MBA MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Bradfordas nuo 1998 m. Yra pripažintas prekinis ženklas Dubajus; mes buvome viena iš pirmųjų MBA programų, kad galėtume įsitvirtinti šalyje. Esame Triple Crown akredituota mokykla, kuri yra elito grupės universitetų, turinčių akreditaciją iš AMBA, AACSB ir EQUIS, dalis - tai reiškia, kad jūsų kvalifikacija bus pripažinta visame pasaulyje. Mes taip pat turime akreditaciją iš KHDA (Žinių ir žmogiškojo vystymo tarnybos) Dubajus.

Programa suteiks jums strateginius, finansinius ir žmonių įgūdžius, kuriuos jums reikės progresuoti ir efektyviai atlikti vyresniame lygmenyje. Programa sujungia vadybos teoriją su realiu verslo taikymu. Nuo pirmosios dienos galėsite pritaikyti naujas žinias ir įgūdžius savo darbo vietoje. Jūs sukursite platų žinių pagrindų moduliuose pagrindą ir sutelksite savo studijas į tam tikrą sektorių ar discipliną pasirenkamuosiuose moduliuose.

Mūsų modernūs įrenginiai yra „Dubai Knowledge Park“. Mūsų MBA lankstumas suteikia galimybę mokytis Bradforde, Tulūza (vienas modulis) ir internetu per nuotolinį mokymąsi. Visi režimai naudoja tą pačią platformą, bet pateikia įvairius būdus, kad poveikis būtų kuo didesnis. Tai suteikia jums puikias ir ilgalaikes bendradarbiavimo galimybes tiek MBA, tiek po jo.

Mūsų „Executive“ savaitgalio mokymo forma suteikia jums koncentruotą studijų laikotarpį, kuris turi minimalų poveikį jūsų karjerai. Jei negalite padaryti savaitgalio, galite mokytis modulio internete bet kurioje pasaulio vietoje. Mūsų atnaujintas MBA buvo suprojektuotas su jūsų ateities įsidarbinimo požiūriu ir mes toliau dirbame su pagrindiniais darbdaviais mūsų MBA patariamojoje taryboje ir Tarptautinėje patariamojoje taryboje, siekiant užtikrinti, kad mūsų mokymo programa apimtų šiuolaikinius klausimus.

Profesinė akreditacija

Mes didžiuojamės, kad esame elitinėje verslo mokyklų grupėje, kad galėtume turėti trijų akcijų Equis, AMBA ir AACSB, dažnai vadinamą "Triple Crown".

Mūsų vadybos mokyklos MBA kursai buvo patvirtinti NHS lyderystės akademijos, kad pristatytų NHS magistro verslo administravimo (MBA) programą, kaip paskelbta valstybės sekretoriaus 2016 m.

107954_logos4.png

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitinguose užima 301–400 pasaulio verslo ir ekonomikos sričių.

107941_the-business-ranking.jpg

Patekimo reikalavimai

Jei norite greitai peržiūrėti savo tinkamumą ir tinkamumą „Bradford MBA“ prieš užbaigdami visą paraišką, tiesiog atsiųskite mums savo CV ir mes su jumis susisieksime kuo greičiau. Prašome siųsti el. Laišką adresu mba@bradford.ac.uk

Visos paraiškos nagrinėjamos pagal jų individualius privalumus ir bus vertinamos taikant kolektyvinį metodą, kuriame atsižvelgiama į profesinį statusą ir darbo patirtį, taip pat į akademinius pasiekimus.

Darbo patirtis

Kandidatai turi turėti ne mažiau kaip trejų metų magistrantūros darbo patirtį, kuri gali būti iš bet kurios pramonės, įskaitant privatų ir viešąjį sektorių, ir labdaros organizacijoms.

Akademiniai ir profesiniai pasiekimai

Jūs turėtumėte turėti gerą pirmąjį laipsnį, kurį suteikė JK universitetas ar užsienio lygiavertiškumas, arba atitinkamą profesinę kvalifikaciją. Jei neturite pirmojo laipsnio ar profesinės kvalifikacijos, jums reikės įrodyti didelę vadovavimo ar verslo lyderystės patirtį (paprastai aštuonerius metus). Atsižvelgdami į interviu, taip pat svarstysime akademinę rekomendaciją.

