Kas yra ši programa?

Niukaslio verslo mokykla "MBA konversijos
yra specialiai sukurta studentams, norintiems į viršų iki savo esamą magistrantūros studijų programos N ewcastle verslo mokyklos MBA. Asmenims, kurie turi (arba siekti, kad) atitinkamą magistro laipsnį nuo Niukaslio verslo mokykla ir buvo vėliau Sveikinu šį su trimis metų minimalus darbo patirtis galėtų taikyti.

Pirma, jūs tyrimą dėl universiteto jūsų magistro laipsnį. Be to, jūs gaunate atitinkamą darbo patirtį. Tada jūs taikyti įvežimo į MBZ konversijos. Tai taip paprasta, kaip kad.

Nuo 2008 m., mes siūlome, MBA perskaičiavimo studentų iš mūsų "Magistrantūros Verslo Suite" programų ir mūsų ma IBA (dabar - Pasaulinis verslo valdymo magistrantūros).

Nuo 2010 m. yra planuojama pasiūlyti MBA konversijos programą visiems mūsų magistrantūros programose *.

1 etapas - Studijų atitinkamos magistrantūros studijų programos

Tiems studentams, norintiems atlikti šį maršrutą, pirmiausia turite sėkmingai baigti bet magistro programas šioje brošiūroje, išskyrus MA MSC daugiadisciplininė Dizaino inovacijų. Yra du keliai konvertuoti savo MBA programa. Tiems studentams, kurie baigė generalist magistro, vadybos arba magistrantūros Global Verslo vadyba (magistrantūros Business
pirmtakas MAIBA). Antra tiems, kurie yra baigę specializuotas magistrantūros programas.


2 etapas - atitinkamą darbo patirtį

Newcastle verslo mokykla, dėmesys visada buvo apie pradėti verslo teoriją praktikoje. Dėl to visos mūsų programos yra skirtos, siekiant pereiti nuo studijų prie realaus pasaulio besiūlių įmanoma. Ankstesnis magistrantūros absolventai nuėjo dirbti į farmacijos, bankininkystės ir mažmeninės prekybos sektoriuose, taip pat valdymo pozicijas visame pasaulyje, tiek viešojo ir privataus sektorių. Mūsų MBA programa yra reikalavimas, kad studentai turėtų pasiekti poveikio
spektro valdymo ir priežiūros veikla, paprastai mažiausiai 3 metus nuo pabaigos mokė programą.


3 etapas - MBA konvertavimo programa - užsakymas tyrimas


Kai Jūs baigėte 1 ir 2 etapuose, galite kreiptis dėl MBA konversijos. Įvažiavimas į MBA yra paprasta ir lanksti. Kuo greičiau jaučiatės pasiruošęs, tiesiog leiskite mums žinoti.

Jei iš pradžių studijavo magistrantūros Verslo vadybos programa arba magistrantūros Global Verslo vadyba (MAIBA), MBA konversijos sudaro 60 kreditų tęstinį profesinį plėtros (TPT) portfelis pagal jūsų vadovavimo patirties, nes baigimo ir sąsają tarp mokslo teorija sukurta magistro ir jūsų dabartinę praktikuojantis patirtį. Tai turi būti pateiktas per vienerius kalendorinius metus nuo įtraukimo į programą. SPD portfelis gali būti baigti nebūtina lankyti paskaitas ar seminarus kampusie,, tačiau mes rekomenduojame jums aplankyti mus tam tikru studijų laikotarpiui. Nes jūsų vadovas yra internete, galite mokytis bet kur, bet kuriuo metu ir savo tempu. Taigi ji puikiai aplink savo darbą ir laisvalaikį įsipareigojimus. Visi rekomendacinę medžiagą, skirtą portfelio.

Jei iš pradžių studijavo vieną specialisto magistro laipsnį, po to baigti MBA procesas yra tas pats, kaip nurodyta pirmiau, tačiau turi vieną papildomą elementą. Taip pat nuotolinio mokymosi pertvarkymo programą, studentai turės atlikti kartografavimo vykdyti nustatyti, jei ir reikės baigti papildomus modulius iš MBZ. Neįmanoma tiksliai apie tai, kaip ji bus priklausys nuo originalų tyrimą ir vėlesnius patirties derinys .

* Paskelbimo metu top-up iš specialistų magistrų studijų programose MBA universiteto patvirtinimo.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Northumbria University, Newcastle Business School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą