MBA operacijų valdyme Madride

GBSB Global Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA operacijų valdyme Madride

GBSB Global Business School

Kodėl Madrido operacijų valdymo MBA

 • Studijų verslo administravimas verslo mokykloje, kur "Digital" yra jos pagrindas. GBSB
 • "Global" yra vienintelė Ispanijos aukštoji mokykla, kurią "Microsoft" akreditavo kaip skaitmeninio švietimo lyderį. Nustatykite save atskirai nuo varžybų.
 • Užsidirbk akreditaciją be savo magistro laipsnį per ACCA, garsią tarptautinę Chartered Certified Accountants Association
 • Gaukite diferencinę kvalifikaciją "Microsoft Imagine Academy" - GBSB Global rengia studentus patenkinti rinkos poreikius skaitmeninėse technologijose

Programos aprašas

MBA programos "Operacijų valdymas" magistro magistro programoje "GBSB Global" taiko naujausią mokymo metodiką, atvejo analizę, situacinę analizę, modeliavimo žaidimus ir praktines užduotis, kurios suteikia praktinių žinių, taikytinų dinamiškai, moderniai verslo aplinkai. Madrido operacijų valdymo MBA apima pagrindinius vadybos ir analitinius kursus, tokius kaip operacijų valdymas, finansinė apskaita ir strateginis valdymas, kurie suteikia studentams žinių ir įgūdžių, būtinų aukščiausio lygio vadovaujančioms pareigoms. Tuo pačiu metu, ši MBA programa suteikia studentams pažangių, specializuoto mokymo veiklos valdymo. Madrido Operacijų Valdymo MBA orientuota į organizacinius įgūdžius, tiekimo grandinės valdymo pagrindus, gamybos planavimą ir kontrolę, projektų valdymą, operacijų strategijų analizę ir operacinių sistemų valdymą. Madrido operacijų valdymo MBA yra transformacinė programa, skatinanti studentus augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. Šis Madrido operacijų valdymo magistras rengia studentus susidoroti su globalizuotos ekonomikos keliamais iššūkiais ir suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti kitose šalyse. MBA studentai plėtoja didesnį kultūrinį intelektą ir supratimą, todėl jie gali veiksmingai dirbti su žmonėmis, kurie turi labai skirtingas vertybes ir elgesį. Tai yra viena iš pirmaujančių MBA Ispanijoje, kurios tikslas - pakeisti pačią verslo švietimo koncepciją ir parengti atsakingus, novatoriškus ir tikrai pasaulinius verslo lyderius. Madrido programos "Operacijų valdymas" MBA yra orientuota į tvarią praktiką, verslo etiką, verslumo dvasią, stiprius vadovavimo įgūdžius ir novatorišką problemų sprendimą, rengiant verslo specialistus, kurie paskatins pasaulį keisti ir transformuoti verslo ateitį. Madrido studentų magistrantūros magistrantūros studijos mokosi kurti naujoviškus sprendimus, išplėsti sprendimų priėmimo ir verslumo vadovavimo įgūdžius.

Svarbiausi faktai

 • Programos trukmė - 9 mėnesiai
 • Programos kalba - anglų
 • Vartojimas - Spalis, Sausis, Balandis / Kasmet
 • Tvarkaraštis - dieninė diena
 • Vieta - Madridas, Ispanija

Programa renginiai

 • Fakultetas su pramonės patirtimi
 • Įmonės vizitai
 • Studentai iš 70 skirtingų šalių
 • Išskirtiniai tarptautiniai verslo renginiai
 • Praktinės žinios, taikomos pasauliniu mastu
 • Karjeros galimybės su tarptautinėmis kompanijomis

Kodėl uždirbti šį laipsnį

"Take Advantage of Madrid" - tinklas ir kurti santykius mieste, kuriame yra karjeros galimybės, pirmaujančios tarptautinės kompanijos ir didelio masto pramonės renginiai.

Studijuokite ir atraskite naujų profesinių galimybių pasaulį 3-ame geriausiu pasaulio miestu užsienyje ("InterNations Expat Insider 2016 Survey") ir trečiuoju pasaulio miestu prestižiniame tarptautiniame kongresų ir konferencijų asociacijos reitinge (ICCA, 2015)

Sukurkite iš tiesų pasaulinį tinklą su stipriomis profesinėmis jungtimis visose sienose ir pramonės šakose. Pasinaudokite įvairių studentų organizacijos "Global Business School" Barselonoje, atstovaujančios daugiau nei 65 tautoms.

