MBA organizacinės kompetencijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Į organizacinės kompetencijos MBA siekiama išplėsti žinias apie dalyvių organizacinių kompetencijos srityje, taikant integruotą ir įvairių sričių perspektyvą. Kursas buvo sukurta siekiant suteikti naujų gebėjimų visiems profesionalams, kurie nori mokyti modelių kompetencijos organizacijomis.

Posėdžiai struktūrizuotas siekiant skatinti sprendimų priėmimo pajėgumus ir išspręsti visas sudėtingas organizacines problemas. Užsiėmimai vyksta mokytojų su tarptautine programą ir jo aukštų akademinių standumo ir mokymo įgūdžius.

Tikslai

Programos tikslas yra ugdyti bendruosius valdymo įgūdžius ir profesinį augimą studentų, teikti žinių ir įgūdžių, siekiant patenkinti veikia didelę organizaciją iššūkius.

Konkrečiai ji siekia: • Plėtoti analizės gebėjimus dalyvių "; • Duoti integruotą ir pasaulinę perspektyvą organizacinės kompetencijos; • Plėtoti vadovavimo gebėjimus; • Paruoškite dalyvius atsakyti į iššūkius, kuriuos kelia pasaulines rinkas.

Įgūdžiai

MBA yra struktūrizuotas pagal tobulumo modelis buvo raginama ISG, atsižvelgiant į pirmąjį etapą standartizacijos įgūdžių ir antrosios pakopos, skirta pažangių medžiagų tobulumo. Programa buvo struktūrizuotas siekiant skatinti praktinį komponentą, kur jis bus įmanoma įgyvendinti žinias maksimaliai mokymąsi ir tuo pačiu metu įgytas, teikti ryšį su profesine realybe kiekvieno individo.

Gavėjai

Į organizacinės kompetencijos MBA yra skirtas žmonėms, turintiems valdymo patirtį arba kad tęs valdymo pozicijas. Kaip minėta anksčiau, į tą patį dizainą, buvo atsižvelgta į poreikį turėti dvi papildomas ciklus plėtrai. Todėl, nes pirmojo ciklo tikslas yra įgūdžių standartizavimu, studentų priėmimas ne tik absolventų valdymo ar ekonomika, jos nepriklausomas pagrindinio rengimo jo tinkamumo prisijungti prie programos.

Ateities studijos

Ateities studijos Studentai, kurie sėkmingai užbaigti MBA turi lygiavertiškumą į mokyklą magistro laipsnį vadybos, su UC mokslinių tyrimų seminaras išskyrus tai, kad siekiama parengti studentus disertacijos ar galutinio projekto rengimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

ISG | Business & Economics School imposes itself since 1978 as a school of reference in the context of teaching management in Portugal. Among business schools, the project ISG | Business & Eco ... Skaityti daugiau

ISG | Business & Economics School imposes itself since 1978 as a school of reference in the context of teaching management in Portugal. Among business schools, the project ISG | Business & Economics School, stands out for its innovative multidisciplinary training, tailored to the real needs of the labour market... Skaityti mažiau