Geriausioms pakopos išsilavinimą PATIRTIS - energingas Europos Sąjungos šalyje ir du Europos miestuose

Kodėl mūsų MBA?

Jūs žinote, ką jūs tikrai norite: užbaigti garbingas ir naudingas MBA programą, išmokti naujų įgūdžių ir kompetencijų, įgyti išsamių žinių dalykų, ką sužavės jus ir toliau savo karjerą procesiją. Be to, jūs žinote, kaip pasiekti šį tikslą tavo: ieškoti internete, nagrinėti perspektyviausių mokyklų akcijų interneto svetainę, palyginti visus privalumus ir trūkumus, ir peržiūrėti savo pasirinkimą su savo uždarus. Be to, išskyrus turinčių šią savitą tikslą ir žinodama, kaip tai pasiekti, taip pat esate pakankamai motyvuotas: šiuolaikinis darbo rinka palanki žmonėms su įvairių laipsnių ir diplomų, geras MBA stumia į priekį jūsų šansai rasti geresnę padėtį, ir, kas yra svarbiausia, geras MBA atveria savo protą tam, kad perspektyviausių galimybių.

Kodėl jis tada, kad jūs svyruos su savo sprendimą? Pradėjus MBA programos yra didžiulis sprendimas. Jūs negalite padaryti jį lengvai. Todėl, nepaisant to, kad jūsų tikslas apdailos garso MBA programa yra viršuje savo prioritetų, jums atidėti ką nors apie tai tik todėl, kad svarbus sprendimas reikalauja daug laiko padaryti daug ir esate užimtas specialistas su šeimos pareigomis ir, Taigi, jūs visada trūksta laiko. Kaip rezultatas, kurį vilkinti, nesate tikri, apie kurią programą rinktis, jūs niekada neturite pakankamai laiko tinkamai sutelkti dėmesį ir nusėda ant kažko. Vadinasi, laikas eina ir nieko, kas vyksta. Tuo savo proto atgal savo prisimenu žodžius iš "Vėjo nublokšti", - Negalima švaistyti laiką, už tai stuff gyvenimas yra pagamintas iš. Ir jūs nenorite, kad jūsų gyvenimas tampa nepakankama dėl objektyvių sunkumų, susijusių su atrankos švietimo programas.

Mes turime gerą naujieną Jums. Jūs neturite apmąstyti daug daugiau mūsų MBA - Rinkodara ir tiekimas kaitos valdymo programą. Čia yra jos pagrindiniai privalumai: Tai labai geros kokybės, mokė BE Lenkijos ir tarptautinių dėstytojų ir ekspertų, remiantis mokymo programos peržiūrėtos tarptautinių partnerių, ir paleisti Centro, sujungianti žmones, kurie brangina atspindys, praktinį pritaikomumą ir kas žino, kad jis yra kvailas siekti, kas yra neįtikėtina, bet tai yra pagirtina ir verta pastangų daryti tai, ką kiti laiko neįmanoma.

Jis grindžiamas studijų forma, kuri yra greičiausias MBA švietimo: neakivaizdinių studijų, kurių turinį internete. Tik dvi penkių dienų modulius per semestrą. Nereikia mesti savo darbą. Ne per didelis spaudimas savo privataus gyvenimo. Jei negalite dalyvauti tam tikrą modulį, gausite specialius priskyrimus ir baigs nuotolinio mokymosi vis Apdailos laiku programa šį modulį.

Galiausiai, ji yra viena iš geriausių vertė MBA programas galite bet kada rasti. Jūs mokate tik 4000 EUR už visą programą (du semestrus).

Mes tikime, kad jūs turite susidurti vienas iš geriausių subalansuotų MBA programų pasaulyje. Žinoma, galite pridėti daugiau valandų ir pratęsti programos trukmę. Jei norite, galite nuotaika su mokymo programa. Kai kurie gali teigti, kad daugiau moduliai per semestrą būtų pageidautinas. Dar kiti gali rekomenduoti sumažinti studijų įmoką. Tiesa yra ta, kad jei turite tris kintamuosius (kokybė, formato ir sąnaudų) ir norite juos optimizuoti, ką jūs gaunate yra gana daug mūsų MBA programą. Jūs negalite pagerinti ne aukoti kažką svarbaus. kultūros programIf, kas parašyta aukščiau pagavo jūsų dėmesį, prašome ištirti toliau mūsų interneto svetainėje, parašykite mums užklausą arba paskambinkite mums. Mes nenorime, kad jums padaryti jūsų sprendimo skubotai. Tuo pačiu metu, mes rekomenduojame jums ne dvejoti, bet daugiau ir stoti į mūsų programą. Esame tikri, jums bus naudingas ir jūs norite rekomenduoti jį savo draugams.

Programa apima kultūros dalis ir vakaronė vakarienes. Tai yra kažkas, mes pridėti prie programos nemokamai, nes mes suprantame labai gerai, kad priimant pažįstamų tarp jūsų klasės draugais ir palaikant savo akiratį neformaliuose pokalbiuose svarbą. Lenkija turi daug ką pasiūlyti, kalbant apie kultūros įvykius ir skanus virtuvės.

Padaryti draugų niekada vėlu! Ir gyvenimas vargu ar verta gyventi be jų.

