MBA Pripildykite

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Master of Business Administration (MBA) Top Up

Patekimo į rinką reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti apropriate 7 lygis antrosios pakopos studijų diplomas. Įrodymai anglų kalbos įgūdžius ne lygiavertė IELT s 6.5. Kitos kvalifikacija gali būti laikomas ant kiekvienu konkrečiu atveju. Prašome teirautis apie savo konkrečią kvalifikaciją.

Minimalus amžius:

19 metų amžiaus

Trukmė:

6 mėnesių

Įsiurbimo Datos:

Sausio, balandžio, liepos ir spalio Verslo administravimo papildymo Master 6 mėnesių programa, skirta atnaujinti savo valdymo įgūdžius ir padėti jums sukurti įgūdžių, reikalingų priimti strateginius verslo sprendimus.

Laipsnis yra apdovanoti universiteto Northampton ir pristatomi per mūsų partnerį LSM. Stratfordas kolegija suteikia papildomą modernią, kursai padėti visiems studentams perduoti savo akademinę programą su lengvumu. Šie papildomi kursai nesudaro dalį studijų programą ir nėra privaloma pasiekti laipsnių kvalifikaciją. Tačiau jie pateikė Stratford College visiems studentams padėti padėti studentams jų studijų įgūdžius.

Mes didžiuojamės suteikiant dėmesio ir dėmesio mūsų studentams. Mes nustatyti savo tobulintinas sritis ir pasiūlyti pagalbą ir paramą jiems reikia užbaigti savo akademinę programą užduotis su lengvumu! Tai apima mokymo studentams nustatyti ir spręsti pagrindinius užduoties reikalavimus, jeigu pažvelgti į atitinkamą taikymo Harvardo nuorodų sistema ir kitose srityse, kurios didina studento supratimą apie mokslinių tyrimų, metodikos ir kitų svarbių studijų įgūdžius.

kvalifikacijos apžvalga

  • Kredito Vertė 60 kreditų
  • Kvalifikacijos lygis 7
  • Trukmė 6 mėnesių

Moduliai Verslo vadybos Top Up programos magistras yra svarbiausi dalykai, į verslo modulį (10 kreditų) ir verslo mokslinių tyrimų projekto modulio (50 kreditų).

Trumpa apžvalga modulis

Modulis skirtas: kritinius klausimus, Verslas

Modulis siekiama plėtoti mokymąsi vienu iš šių būdų:

  • Plėtoti ypatingos svarbos supratimą teminės pobūdžio organizacijų studijų ir verslo aplinkos.
  • Norėdami, kad dalyviai galėtų kritiškai vertinti užduotis ir pareigas verslo lyderių iš integracijos perspektyvą; per šiuolaikinio ir sparčiausiai plintančių klausimais įvedimo.

Modulis skirtas: Verslo mokslinių tyrimų projektas

Modulis siekiama įgalinti šiais būdais mokiniui:

  • Siekiant palengvinti aukštesnįjį nepriklausomo darbo ir kritinių problemų sprendimo įgūdžių ugdymą per daugiausia nenuosekliai sistemą. Dalyviai bus paprašyta apibrėžti tiek verslo problemą ir pasirinkti tinkamiausius duomenų šaltinius. Tai apims plėtrą kurio atvejo studijų metodą, kaip transporto priemonės dėkingi už supratimą valdymo problemas ir klausimus. Visų pirma, dalyviai turėtų galėti suprasti nemokami pobūdį įvairių mokslinių tyrimų metodus ir metodikas ir trianguliacijos vertę mokslinių tyrimų projektą.
  • Plėtoti dalyvio žinias ir įgūdžius su, ty valdymo mokslinių tyrimų metodikų spektrą, įskaitant kiekybinius ir kokybinius intervencijų, įskaitant duomenų rinkimą, sintetinant, analizuoti ir konsultavimo įgūdžių šalia pajėgumus pranešimo rašymo įgūdžius. Modulis siekiama ne tik kurti akademinę rašymo stilių, bet taip pat leidžia dalyviams ugdyti profesionalų firminį stilių.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Stratford College provides tutorial services for high quality British education programmes and workshops locally and internationally.

Stratford College provides tutorial services for high quality British education programmes and workshops locally and internationally. Skaityti mažiau