Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras - "Project & Operations Management" pagrindinė programa skirta supažindinti jus su praktiniais įgūdžiais ir teorinėmis idėjomis, reikalingomis jums vadovauti sudėtingiems projektams. Šis realus pasaulio atvejų tyrimas rodo, kad šis projektų valdymo laipsnis sėkmingai ir ekonomiškai efektyviai pateikia ilgalaikių ir trumpalaikių projektų valdymo būdus ir priemones.

Pagrindinių projektų valdymo kursų didinimas yra koncentracija, suteikianti jums turinio specifinę patirtį, leidžiančią jums pagilinti žinias savo dominantys dalykai. Tolimesnis teiks jums išsamų įžeminimo teorijos ir taikymo įvairių koncepcijų, kurios yra operacijų valdymo pagrindas (OM). Verslo administravimo magistras - pagrindinis projekto ir operacijų valdymo programa yra unikali programa, sukurta remiantis žiniomis susijusi su kokybės vadyba, apimančiu projektų, operacijų ir kokybės gerinimo įrankius ir metodus.

Sverto poveikis projekto ir operacijų valdymui stiprina trūkumus, kurie egzistuoja organizacijos valdymo ir operacinėje sistemoje. Įgūdžiai ir žinios projekto ir operacijų valdyme padeda suformuluoti priešingus veiksmus, skirtus bet kurios organizacijos silpnybei pašalinti.

Ši programa yra sukurta siekiant parengti kvalifikuotus kokybės konsultantus, analitikus, produktų ar paslaugų vadovus, projektų vadovus, verslo kūrėjus ar operacijas, informacines technologijas ir tiekimo grandinės vadovus darbo rinkoje. Programoje GBS ši programa dar labiau sustiprinama, bendradarbiaujant su Lincoln University of Business & Management, kurioje mokslininkų ir pramonės ekspertų mišinys bus integruotas į mokymo ir mokymosi procesą. Atitinkamos pramonės kokybės eksperimentų dalyvių dalyvavimas kuriant mokymosi medžiagą ir mokymo procese dar labiau sustiprins šią studijų sritį, ypač dabartinėje aukštojo mokslo arenoje, kurioje rengiami absolventai, susiję su darbdavių tikėtinomis kompetencijomis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Lincoln University Of Business & Management »

Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Atvira registracija
Duration
14 - 16 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
39,200 AED
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date