MBA mokesčių valdymo ir mokesčių planavimo

Grupo Tiradentes

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA mokesčių valdymo ir mokesčių planavimo

Grupo Tiradentes

skirtumas kursai

Žinant, kad mokesčių sąnaudos yra per svarbi įmonėms, mokesčių valdymo ir mokesčių planavimas yra atitinkamai plėtoti socialinį objektą, padidino pelningumą ir šokti konkurencingumą. Tačiau nepakanka turėti profesinės, izoliacija, tvirtą žinių, bei kitų teisinių ar apskaitos, būtina juos integruoti, siekiant užtikrinti geriausius strateginius sprendimus ir išvengti fizinių netikėtumų, kurie gali būti mirtinas. Taigi, pagrindinis jų skirtumas yra per 20 disciplinų struktūrizuotų logiškai ir nuosekliai žinoma segmentavimas, su mokymuose, iš teorinių ir praktinių pamokų, kad integruoti visų svarbių sričių žinių, dalyvių mokesčių vadybos ir Mokesčių planavimas.

TIKSLAI

Bendra:

Pateikite solidada ir tarpdisciplininį mokymą dalyvis mokesčių vadybos ir mokesčių planavimas, kurioje galite prisidėti prie socialinės objekto, pelningumą ir konkurencingumą įmonių plėtrai.

specifinis: • analizuoti teisės aktus ir mokesčių doktriną pagal Mokesčių Vadybos ir mokesčių planavimas šališkumo; • išnagrinėti mokesčių planavimo atvejus; • suprasti, kaip svarbu ir turinys disciplinų, susijusių su mokesčių teise.

PASKIRTIES

Į mokesčių ir mokesčių planavimo valdymas MBA yra skirtas profesionalams apskaitos, teisės, finansų, apskaitos, audito, Prekybos, suplly grandinės, kartu su partneriais, teises, vadovai, vadybininkai ir visi tie, kurie nori pagerinti savo teorines žinias ir praktiškas apie tai. Svarbu tai, kad už puikų naudojimo žinoma, kandidatus pateikti profesinę patirtį šioje srityje, bet taip pat susidomėjimas plėtoti žinias jau įsigijo.

METODIKA

Kursai bus vykdoma per paskaitas, kuriose bus nagrinėjami teoriniai ir praktiniai aspektai, įskaitant atvejus diskusijose, visada buvo skatinami aktyviai dalyvauti studentų, taip pat ankstesnį skaitymo turinio būti mokomi.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portuguese (Brazil)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
418 valandos
Dieninės
Price
Kaina
10,114 BRL
26 dalimis R $ 389,00 R $ 10,114.00
Locations
Brazilija - Aracaju, State of Sergipe
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Brazilija - Aracaju, State of Sergipe
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla