MBA rinkodaros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Rinkodaros koncentracija suteiks jums su pažangiosios lygio įgūdžių, reikalingų veiksmingai planuoti, rengti ir įgyvendinti strateginius rinkodaros metodus. Programa analizuoja, kaip įmonės patekti į rinką ir taikyti rinkodaros procesus ir praktiką pasiekti konkurencinį pranašumą. Ji mano klausimus, pavyzdžiui, vartotojų elgesio, rinkos segmentacijos ir vartotojų lojalumas ir moko teorija ir praktika prekybos ciklo, nuo mokslinių tyrimų ir produkto plėtros komunikacijos, tiekimo grandinių ir strateginio valdymo.

  • Siūlome išsilavinimą, grindžiamą Kanados mokymo programą, suteikdamas mums tarptautiniu mastu pripažintą kokybės ir patikimumo.
  • Kaip vartai į Kanados aukštojo mokslo, siūlome puikias galimybes studentams, norintiems studijuoti ar tyrimai Kanadoje.
  • Visi mūsų programos yra akredituotos JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų (MOHESR).
  • Turime patogią miesto centro vieta su šiuolaikiniais akademinių ir pramogų.
  • Siūlome lanksčias tvarkaraščius - vakare ir savaitgaliais klasėms yra prieinama bakalauro ir magistro programas.
  • Mes turime tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką, su studentais iš 100 tautybių.
  • Studentų vizos teikiama visą darbo dieną studentams.

Pradėti Datos

Rudenį, pavasarį ir vasarą Daugiau informacijos apie programas ir mokesčių maloniai užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2016

Apie mokyklą

International Study Experts provides free application assistance to more than 50 international universities across 9 destinations including Dubai, Malaysia, Turkey, USA, Canada, UK, New Zealand and Ge ... Skaityti daugiau

International Study Experts provides free application assistance to more than 50 international universities across 9 destinations including Dubai, Malaysia, Turkey, USA, Canada, UK, New Zealand and Germany. Skaityti mažiau