Bet kokia vadovavimo karjera prasideda nuo pirmojo žingsnio

FBS magistrantūros patirtis apima tuos absolventus, kurie nori pradėti savo profesinę karjerą, įgyti pasaulinę ir tikrą verslo pasaulio viziją. Dėl to programa apima garantuotų mokamų stažuočių vykdymą.

Magistrantūros studijų programą sudaro pasaulinės vizijos ir kitos specializacijos laikotarpis.

Specializacijos, tarp kurių galite pasirinkti, yra Bendrasis valdymas, Komercinis valdymas ir rinkodara, Žmogiškųjų išteklių valdymas, Ekonominis-finansų valdymas, Tarptautinė prekyba.

Magistrantūros studijų magistrantūros studijų magistrantūros studijų studentų studentų įdarbinimo laipsnis yra labai didelis, pavyzdžiui, kad 4 iš 5 studentų, kurie vykdo praktiką, pagaliau samdo tas pačias įmones.

metodika

FBS verslo mokyklos metodologija yra labai praktiška: ji visiškai orientuota į mokymosi "darydami" principą, ty mokymąsi atliekant. Metodologija, taikoma visose FBS MBA programose, yra atvejo metodas, per kurį studentai turi parengti ir pasiūlyti praktinių atvejų sprendimus, paskatindami studentą dalyvauti sprendimų priėmimo procese. Ši metodika reikalauja, kad šis metodas būtų gerai parengtas, nes klasės turi tapti autentiškais bendrinamų žinių forumais.

programos struktūra

MBA programa FBS verslo mokykloje yra suskirstyta į tris laikotarpius.

pic-ia01.png

Lygiavimo laikotarpis prasideda likus kelioms savaitėms iki oficialios MBA dienos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu mokiniai mokosi pamokų pagrindus, naudoja "Office" įrankius ir kitus dalykus, kurie gali padėti įgyvendinti programą.

MBA laikotarpis suskirstytas į šias dalis ar etapus:

 • Pagrindai: Esminis esminis valdymo tobulinimo aspektų pakeitimas, suteikiantis 360º verslo viziją.
 • Išplėstinė: gebėjimų ir vadybinių gebėjimų gilinimas turiniu, pradedant nuo Big Data iki tarptautinės prekybos. SPECIALIZACIJA: Paskutinis laikotarpis susideda iš specializacijos pagal įmonės sritis, pvz., Bendrojo valdymo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ar kt.
 • Projektas: Bendrovės kūrimo projekto, kuriame pritaikytas mokomasis dalykas pritaikytas dėstytojo pagalbai ir individualiam monitoringui, kūrimas.
 • Asmeninis karjeros planas: lydimasis studento strateginio karjeros plėtros plano planavimas. Įsidarbinimas yra viena iš svarbiausių FBS MBA savybių.

Kai moksleiviai baigia mokytis, jie gali eiti mokymosi komplementos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai išplėstų savo žinias apie skaitmeninį verslą, kurio temos orientuotos į skaitmeninę ekosistemą, viziją ir skaitmeninę strategiją, verslo modelius skaitmeninėje aplinkoje, technologinių sutrikimų ir dizaino mąstymą, skaitmeninį rinkodarą ir el. Prekybos bei žmogiškųjų išteklių valdymą aplinkoje. skaitmeninis, taip pat skaitmeninis finansavimas.

Patirtis

FBS MBA siekia ne tik žinių ir sprendimų priemonių įsigijimo, bet ir asmeninių įgūdžių ar minkštųjų įgūdžių ugdymo.

 • Lauke. Keletą dienų kitokios dinamikos atvejai ir pastabos pasikeičia mokymosi aplinkoje už mokyklos ribų ir visiškai skiriasi nuo įprastos, kuri pabrėžia vadovavimo ir komandinio darbo svarbą.
 • Veiksmingos komunikacijos strategijos. Šio seminaro tikslas - išmokti bendrauti, kad pasiektume norimus tikslus. Geros komunikacijos strategijos sukūrimas leidžia efektyviai bendrauti.
 • Apsilankymai įmonėse. Jie siekia, kad verslo tikrovė būtų studentams. Vizitai suteikia studentams galimybę susisiekti su žmonėmis, procesais ir verslo realijomis, kurios suteikia jiems atnaujintas žinias ir leidžia jiems žinoti savo karjeros taikymą profesinėje praktikoje.
 • Profesionalaus taikymo dienos. Mokydamiesi Fundesem, studentas galės lankyti konferencijas, seminarus ir praktinius užsiėmimus, vadovaujamus profesionalių pranešėjų iš verslo pasaulio. Šių dienų tikslas - praturtinti studento mokymąsi, būti naujausia naujausia verslo naujiena ir sužinoti apie naujausias darbo paieškos tendencijas. Žinodami profilius, kuriuos labiausiai vertina įmonės, galima padėti studentams sutelkti savo profesinę karjerą.
 • Vadovų talento ugdymas. FBS metodologija leidžia studentams ugdyti valdymo įgūdžius ir gebėjimus, sprendžiant tikras verslo problemas. Ši metodika skatina komandinį darbą sprendžiant bylas, integruojant ir praturtinant kolegų įnašais ir patirtimi.
 • Tinklo kūrimas Santykiai su mokytojais ir klasiokais yra būtini norint pradėti karjerą bet kuriame sektoriuje.

Vienuolynas

FBS fakultetą sudaro aukščiausio lygio profesionalai iš verslo pasaulio, turintys didelę patirtį profesinėje srityje, taip pat mokymo, mokslinių tyrimų, konsultavimo ir konsultavimo srityse.

Mokymo komanda turi patirties nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vadovaujančiose pareigose, taip pat puikus pedagoginis pasiruošimas, leidžiantis jiems mokyti dalykus apie įmones, kuriose jie yra ekspertai. Šie specialistai perduoda savo žinias, gaunamas iš profesinės praktikos, mūsų MBA programose, suteikiančioms studentams visuotinį, tikslią ir ištikimą prisitaikymą prie įmonės realybės.

Karjeros plėtra

FBS padeda studentui, kad jis galėtų planuoti savo profesinę karjerą priimdamas tinkamiausius sprendimus, taip pat, kad jis galėtų kurti ir įgyvendinti savo pagrindinius tikslus.

Per įvairias paslaugas (Karjeros patarėjas, Coaching)

Kai kurie karjeros plėtros duomenys yra šie:

 • 4 iš 5 moksleivių, kurie stažuojasi pagal tą pačią bendrovę
 • 95 proc. FBS MBA studentų per du metus nuo meistro darbo pabaigos patobulina arba keičia darbą
 • Daugiau kaip 600 įmonių kreipėsi į „Fundesem“ studentus
 • Paskutiniais mokslo metais 2017/18 m. Įmonėse pasamdė 130 studentų

finansavimas

FBS yra ne pelno siekiantis fondas, kurio tikslas yra specialistų ir įmonių plėtra. Todėl fondas siūlo daugybę stipendijų kandidatams į MBA programas, kad bet koks studentas, tikrai pasiryžęs mokytis, galėtų užbaigti MBZ be ekonominių problemų. Be to, FBS turi labai palankius finansavimo susitarimus su keliais finansiniai subjektai.

Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundesem Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 21, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 21, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 21, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Business Education | Testimonio | MBA