Tinklų kūrimas atlieka labai svarbų vaidmenį karjeros plėtrai - tiek ieškant gero darbo, tiek ir plėtojant naudingus santykius su naujais partneriais ar klientais. GBSB metu galėsite bendrauti su studentais, būsimais verslo lyderiais iš daugiau nei 65 pasaulio šalių, profesoriais, dabartiniais įvairių sričių verslo valdytojais ir įkūrėjais iš daugiau nei 18 šalių visame pasaulyje.

Padidinkite savo atlyginimą, gaukite reklamą ir atverkite naujas karjeros galimybes - patenkinkite savo profesines ambicijas, išvystykite stiprią karjerą ir pralenkite savo tikslus.

3 iš 4 MBA absolventų teigė, kad jie nebūtų įgiję savo dabartinio darbo be MBA laipsnio (GMAC, 2013 m.). 90% respondentų teigė, kad MBA programa buvo profesionaliai apdovanota.

Padidinkite savo inovacijų potencialą - Atlikite kursus apie dizaino mąstymą, kūrybiškumą ir psichologiją, naujų produktų kūrimą ir pasirengę dirbti novatoriškose įmonėse. Priimkite tokius kursus, kaip "Dizaino mąstymas", skatindami kūrybiškumą ir psichologijos supratimą, susijusį su produktų kūrimu.

GBSB Global Business School mokslinių tyrimų skyrius nuolat dalyvauja verslo švietimo tyrimuose, kurie skatina novatoriškiausių ir praktinių verslo programų kūrimą. "GBSB Global" įgyvendina pažangiausias mokymo metodikas, šiandien naudojamas MBZ mokymo programoms, tokioms kaip "Lego" serijos pasirodymai ir gamybos užduočių piešimas.

Puikūs jūsų vadovavimo ir valdymo įgūdžiai - tapkite profesionaliu vadovu, entuziastingu vadovu, tenkink savo ambicijas ir įkvėpkite kitų.

Yra tiesioginis ryšys tarp veiklos rezultatų ir verslo sėkmės su vadovų vadovavimo gebėjimais. Tai reiškia, kad gerai išsilavinusių vadovų, turinčių gerų vadovavimo įgūdžių, paklausa augs tik.

Pasiruoškite susidurti su 21-ojo amžiaus iššūkiais. Prisijunkite prie verslo specialistų, siekdami darbotvarkės, pagrįstos tvarumu ir etikos principais.

Šiandien vis daugiau kompanijų kruopščiai atrenka tiekėjus ir partnerius iš daugybės įmonių, atitinkančių tarptautinius aplinkosaugos standartus ir reikalavimus, išdėstytus laikantis žmogaus teisių ir etikos principų. Išsilavinimas, orientuotas į visuotinį tvarumą, paruošia studentus pastarosioms tendencijoms, orientuotoms į etikos praktiką pasaulio versle.

KODĖL GBSB GLOBAL?

 • Vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, kurios tarptautinė akreditacija yra ASIC
 • Pirma ir vienintelė oficiali "Microsoft" mokykla Ispanijoje, kurią "Microsoft" akreditavo kaip skaitmeninio švietimo lyderį, nuo pirmosios dienos suteikdama studentams naujausią mokymosi patirtį
 • Oficiali "Microsoft" vitrinos mokykla
 • Vienintelė Barselonos ir Madrido verslo mokykla, turinti ACCA kompiuterinio egzaminų centro statusą
 • Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP), JAV narė
 • Įrašyta kaip viena iš geriausių VERSLO MOKYKLŲ Europoje "MYBS" ("Mind Your Business School")
 • "Newsweek Magazine" pripažintas LEADER IN GLOBAL EDUCATION
 • Dirbančiųjų mokyklų vadovo numeris 1 Europoje
 • Europos verslo mokymosi tarybos (ECBE) oficialus narys
 • Tarptautinio verslo etikos bylų konkurso nugalėtojas, JAV
 • Pasaulinė įvairovė | Studentai iš 70 + šalių ir fakulteto iš 20 + šalių
 • Sutelkti dėmesį į naujoves | Nuo mokymo metodų, kursų mokymo programos ir seminarų iki visiškai skaitmenizuotos švietimo aplinkos, mes visi apie inovacijas ir sudėtingą status quo
 • Įdarbinimo galimybės ir karjeros galimybės | Praktinės žinios ir įgūdžiai, karjeros konsultavimas ir individualios instruktažo sesijos
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
9 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
16,200 EUR
Locations
Ispanija - Madrid, Community of Madrid
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Madrid, Community of Madrid
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

GBSB Global Alumni Story: Aizat Kalbergenova, MBA student from Kazakhstan