MBA pasaulio bankų ir finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Globalus Bankininkystė ir finansai MBZ yra skirta specialistams, kurie siekia iš pasaulinės bankininkystės ir finansų karjerą. Ji padės jums per valdymo ir techninių įgūdžių ir sukurti jums į plačiai nusimanančio specialisto, galinčiu atlikti ne tarptautinės bankininkystės ir finansų pramonės viršuje.

Birmingemas verslo mokykla yra akredituota AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business), AMBA asociacija (magistrų) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistemos).

Gerbiamieji lyderiai serija demonstruoja aukšto lygio verslo lyderių MBA studentai Birmingemas gali turėti prieigą prie.

Tai MBA programa buvo specialiai skirta absolventams, kurie siekia plėtoti karjerą pasaulio bankininkystės ir finansų. Šia programa siekiama pagerinti valdymą ir techninius įgūdžius, sutelkiant dėmesį į pagrindines sritis, kaip antai tarptautinės bankininkystės, bankų ir finansų reguliavimo ir priežiūros, rizikos ir turto ir įsipareigojimų valdymo, strateginio valdymo finansinių institucijų, finansų rinkų ir privataus kapitalo ir rizikos kapitalo finansavimą.

Daugelis mūsų absolventų dirba vyresniųjų pozicijas bankų ir finansinių institucijų, o investicijų pramonė visame pasaulyje. Programa pristato universiteto dėstytojų ir sektoriaus atstovais, siekiant patenkinti dabartinius ir būsimus poreikius pasaulinės finansinių paslaugų sektoriuje. MBA (GBF) pritraukia aukštos kvalifikacijos ir patyrusių studentų iš skirtingų kultūrų ir tautybių įvairovė ir yra labai vertino studentams, norintiems specializuotis bankininkystės ir finansų.

Programos turinys

Programa apima pagrindinius modulius ir pasirenkamųjų modulių. Be mokė elementas programą, studentai turi galimybę lankyti pristatyti praktikuojančių vadybininkų ir vadovų iš kai kurių pirmaujančių pasaulio bankų ir finansų namų derybas. Studentai turės galimybių bendrauti, diskutuoti savo karjeros susijusius klausimus ir įgyti vertingų įžvalgų į šių prestižinių institucijų darbo.

Kodėl studijuoti šį kursą

Įgūdžiai ir toliau savo karjerą bankininkystės ir finansų - Plėtoti visapusišką supratimą apie techninių ir valdymo įgūdžius, kad galėtų tapti gerai suapvalinti vadybininkas tarptautinės bankininkystės ir finansų.

Prisijunkite naujausius tyrimus - Kaip researchled verslo mokykloje, mes suteikiame mūsų studentai prieigą prie naujausių tendencijų, duomenų ir žinių per pasaulio bankininkystės ir finansų sektoriuje.

Gyvenimas-laikas karjeros instruktavimas - Nuo to momento, prisijungti prie mūsų turėsite globėją ir karjeros treneris turimą kad padėtų jums per savo karjerą tarptautinės bankininkystės ir finansų.

Akredituotas verslo mokykla - Mes manome, prestižinį "Triple-karūna akreditavimas nuo AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business), AMBA asociacija (magistrų) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistemos).

Patekimo reikalavimai

Geras pagyrimu laipsnis plius priežiūros lygį bent trejų metų postgraduation darbo patirtį bankininkystės ar finansų. Taip pat bus atsižvelgta lygiavertė profesinė kvalifikacija.

Pareiškėjai, kurie neatitinka tiesioginio atvykimo į vienerių metų MBA (GBF) programos reikalavimus turi taikyti už 24 mėnesių maršrutu parinktį. Tiems, kurie su atitinkamų kiekybinių įgūdžių, tai yra įmanoma įvesti pirmieji 21 mėnesių maršrutu sausio (žr MBA (visą laiką) išsamesnė informacija).

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Skaityti daugiau

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Skaityti mažiau