MBA Prabangos prekės ženklo valdyme

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

IFA Paris bakalauras, patvirtintas „FEDE“ („Fédération Européenne Des Écoles“)

 • Trukmė: 15 mėnesių trukmės programa anglų kalba
 • Campus: Paryžius, Šanchajus, Stambulas
 • Formatas *: Paryžius arba Stambulas / Paryžius arba Šanchajus / Paryžius / Bankokas
 • Kitas kiekis: 2019 m. Rugsėjo mėn
 • ECTS kreditai: 120
 • Paraiškos mokestis: 150 EUR
 • Mokestis už mokslą: 15 800 EUR
 • Tik: 25 studentai


* Galimybė naudoti formatą (-us) kiekvienais metais gali skirtis


Įvadas

Ar visuomet susimąstėte, ką norėtumėte dirbti pramonėje, kuri yra nuolatinio judėjimo ir rinkodaros bei techninių naujovių lyderė , bet taip pat žinoma kaip tradicinės patirties ir stipraus paveldo jausmo palaikymas?

Ar norėtumėte būti puikiu profesionaliu nuotykiu ir padėti išspręsti iššūkius, su kuriais susiduria prabangos sektorius ateityje? Ar jūs aistringai sužinojote, kaip prabangūs prekių ženklai vis dar gali kreiptis į tradicines brandžios rinkos, tuo pačiu metu naudojantis besivystančių rinkų teikiamomis galimybėmis ir jaunesnių vartotojų kartų atvykimu?

Siekiant išspręsti šiuos iššūkius, šiandienos prabangos prekių specialistai turi sugebėti:

 • iššifruoti sudėtingus vartotojų duomenis ir. \ t
 • plėtoti gebėjimus numatyti internetinės mažmeninės prekybos ir socialinės žiniasklaidos augimą tuo pačiu metu
 • prisitaikyti prie kintančių vartotojų įpročių ir patiriamos prabangos bei individualizavimo.

" IFA Paris mes sukūrėme mūsų mados ir prabangos pramonės patirtį, stiprius ryšius su šiuolaikiniais lyderiais prabangos pasaulyje ir mūsų pirmaujančią patirtį Vakarų ir Rytų rinkose kurti kursą, kuris padės jums suprasti tai vis labiau sudėtingas sektorius ir pavers jus prabangos prekių profesionalu: "Luxury Brand Management" MBA.


IFA Paris pasaulinis pasiekimas

"Luxury Brand Management" MBA yra sukurta siekiant pasinaudoti unikalia " IFA Paris " trijų miestelių vieta, esant Rytų ir Vakarų įtakoms ir kultūroms, nes šios programos studentai gali rinktis iš trijų pasaulio miestų, kurių kiekvienas yra skirtingas laipsnis prabangos rinkos brandos laikas (bėgių kelio (vietų) prieinamumas gali keistis nuo vienų metų į kitą):

Paryžiaus kelias: studentai praleidžia 4 studijų laikotarpius Paryžiuje, prabangos gimtinė ir viena iš tradicinių prabangių sostinių pasaulyje.

Šanchajaus kelias (2 sąlygos Šanchajuje ir 2 terminai Paryžiuje): be Paryžiaus ir jos stiprios prabangaus paveldo studentai atrinks šalį, kuri iki 2020 m. Taps didžiausia prabangos prekių rinka pasaulyje, ir miestas, skonis ir žinios yra tokio sudėtingumo lygio, kurį kai kurie analitikai mano, kad jie pasiekė brandos lygį greičiau nei tikėtasi.

Studentai, kurie pasirenka Šanchajaus taką, taip pat gali pasinaudoti mūsų partnerystėmis su svarbiausiu Azijos prabangos aukštojo mokslo sektoriaus "Luxellence" centre ir apsilankyti savo Bangkoko miesteliu vienerių metų laikotarpiui (laikantis Paryžiaus ir Šanchajaus sąlygų). Bankokas mokiniai išmoksta klestinčią mados mažmeninę panoramą mieste, kuriame prabangūs prekių ženklai nuolat plečia savo buvimą.

