Turinys ir raida tai MBA Sporto vadyba buvo pakoreguotas, kad profesinės reikalauja, kad mokiniai turi savo profesine praktika. Jis skirtas valdymo ir kryptį sporto organizacijų, įstaigų ir įrenginių - viešojo ir privataus - taip pat projektavimo, vadovavimo ir plėtros sporto renginių bet kokio pobūdžio ar dydžio.

Šiuo laipsniško akademinės pritaikymo visoje Europos aukštojo mokslo erdvėje laiką, labai svarbu padidinti UCAM anketa magistrantūros studijų portfelį su kokybiškai vyriausiojo magistro programos, specialiai skirtos gauti įgūdžių, reikalingų konkuruoti globaliame pasaulyje. Norint tai pasiekti, pedagoginis personalas atidžiai buvo pasirinkta, sudaryta aukštos kvalifikacijos universitetų dėstytojai, taip pat specialistų iš mūsų šalies geriausių sporto įstaigų. Ši magistro studijų yra skirta mokyti būsimus sporto vadovams už normaliai vadovauti sporto organizacijų, ypatingą dėmesį skiriant jų valdymo ir planavimo. Siekiant šio tikslo, magistro formuluoja išplėstinę mokymo specializuoto pobūdžio, orientuota į profesinės kvalifikacijos įgijimą.

Graduate Management Admission Test arba programa MBA Sporto vadyba yra skirta tiek profesionalams, kurie jau turi patirties sporto valdymo srityje, kurie nori atnaujinti savo žinias greitai kintančioje arenoje, taip pat žmonėms, kurie nori tęsti savo karjerą sporto valdymą ir planavimą.

Be to, jis yra skirtas asmenims, kurie yra pasirengę būti lyderiais, prisidedančių prie žmonių socialinio ir ekonominio darnaus vystymosi, lyderių su empatija ir etikos, kurie suvienijo pastangas į bet kokį projektą, su kuriomis jie susiduria, su komandine dvasia ir noras padėti kitiems pasiseks.

skelbimas

Karjeros galimybės

Gautą per magistro programos mokymo suteikia prieigą prie darbo rinkos viešajame ir privačiame sektoriuose. Platus profesinius vaidmenis ir profilių galima užpildyti absolventų sporto vadyba. Į pasiekiamas taikant mokinių įgūdžiai paruošti juos lyderio pozicijas, taip pat sukurti savo verslo planą, kaip verslininkai.

Užbaigus programą, jums bus kvalifikuoti:

  • Teisingai ir tiksliai interpretuoti įstatymą dėl sporto, pagal kurią valstybinių ir privačių sporto organizacijos valdoma.
  • Tvarkyti kokybės procesus ir politiką sporto organizacijos.
  • Išteklių planavimas (žmonių, organizacinė ir finansinė) sporto įstaigų.
  • Tvarkyti bet sporto objekto tipas tvariai.
  • Organizuoti sporto renginius vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.
  • Sukurti komunikacijos planą organizacijų ir sporto renginių.
  • Tyrimai ir mokyti sporto vadybą.

D.Antonio Sánchez Pato

Vadovas MBA Sporto vadybos dekanas sporto fakultetas reikia mokyti specialistus visose sporto srityse kilo kaip didelės pažangos, kad buvo atliktas sporto sektoriuje per pastarąjį dešimtmetį pasekmė. Taigi, sporto vadyba yra vienas iš kompetencijos srityse, kad vis svarbesnė, nes prie tarptautinės bendruomenės pastangų veiksmingai ir efektyviai valdyti kiekvieną iš organizacinių aspektų sporto.

Turinys ir raida tai MBA sporto vadyba nuolat pritaikoma profesinės poreikių, reikalingų profesinės praktikos. Programa siekiama valdymo ir kryptį sporto organizacijų, valstybinių ir privačių institucijų ir įrenginių, taip pat projektavimo, vadovavimo ir plėtros sporto renginių bet kokio pobūdžio ar dydžio.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
10,900 EUR
ES piliečiams.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date