Oficialus aprašymas

Aalto MBA Singapūras

Lyderio transformacijos Kelionė

Ši programa yra registruotas CPE

Aalto MBA (anksčiau žinomas kaip Helsinkio ekonomikos mokykla EMBA) yra viena iš pirmaujančių MBA programas visame pasaulyje. Ji turi "Triple Crown" akreditacijų - trys labiausiai gerbiamų universitetų akreditacijų, suteiktų tik 0,5% pasaulio verslo mokyklų: AACSB, AMBA ir EQUIS - ir pateko tarp 100 geriausių programų pasaulyje pagal "Financial Times".

Aalto vykdomasis kultūros akademija yra Aalto universiteto filialas - naujoviškas disciplinų universiteto iš Suomijos. Aalto universitetas yra susijungus trijų pirmaujančių Suomijos universitetų, kurių bendra istorija daugiau nei 300 metų produktas. Aalto MBA atstovauja aukštus Suomijos švietimo ir jis buvo siūlomi Singapūras nuo 1999 m.

Iš naujausių žinių praktiniam įgūdžių

Aalto MBA Singapūras programa yra skirta maždaug keturių pagrindinių sričių strategijos, lyderystės, finansų ir rinkodaros, ypatingą dėmesį skiriant strategijos ir vadovavimo pasauliniame kontekste. Moduliai pristatomos pasaulinės klasės fakultetas iš Aalto universiteto ir žinomų verslo mokyklų visame pasaulyje. Be akademinių kvalifikacijų, jie yra puikūs mokytojai ir turi didelę patirtį su aukštesniojo lygio vadovų tarptautinėmis organizacijomis.

Aalto EMBA yra skirtos maksimaliai padidinti sąveiką ir dalyvavimą. Požiūris dėmesys skiriamas integracijai teorijos ir praktikos ir pakoreguoti atsižvelgiant skirtumus mokymosi stilių atsižvelgti. Metodų įvairovė palengvina mokymąsi, įskaitant pristatymus, grupinių diskusijų, bylų, Keitimasis vaidmenimis, paskaitų, realaus gyvenimo atvejų tyrimus, ir susiduria su verslo lyderiais.

Prisijunkite Aalto EMBA Singapūre ir pradėti savo kelionę lyderystės transformacijos.

Platesnį per Global Portfolio

Aalto EMBA programa yra siūlomi septyni vietose: Singapūras, Suomija, Pietų Korėja, Taivanas, Indonezija, Lenkija ir Irane. Iki šešių moduliai gali būti priimami kitų Aalto, EE vietose Europoje, Azijoje ar Artimuosiuose Rytuose. Du pasirenkamuosius Aalto vykdomasis aukščiausio lygio susitikimai ir keletas pasirenkamuosius studijų kelionė į užsienį ir toliau prisidėti prie plėtoti tarpvalstybinį kultūros kompetenciją.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Aalto Executive Education Academy Singapore »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
18 - 20 mėnesių
Ištęstinės
Price
71,250 SGD
SGD 71.250
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date