AACSB Accredited

Eiti stiprus projektų valdymas. Dėl kvalifikuotų projektų vadovų paklausa plečiasi smarkiai visoje JAV, taip pat trikampio plotas. Aukštos paklausa projektas orientuotas specialistų reiškia, kad asmenys, įrodyta projektų valdymo žinių ir įgūdžių yra gerai atlyginama, su abiem vidutinio darbo užmokesčio ir darbo užmokesčio augimo, atspindinčių, kad padidėjusi paklausa.

Norėdami patenkinti kompetentingų projekto specialistų poreikį, Meredith MBA siūlo projektų valdymo koncentracija. Koncentracijos papildo MBA pagrindinę mokymo programą. Užpildydami su koncentracijos projektų valdymo MBA, jums padidinti savo karjerą ir sukurti galimybes vadovavimo ir pažangos.

Per Meredith s MBA programa su Projektų valdymas Raleigh, Jūs išmoksite nustatyti ir planuoti projektai, gerinant kaina, kokybė ir pristatymas su efektyvių ir veiksmingų projektų valdymo procesus. Jūs žinosite, kaip efektyviai derėtis ir valdyti konfliktus. Ir jūs tapsite sugeba identifikuoti ir naudojant pagrindinius veiklos rodiklius, kurie rodo savo projekto sėkmės. Trumpai tariant, jūs tapsite dar stipresnis verslo profesionalus su unikaliu įgūdžių, reikalingų klestėti šioje srityje didėja.

Uždirbti koncentraciją, jums baigti 33 kredito valandų Meredith MBA - pasirinkti tris projektų valdymo pasirenkamuosius kursus papildyti 24 valandų pagrindinių MBA kursuose.

Projektų valdymo Pasirenkant MBA 645 - Strategijos Efektyvus derybų MBA 648 - Projektų valdymas MBA 649 - Išplėstinė Projektų valdymo Kodėl Meredith? Tuo Meredith, mūsų programa yra pakankamai mažas, kad geriau pažinti jus kaip asmenį. Jums sukurti prasmingus santykius su ekspertų fakulteto ir tapti mūsų energingas bendruomenės dalimi. Jūs susitikti su apsilankymą garsiakalbiai ir tinklą su savo bendraamžiais. Su Meredith MBA koncentracija projektų valdymo, jums bus eiti stiprus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Meredith College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
41,712 USD
900 už kredito valandos, plius knygos ir programų mokesčiai už kainuotų $ 31,185. Tarptautinė studentų mokestis yra 279 $ už kredito valandos.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date