Sveikatos priežiūros specialistų rengimas, siekiant palengvinti pokyčius ir skatinti naujoves - iš vidaus ir visos pramonės.


MBA / MS sveikatos priežiūros lyderystėje yra dviejų laipsnių programa Niujorke. Ši dvejų metų vykdomoji programa pagerins jūsų karjerą ir sustiprins jūsų gebėjimą vairuoti prasmingus sveikatos priežiūros pokyčius.


Ką daro Executive MBA / MS sveikatos priežiūros lyderystės programoje?

Tai vienintelė tokio pobūdžio programa Ivy lygoje. Jūs baigsite du prestižinius Kornelio universiteto laipsnius: MBA ir MS sveikatos priežiūros lyderystėje.

Dvi stipendijos aukštojo mokslo studijose - Samuelio Curtis Johnsono vadybos magistrantūros ir Weill Kornelio medicinos mokslų mokykla - bendradarbiavo, kad sukurtų dvejopo laipsnio programą, kurioje pagrindinis dėmesys būtų skiriamas bendrų valdymo įgūdžių ugdymui ir gilesniam sveikatos priežiūros sektoriaus supratimui.


Mokymo programos ir akademikai

Mokymo programa apjungia verslo sumanumą ir sveikatos priežiūros patirtį, kad suteiktų jums priemones ir žinias, reikalingas sudėtingoms organizacijoms vadovauti. Sužinokite, kaip bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis, įskaitant gydytojus, technologus, draudimo bendroves ir politikos formuotojus. Kai lankotės šeštadieniais ir sekmadieniais kursuose, pirmadienį grįšite į darbą, kuris bus iškart perduodamas.


Studentų patirtis

MBA / MS sveikatos priežiūros lyderystės programoje siūlo pristatymo formatą, kuris dirba visą darbo dieną dirbantiems specialistams: savaitgalio klasių ir gyvenamųjų vietų derinys. Jūs baigsite kursus pakaitomis šeštadienio ir sekmadienio sesijose kiekvieną semestrą „Tata“ inovacijų centre Kornelio technikos universitete Niujorke. Likusios klasės baigiamos gyvenamosiose sesijose, kurios vyksta du kartus per metus Cornell Ithaca miesteliu ir Metro-NYC rajone.


Pradžios data: 2019 m. Liepos mėn
Trukmė: 2 metai
Kaina: $ 154,272 - Iš viso studijų ir numatomos išlaidos programos trukmei
Galutinis terminas: „ Rolling“
Vieta: Tata inovacijų centras, Niujorkas, NY

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
154,272 USD
Bendra studijų suma ir numatomos programos trukmės išlaidos
Deadline
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling
End Date