MBA Projektų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Eiti stiprus projektų valdymas. Dėl kvalifikuotų projektų vadovų paklausa plečiasi smarkiai visoje JAV, taip pat trikampio plotas. Aukštos paklausa projektas orientuotas specialistų reiškia, kad asmenys, įrodyta projektų valdymo žinių ir įgūdžių yra gerai atlyginama, su abiem vidutinio darbo užmokesčio ir darbo užmokesčio augimo, atspindinčių, kad padidėjusi paklausa.

Norėdami patenkinti kompetentingų projekto specialistų poreikį, Meredith MBA siūlo projektų valdymo koncentracija. Koncentracijos papildo MBA pagrindinę mokymo programą. Užpildydami su koncentracijos projektų valdymo MBA, jums padidinti savo karjerą ir sukurti galimybes vadovavimo ir pažangos.

Per Meredith s MBA programa su Projektų valdymas Raleigh, Jūs išmoksite nustatyti ir planuoti projektai, gerinant kaina, kokybė ir pristatymas su efektyvių ir veiksmingų projektų valdymo procesus. Jūs žinosite, kaip efektyviai derėtis ir valdyti konfliktus. Ir jūs tapsite sugeba identifikuoti ir naudojant pagrindinius veiklos rodiklius, kurie rodo savo projekto sėkmės. Trumpai tariant, jūs tapsite dar stipresnis verslo profesionalus su unikaliu įgūdžių, reikalingų klestėti šioje srityje didėja.

Uždirbti koncentraciją, jums baigti 33 kredito valandų Meredith MBA - pasirinkti tris projektų valdymo pasirenkamuosius kursus papildyti 24 valandų pagrindinių MBA kursuose.

Projektų valdymo Pasirenkant MBA 645 - Strategijos Efektyvus derybų MBA 648 - Projektų valdymas MBA 649 - Išplėstinė Projektų valdymo Kodėl Meredith? Tuo Meredith, mūsų programa yra pakankamai mažas, kad geriau pažinti jus kaip asmenį. Jums sukurti prasmingus santykius su ekspertų fakulteto ir tapti mūsų energingas bendruomenės dalimi. Jūs susitikti su apsilankymą garsiakalbiai ir tinklą su savo bendraamžiais. Su Meredith MBA koncentracija projektų valdymo, jums bus eiti stiprus.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate progra ... Skaityti daugiau

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate programs. All learn to enhance their strengths, broaden their perspectives, and prepare for lives of impact and distinction. All going strong. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited