MBA - pagrindinė pasaulio bankininkystė ir finansai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

" Global Banking & Finance MBA " skirta specialistams, kurie siekia pasaulio bankininkystės ir finansų karjeros. Ji padės jums per valdymo ir techninių įgūdžių ir sukurti jums į plačiai nusimanančio specialisto, galinčiu atlikti ne tarptautinės bankininkystės ir finansų pramonės viršuje.

Ar jūs matote didelį vaizdą, kai kalbama apie finansavimą? Verslo finansams reikia giliai suprasti finansinius metodus ir būdus - vertinti turtą, kad būtų galima suprasti svarbius verslo plėtros sprendimus. Pagrindinis MBA globaliosios bankininkystės ir finansų tikslas yra parengti gerai žinomus ir sugebančius vadovus greitai judėti į pagrindines finansinių paslaugų sektoriaus pozicijas.

Finansų sistemų ir finansinių paslaugų įmonių strategijos dabar yra susijusios su esminiu, toli siekiančiu pertvarkymo ir keitimo procesu. Bankų ir kitų finansų įstaigų strateginis prioritetas vien tik augimui ir dydžiui buvo nukreiptas į didesnį dėmesį pelningumui, veiklos rezultatams ir akcininkų vertės kūrimui. Didėjanti ekonominė finansų sektorių svarba taip pat dar kartą pabrėžė, kad bankininkai, fondų valdytojai, tarptautinės bendrovės, vertybinių popierių įmonės, reguliuotojai ir finansų patarėjai turi aiškiai suprasti bankų ir finansų teoriją bei praktiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of h ... Skaityti daugiau

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of higher education. If number is the criteria for our successful operation then we have enrolled over 4000 students in the last 5 years. Last year in 2016, we enrolled about 1400 students. Skaityti mažiau