Stambulo takas (2 terminai Stambule ir 2 terminai Paryžiuje): studentai, kurie pasirenka šį takelį, analizuos, kaip demografinės ir gyvensenos tendencijų pokyčiai yra vieni iš sveikiausių ir stabiliausių pramonės augimo Europoje ir Stambulą nustato kaip svarbius sparčiai augančios Vidurio Rytų rinkose.


Mūsų mokymo filosofija

IFA Paris studentai taip pat gali naudotis inovaciniais mokymo metodais ir nuolat besikeičiančiu švietimo modeliu, pagrįstu trimis pagrindiniais principais:

 • „Discovery“: studentai yra panardinami į dirbtuvių aplinką, leidžiant jiems gauti intensyvų ir praktinį mokymą, pagrįstą moduliais, kurie išsamiai analizuoja makro ir mikro tendencijas.
 • Eksperimentavimas: keliaujant tarp skirtingų IFA Paris universitetų (Paryžius, Stambulas, Bankokas ir Šanchajus) mūsų studentai pirmiausia susiduria su besivystančių ir brandžių rinkų esminėmis savybėmis dėka IFA Paris mokymosi pagal pedagogiką.
 • Savęs patvirtinimas: vykdydami studijų baigiamąjį projektą „Capstone“ darbas, studentai skatinami sukurti unikalią ir novatorišką perspektyvą, kurią turi išspręsti prabangos pramonė, ir išplėsti jų problemų sprendimo įgūdžius.


Kurso struktūra

Mūsų programoje dėstomi moduliai leis Jums, kaip profesionalui, įvaldyti įvairius prabangos verslo aspektus, nuo prekės ženklo, platinimo ir mažmeninės prekybos strategijų iki finansų valdymo ir verslo planavimo. Prabangūs gyvenimo stiliaus seminarai taip pat suteikia dalyviams unikalią informaciją apie tam tikrus prabangos pramonės sektorius, tokius kaip prabangūs laikrodžiai, kosmetika, kvepalai, Haute Couture ar netgi vynologija ir gastronomija.

Jūs sukursite plačią pramonės nuomonę, susipažinsite su išskirtinėmis prabangos prekybinių paslaptimis ir veikiame su prabangos prekių specialistais, kurie naudoja prekės ženklų pasitikėjimą ir valdžią, pvz., Pasakojimo ir kūrybinio strateginio mąstymo.

Galiausiai, nuo pat pradžios iki baigimo, ir nepriklausomai nuo jų buvimo vietos, jūs naudosite kaip IFA Paris studentą iš unikalaus skyriaus „Karjeros ir absolventų centras“ paramos. Naudodamiesi stipriais bendradarbiavimais su tokiomis grupėmis kaip „LVMH“, „Richemont“ arba „Kering“ ir remdamiesi absolventų bendruomene, kurią sudaro asmenys, kilę iš daugiau nei 50 skirtingų šalių, Karjeros ir absolventų centras leis jums sukurti tvirtą profesionalų tinklą, suteikti jums galimybę naudotis profesine prekyba - parodos ir pramonės ekspertai, rengdami reguliarius renginius, pvz., pokalbius ir konferencijas. Svarbiausias žodis čia yra sinergija, pagal kurią IFA Paris , jos studentai ir absolventai yra visi svarbiausi veiksniai pertvarkant prabangos pramonės panoramą.

Mūsų MBA kursai yra pagrįsti ECTS pagrindu, kaip nustatyta Bolonijos konvencijoje. Baigę studijas, dalyviai surinks 120 ECTS, kuriuos jie galės perkelti, jei nori toliau studijuoti. Kursas taip pat yra akredituotas IDEL / IDEART ir yra patvirtintas kaip "Tarptautinis magistras".


