir kompetencijos.

Po šio "pagrindinio mokymo", studentai bus baigti 18 kreditus Išplėstinė kursinį darbą sveikatos priežiūros valdymo koncentracija programos pabaigos, studentai užbaigti keletą capstone kursų rinkinį, kuris padengtų verslo strategijos, profesinės etikos ir pasaulio sritis Problemos.

Studentai glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto, kurie aktyviai dalyvauja regiono verslo bendruomenei plėtoti pagrindines analitines, kritinį mąstymą, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Šis metodas užtikrina absolventai yra įrengta už etinių ir atsakingų lyderio vaidmens versle, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Mount Saint Vincent Kolegija pritaria paraiškas tarptautiniams studentams jos Master of Business Administration (MBA) programos. MBA programa yra akredituota akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP). Į ACBSP akreditavimo standartai yra sukurtos remiantis Baldridge Nacionalinės kokybės programos, kuri orientuota į studentą orientuoto mokymosi požiūrio klasėje.

MBA programa buvo patvirtinta ir įregistruota Niujorko valstijos aukštojo mokslo departamento, pagal HEGIS kodas 0506.

MBA - Sveikatos priežiūros valdymas

Ši koncentracija rengia studentus bendrųjų valdymo pozicijas į sveikatos priežiūros įstaigų įvairovė, o ypač pozicijos, susijusios su tradicinių verslo funkcijas - pavyzdžiui, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, programos rinkodaros, viešųjų ryšių, kokybės kontrolė, ryšių su klientais, ir biudžeto sudarymas. Konceptualus pagrindas šios koncentracijos yra nuomonė, kad šiuolaikinio verslo įtakai, spaudimas, praktika, ir sistemos tampa vis dalis audinio ir struktūros Amerikos sveikatos priežiūros bendruomenės, todėl būsimų lyderių šiame sektoriuje turi duoti savo karjerą aštriais įgūdžių tradiciniuose sričių verslo praktiką.

MBA laipsnis reikalauja 60 kreditų užbaigimą.

Kurso Išimtys dėl išankstines studijas

Pareiškėjai gali atsisakyti iki 24 reikalaujamus 60 kreditų, pagrįstą atitinkamų bakalauro kursinių verslo administravimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2017

Apie mokyklą

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... Skaityti daugiau

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. Skaityti mažiau