MBA smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA mažų ir vidutinių įmonių plėtros


Beveik kiekvienoje šalyje pasaulyje, didžioji dalis pajamų ir užimtumo generuoja Mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ). Paradoksalu, tačiau dauguma verslo autorių ir universitetų programas dėmesys buvo daugiausia nukreipta į didžiųjų korporacijų, jų specialiuosius klausimus ir įžvalgomis.


Rugsėjis (Mažų ir vidutinių įmonių programa mokymas) yra ne tik tarptautinė programa, bet taip pat mokslinių tyrimų ir mokymo programą Leipcigo universiteto ir Vietnamo ir Vokietijos universitete. Ji yra skirta teikti teorines įžvalgas, taip pat praktinės patirties skatinti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ). Mes nusprendėme remtis savo programą dėl negrąžintos Vokietijos Mittelstand modelių, kurie bando perduoti žinias firmų ir institucijų visame pasaulyje, siekiant įgyvendinti laimėti strategijas sėkmingai skatinti MVĮ.


SEPT pasiūlymų:

 • MBA mažų ir vidutinių įmonių plėtros
 • Mokslų daktaro diplomą programa
 • Tarptautiniai trumpalaikiai kursai verslininkams, vadovams ir institucijų sprendimu ir politikos formuotojų
 • Specialiosios paslaugos mažoms ir vidutinio dydžio įmonės (MVĮ) plėtrai


Į Sept MBA yra akredituota programa.


Į smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės plėtros Leipcigo universitete ir Vietnamo ir Vokietijos universiteto MBA gavo 2006 visą akreditacija Hanoveris Centrinės įvertinimo ir akreditavimo agentūros (ZEvA), kuri prižiūri, kaip kokybe ir tobulinti studijų programų universitetuose , ZEvA ia ENQA nariu, European Association for Quality Assurance aukštojo mokslo.


2008 tarptautinė rugsėjis MBA programa buvo apdovanotas specialiu pagyrimu konkurse "kokybės ženklą Top 10 Tarptautinės magistrantūros studijų programų Vokietijos universitetuose" Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir rėmėjų asociacija Fue mirti Deutsche wissenschaft (Foundation už Vokietijos mokslų).


Ši programa yra pritaikyta pasiūlyti praktinį požiūrį, kuris ateina į realybę, kaip įmanoma. Todėl daugiau kaip 60% mūsų programą sudaro konsultantų ir ekspertų, kurie aktyviai dalyvauja kiekvienas dalyko, kad yra programos dalis. Ši programa yra siūlomi VGU kaip neakivaizdinių studijų programa, leidžianti studentams dirbti dieną ir mokytis vakarais ir savaitgaliais.


Štai ką jūs gaunate po programos:

 • Prestižinis dviviečiai magistrantūros verslo administravimo Vokietijoje ir VGU.
 • Konkurencinių pranašumų darbo rinkoje pagal mišrių įgūdžių verslo, tarptautinės socialinės kompetencijos, problemų sprendimo ir anglų kalbos kompetenciją.
 • Begalines galimybes perkelti į doktorantūros laipsnių, turinčios pripažintą visame pasaulyje magistro laipsnį.
 • Didinti valdymo žinias ir įgūdžius įmonės valdymą.


Štai ką jūs gaunate per programą:

 • Lanksti Part-time darbo ir-studijų programa ne premium universitete pasaulinio lygio standartus, pačiame Ho Chi Minh City.
 • Didžiausias mokymo standartai su neįvykdyti mokymo programą, skirtą ir patyrę profesoriai ir ekspertai iš Vokietijos.
 • Puikus programų, dėstomų anglų kalba supakuota su realaus pasaulio verslo atvejais ir minkštųjų įgūdžių, kaip antai komandinis darbas, pristatymas, kalbos ir problemų sprendimo.
 • Galimybė gauti anglų pasiekimai IELTS 6.0
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Wit ... Skaityti daugiau

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Within the past years the project broadened to a German-wide cooperation. Skaityti mažiau