WSPiA

MBA programa trunka du semestrus, uždirba 60 ECTS ir veda pateikdami MBA projektą. Iš viso bus keturi penkių dienų modulius (du kiekvieną semestrą). Štai ką jums bus mokytis:

 • Vartotojų elgsena
 • Tiekimo grandinės modeliai
 • Įmonių finansai
 • Sprendimų priėmimas
 • Strateginis planavimas
 • Vadybinė ekonomika
 • Tarptautinis verslas Strategijos
 • Lyderystė Verslas
 • prekyba
 • Branding ir inovacijų
 • Tiekimo grandinės Projektų valdymas
 • Teisiniais klausimais, Verslas
 • Verslo derybos
 • Firmos pilietybė
 • Tiekimo grandinės valdymas, IT ir logistikos
 • MBA Seminaras

Be to, svečių garsiakalbiai paskaitos praturtins kiekvieną modulį.

Mes atkreipti ypatingą dėmesį į atrankos dėstytojų. Trys kriterijai išsiskiria kaip labiausiai svarbus mums. Lektoriai turi suprasti, kas yra individualus požiūris į dalyvio reiškia. Be to, jie turėtų veiksmingai sprendžia dėl šio supratimo. Individualus požiūris reiškia motyvuojantys dalyvius naudoti įgytas žinias ir kompetencijas praktikoje. Majai ir kitos Mesoamericans žinojo dviračio, bet nebuvo padaryta jokia jos naudojimą įtraukti į gamybą ir transportavimą. Žinoma, kalnuoto reljefo ir tinkamų gyvūnų gali sudaryti šį vaizduotės stoka, bet lėkštas kartojimas esamų organizavimo modelių suvaidino tam tikrą vaidmenį per daug. Mes jus išmokys, kaip įvertinti apribojimus ir pakeisti sąlygas, o ne pasiduoti jų.

Kitas kriterijus yra dėstytojo aiškiai suprasti, kiek teorija jis / ji turėtų įterpti į jo / jos nurodymu. Visi supranta, kad tinkamas balansas yra svarbu čia. Galiausiai, tarp dėstytojų yra ne tik mūsų fakulteto nariai, bet ir kviestinių profesorių / ekspertai. Teisė laipsnis internacionalizacijos yra trečias svarbus kriterijus.

Priėmimas

Priėmimo tvarka yra greitas ir paprastas. Čia jis yra paaiškinta žingsnis po žingsnio. Jūs rinkti šiuos dokumentus elektronine forma:

 • Baigtas paraiškos forma (gavo pas mus arba sugeneruotas per mūsų interneto svetainėje),
 • Iš savo BA / bakalauro diplomo kopiją kartu su savo stenograma,
 • Iš savo oficialioje ID kopija.

Jei jūsų diplomas ir stenograma neišduodami lenkų, anglų, vokiečių, rusų arba ukrainiečių, turėsite atsiųsti mums jų įgalioti vertimus.

Mes neprašome jūsų įrodyti savo anglų kalbos žinias. Mes priimame savaime suprantamu dalyku, kad jūs esate sąmoningas apie tai, kad MBA studijos yra dėstomi anglų kalba, ir kad jūsų sakytinės ir rašytinės anglų turėtų būti pakankamai gera baigti studijas sėkmingai. Atkreipkite dėmesį, kad per priėmimo procedūrą mes atlikti patikrą kandidatų anglų kalbos. Priėmimo komitetas paprastai daro savo sprendimą per savaitę ar dvi. Po teigiamo sprendimo, jūs išsiuntė priėmimo raštu Taisyklės ir nuostatai studijų, An su mokykla sutartis ir modulis tvarkaraštis.

Mes neturime už paraiškos mokestį. Jūs tiesiog siųsti savo pareiškinius dokumentus ir laukia mūsų sprendimo. Jei mes turime paaiškinti kai reikalus, mes su Jumis susisieksime. Kai priimamas, jūs tapsite dalis viena didelė šeima - apie žmones, kurie, nors vertina mokymosi apie 24 metodus pelno kartos svarbą asociacija, 12 būdų tapti didžiu verslo lyderė arba 7 žingsniai į savo profesinės sėkmės, yra linkę ne tik efektyvumu, bet ir suprasti, kodėl tam tikri procesai yra ten, kodėl viskas yra išdėstyti tokiu būdu, o ne kita, ir kaip galima ir iš tikrųjų turėtų parengti jos / jo talentą ir atitinka jo / jos paskirties.

MBA Mokestis už mokslą

Visą MBA programa mokestis už mokslą sudaro 16000 Lt (kuri atitinka maždaug 4400 JAV dolerių arba 4000 EUR). Jūs galite jį sumokėti dviem dalimis 8000 Lenkijos zlotų (2200 USD arba kiekvieno 2000 EUR). Mokėjimai gali būti atliekami banko pavedimu į Lenkijos zlotais (PLN), Euro (EUR) arba JAV Doleriais (USD). Startinis mokestis yra 400 Lt (apie 110 JAV dolerių arba 100 EUR) turi būti mokamos kartu su mokesčio už mokslą (arba pirmosios įmokos mokesčio už mokslą).

tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis verslo studijų laipsnis.
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,400 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date