Read the Official Description

Pradėtas 2005 metais, Specializuota MBA Strateginis valdymas ir Business Intelligence (MSIE) yra unikali iki šiol Prancūzijoje, nes tai tikrai ne ekonominės žvalgybos ir strategijos kryžkelėje.

Peržengiant tradicinių požiūrių į organizacinės valdymo ir konkurencijos analizę, SUDEP siūlo mokymo metodikas pritaikyti prie naujų poreikių politikams veido auga ekonominių susidūrimų.

Tvarkaraščiai yra suderinama su profesija visu etatu. Asmeniniame parama klausytojų pasiekti savo karjeros tikslų yra švietimo bruožas EMT.

Reitingai

Nuo 2002 m Ecole de Guerre economique klasifikuojamas Geresnis mokymas Prancūzijoje Į "Business Intelligence" pagal EdUniversal-SMBG kreipiamųjų Best Masters 7-asis geriausi 2017 Pasaulio meistrų į "Magistro Business Intelligence, žinių valdymas ir saugumas"(Best-masters.com). Christian Harbulot, programa direktorius, gavo apdovanojimą už geriausią mokytojo visus mokymus 2005 metais Trophy pedagogikos.

TIKSLAI

 • Padovanoti klausytojams raktus verslo analitikos projektas valdyti.
 • Sužinokite, atgaminti ir taikyti geriausius praktikų metodiką, verslo žvalgybos.

KAS YRA MOKYMAS

Tai aukšto lygio kursas yra skirtas vadovų ir vadybininkų iš visų funkcijų (verslo kūrimo, rinkodaros, pardavimo, finansų, teisės, strategijos, R & D, ir tt ...), arba fonas (pramonės, paslaugų, konsultavimo, administravimo, ir tt ...) sąmoningas geriau suprasti savo verslą ir plėtoti savo individualų ir kolektyvinį efektyvumą.

PARTNERYSTĖS

20 gyvavimo metų, iš ekonominės Warfare mokykla užmezgė tvirtus ryšius su savo instituciniais partneriais, mokslo ar technikos, tiek Prancūzijoje, tiek tarptautiniu mastu. Tokios, kaip: IE instituto, CCI Prancūzijoje, Prometėjas fondas, ANAJ-IHEDN Alliance Big duomenys, leksikos Nexis, KB Crawl, Gephi konsorciumo ...

Dalyko programos

Mokymas yra 320 valandų pamokų plius dar 80 valandų pratimai vidurkis.

Jis yra padalintas į tris mokymo modulius ir 2 kalendorių pritaikytų kiekvienam veikla.

 • Pamokos: Tai suprasti skirtumą tarp geografinių ir ekonominių klausimų, konkurencingos ir visuomenės iššifruoti sąveiką naujos spyruoklės ekonominės konkurencijos, pertraukų, aljansų ir koalicijų, nustatyti ekonominės plėtros metodus ir logika naujienos laimėti rinką.
 • Ekskursijos pratimai Pedagogika EMT daugiausia remiantis perėjimo prie akto, ty atlikti iš bylos siūlomų įmonių, administracijų ir ūkio subjektų pilietinės visuomenės pratimus.
 • Asmeniniai darbas: Tai parengti būsimą sprendimų priėmėjas žinoti, kaip naudoti visas informacinės visuomenės išteklius. Vairavimo verslą apima naują požiūrį į valdymą mokantis ir įsisavinant mokslinių tyrimų priemones, informacijos analizės ir sprendimų paramos.

GALIMYBĖS

Susidūrę su vis riziką ir jos tarptautinį apšvita dėl globalizacijos, bendrovė dabar turi turėti galvos pradžios.

Auganti priklausomybė nuo ekonominių, politinių ir socialinių, susijęs su bendravimo sutrikdė naujųjų technologijų pasaulyje, smarkiai išaugo poreikis kompanijų strateginio, patikimą ir aukštos pridėtinės vertės.

šį informacijos srautą valdyti reikia specifinių žinių, kad profesionalus E. kontrolės.

Iš verslo konkurencinės žvalgybos širdies pagrindinis dėmesys skiriamas informacijos ciklas yra disciplinos esmė. Šis ciklas apibendrina informacijos apdorojimą bendrovės ir apibrėžia kompetenciją, būtiną savo meistriškumą.

Kai kurių buvusių PROFILIAI

Jie užima vadovaujančias pareigas, vadybininkai strategijos, MTTP inovacijų, saugumo, bendravimo per didelių grupių, tokių kaip "Michelin", EADS, Air Products, Engie, Sueco Aplinkos departamentų.

 • Nicolas DUBUC vadovas Žiūrėti Michelin
 • Virginie ALLAIRE direktorius, "Coop Vakarų
 • Frédéric RAYNAL, generalinis direktorius ir įkūrėjas, Quarkslab
 • Ludovic PARISOT, inovacijų direktorius, "GDF Suez"
 • Alexandre LUBOT, Vadovas, Meetic Prancūzija
 • Luc DELNORD, Sûreté direktorius Post
 • Jean-Luc Jaboulay, vyresnysis pareigūnas, Krašto apsaugos ministerija
Program taught in:
Prancūzų kalba

See 10 more programs offered by ESLSCA Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
9,000 EUR
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019