Priėmimas

Priėmimo sąlygos:

 • Geriausia 2 metų profesinė patirtis (į stažuotes atsižvelgiama)
 • Bakalauro laipsnis arba didelė profesinė patirtis susijusiose srityse
 • IELTS 6.5 arba TOEFL IBT 79 (arba lygiavertiškumas) arba įrodymas, kad anglų kalba yra anglų kalbos, o ne anglų kalba
 • Interviu (Campus arba Skype)
 • Internetinis testas

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti:

 • Užpildykite internetinę paraiškos formą
 • Naujausia stenograma
 • Bakalauro diplomo ar lygiavertiškumo kopija
 • Motyvacinis laiškas
 • Tęsti / CV
 • Paso nuotrauka
 • Paso kopija

Visos paraiškos bus peržiūrėtos antrosios pakopos studijų programos direktoriaus ir akademinio direktoriaus. Jei kandidatai laikomi neatitinkančiais minimalių priėmimo reikalavimų akademiniu pagrindu, jie bus paprašyti prisiregistruoti prie Fondo seminaro, kuris vyks iki jų MBA programos pradžios.


Kurso struktūra

"Luxury" prekės ženklo valdymo kursas apima platų modulių grupę, suskirstytą į penkias pagrindines modulių grupes:

 • Rinkodara ir valdymas: ši grupė apima keletą modulių, kurie bus nuosekliai planuojami remiantis rinkodaros plano struktūra. Bendras studentų įgytas žinias kaupia juos:
  • Analizuoti sudėtingus rinkodaros iššūkius remiantis praktiniais atvejų tyrimais
  • Strategiškai paskirstyti išteklius, kad būtų pasiekti iš anksto nustatyti tikslai
  • Amatų prekės ženklo DNR, leidžiančios pasiekti tvarų konkurencinį pranašumą
 • Verslo problemos: gebėjimas klausytis ir interpretuoti rinkų signalus yra pagrindinė šių dienų vadovų sudedamoji dalis. Jis turi būti nuolat auginamas. Per šį modulių grupę mokiniai atrinks prabangos pramonės savitumą iš ekonominės ir finansinės perspektyvos.
 • Platinimas ir mažmeninė prekyba. Per pastaruosius 30 metų garsiausių prabangos prekių ženklų ir konglomeratų platinimo strategijos smarkiai pasikeitė. Paskirstymo kanalų sugriežtinimas, prekybos aplinka, sukurianti pasakojimus, didėjantis interneto naudojimas, yra tik keletas temų, kurios bus įtrauktos į modulius, susijusius su "platinimo ir mažmeninės prekybos"
 • Prabangioji aplinka: retenybės samprata tradiciškai buvo siejama su prabangos idėja. Tačiau, nors retenybė vis dar yra svarbus veiksnys nustatant prabangos prekės ženklo vertę, tokios sąvokos kaip "išskirtinumas" ar "kosmosas" klientų sąmonėje dabar yra labai akivaizdūs kaip alternatyvūs deskriptoriai. Šiame modulio grupėje mokiniai ištirs praeities pramonės istorinę raidą ir išnagrinės makroekonomines tendencijas, kurios struktūruos skirtingas tarptautines rinkas.
 • Prabangus gyvenimo būdas: "Liukso gyvenimo" modulių grupės sudarytų seminarų serija leis mūsų studentams susidurti su įvairiomis pramonės šakomis ir suteiks jiems konkretesnę įžvalgą kiekvienam iš jų. Temos, pvz., "Haute Couture", "Juvelyrika", "Prabangių laikrodžių gamyba" ... ir tt, bus aptariami sektorių specialistai, kurie vadovaus mokiniams per savo atradimo procesą.


Fondo dirbtuvės bus mokomos per 2 savaites (75 val.) Ir apima šiuos modulius:

 • Rinkodaros principai - 15 val
 • Kiekybiniai tyrimų metodai - 15 valandų
 • Apskaitos principai - 15 valandų
 • Darbo metodika - 15 valandų
 • Projektų valdymas - 15 valandų


Norėdami gauti daugiau informacijos ir atsisiųsti programos brošiūrą, apsilankykite https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/mba-luxury-brand-management

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.” (HERALD TRIBUNE, JUNE 2004)

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.” (HERALD TRIBUNE, JUNE 2004) Skaityti mažiau
Paryžius , Šanchajus , Stambulas + 2 Daugiau Mažiau