Šiandienos visuomenė vystosi pastoviu tempu. Kiekvieną dieną skirtingi problemos ir iššūkiai iškyla, todėl įmonių plėtros neaiški kelio. Siekiant augti ir prisidėti prie pasaulio pažangos, įmonės turi pateikti naujus sprendimus į rinką ir verslo kultūrą, niekada ignoruoja tikrąją paskirtį bet kurios visuomenės: prisidėti prie bendro gėrio.

Iš tikslas Full-Time magistro verslo administravimo yra suteikti kiekvienam dalyviui su stipriais lyderystės įgūdžius tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje. Studentai įgis žinių ir gebėjimų apie verslo administravimo, konsultavimo, taip pat įmonių vertinimą iš dalies galėtų taikyti savo įgytas žinias realiose situacijose.

UCAM s Dieninių MBA buvo ypač skirtas žmonėms su noru iš anksto savo karjerą verslo ir sprendimų priėmimo srityje.

Pagrindinės tikslinės Šio magistro programa yra tarptautinės ir Ispanijos universitetų absolventai iš akademinių sluoksnių, pavyzdžiui, teisės, komunikacijos, inžinerijos, meno, sveikatos, mitybos, mažmeninės prekybos ar fizinio aktyvumo įvairovę, siekia įgyti pažangios žinių verslo administravimo, vertinimo ir konsultavimo srityje taip pat bendrojo valdymo, strategijos formavimo ir pajėgumų planavimas.

Absolventams su ankstesnės patirties šioje srityje, MBA bus galimybė atnaujinti savo žinias ir pridėti naujų perspektyvų savo dėmesio, remiantis tikslais ir vertybėmis, kurios programa atspindi.

Studentai turėtų būti pasirengę dirbti ir susiję su draugais iš įvairių šalių, kultūrų ir išsilavinimo daugiakultūrėje aplinkoje, kuri vaizduoja globalizuotame pasaulyje, kuriame mes gyvename. Full-Time MBA dėmesys skiriamas žmonėms, kurie nori vadovauti, padėti žmonijai ir dalyvauti socialiniame ir ekonominiame tvaraus vystymosi. Studentai turėtų iš esmės nori tapti lyderiais empatija ir etika, kuris įdėti nuoširdžias pastangas į projektus jie dalyvauja. Be to, būsimieji absolventai turi gebėti dirbti sunkiai ir įkvepiantis kitus kaip sektinus pavyzdžius, parodyti komandinę dvasią ir būti pasirengę padėti kitiems pavyks jų siekiams.

Programa mokoma:
Anglų
Spanish (Spain)

Peržiūrėti 2 daugiau kursų UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
8,900 EUR
8900 Lt ne ES piliečiams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date