Skaičiavimo ir raštingumo kompetencijos

Mums reikės skaičiavimo ir raštingumo kompetencijos įrodymų, ir jums gali prireikti atlikti patvirtintą internetinį tinkamumo testą, pvz., „Graduate Management Admissions Test“ (GMAT) arba mokyklos ekvivalentą: „Bradford Test“.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, mums gali prireikti įrodymų apie anglų kalbos mokėjimą pripažintu testu (IELTS, TOEFL arba PTE-A). Jums reikės pasiekti minimalų balų skaičių:

 • IELTS: 6.5 bendras, be jokio papildomo testavimo mažiau nei 5.5; arba
 • Internetinis TOEFL: ES, ne JK pareiškėjams: 94 bendras, minimalus klausymas - 17, skaitymas - 18, kalbėjimas 20, rašymas - 17
 • Tarptautinės, ne Jungtinės Karalystės / ES, pareiškėjai (UKBA reikalavimas): 94 bendras, su minimaliais klausymo balais - 21, skaitymas - 22, kalbėjimas - 23, rašymas - 21; arba
 • PTE-A (angl. Pearson Test of English Academic): 60, be jokio sub-testo mažiau kaip 51

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Mūsų MBA lankstumas suteikia galimybę mokytis Dubajaus, Bradfordo, Tulūza (vienas modulis) ir internetu per nuotolinį mokymąsi.

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Core (20 kreditų)

 • Konkurencingumas per technologijas ir naujoves
 • Transformacinių pokyčių lyderystė
 • Skaitmeninė rinkodara, prekės ženklas ir strategija
 • Apskaitos ir ekonomikos sprendimų priėmimas
 • Pasirinkimas (kurį galima studijuoti Dubajus, Bradfordas, Tulūza arba internete)
 • Įmonių finansai ir finansavimas („Executive“) (AFE7038-A) (galima rasti Bradforde ir internete)
 • Verslumas ir kūrybiškumas (vykdomasis) (EAE7010-A) (galima įsigyti Bradforde, Dubajuje ir internetu)
 • Tarptautinis finansų valdymas („Executive“) (AFE7034-A) (galima rasti internete)
 • Susijungimai ir įsigijimai (AFE7010-A)
 • Finansinės rizikos valdymas Europos bankininkystėje (AFE7001-A) (galima įsigyti Tulūza)
 • Tarptautinis verslas kylančios ekonomikos (nuotolinis mokymas) (SIB7013-A) (galima rasti internete)
 • Tarptautinė verslo strategija („Executive“) (SIB7016-A) (galima rasti Bradforde, Dubajus ir internete)
 • Pokyčių valdymas („Executive“) (HRM7021-A) (galima rasti Bradforde, Dubajus ir internete)
 • Verslo rinkodara („Exec“) („MAR7003-A“) (galima rasti Bradforde ir internete)
 • Europos verslo vadyba (SIB7007-A) (galima rasti Bradforde ir internete)
 • Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas (OIM7007-A) (galima įsigyti Bradforde)
 • Vadybos konsultacijos (OIM7012-A) (galima įsigyti Bradforde)
 • Skaitmeninė sveikata ir informatika (LEM7030-B) (galima rasti internete)
 • Medžiagos, ištekliai, energetika ir konkurencingumas (OIM7019-A) (galima rasti internete)
 • Verslo modeliai apykaitinei ekonomikai (nuotolinis mokymas) (OIM7020-A)
 • Įvairovė, mastelis ir plėtra (OIM7021-A)
 • Įmonių ir inovacijų (nuotolinis mokymas) (EAE7005-A) (galima rasti internete)
 • Valdymo projekto parengties užtikrinimo testas (MAL7039-R)
 • MBA vadybos projektas (MAL7037-E)

Mokymasis ir vertinimas

Dėstyti pagrindinius dalykus galima ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, nuo 9:00 iki 18:00. Mokymo blokai yra išdėstomi mažiausiai su penkiomis savaitėmis, kai kuriais atvejais iki devynių savaičių. Tai yra skirta valstybinėms šventėms.

Dauguma modulių yra prieinami internete. Tai reiškia, kad jei negalėsite savaitgalio, galite mokytis modulio internete, o tai suteikia jums daugiau lankstumo.

Vertinamas daugiausia 4000 žodžių, skiriamų branduoliui, ir 2 000 žodžių, skiriamų pasirenkant. Valdymo projektas yra 15 000 žodžių. Be to, yra formuojamųjų užduočių ir klausimynai su atsakymų variantais, kurie padeda ugdyti pasitikėjimą savimi ir susipažinimą su dalyku, nepridedant pažymio prie galutinio pažymio.

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

 • Pradžia / EU / International: £ 21,525

Finansinė parama

Jums bus automatiškai įvertinama stipendija kaip paraiškų teikimo proceso dalis. Jei norite būti laikomi stipendijomis, įsitikinkite, kad jūsų prašymas pateikiamas iki rugpjūčio 31 d. Kursų paraiškos bus atidarytos po šios datos, tačiau nebus taikomos stipendijos.

Kelionių stipendijos

Kelionių stipendijos yra studentams, norintiems kreiptis į Bradfordo miestelio pasirenkamuosius dalykus. Išmoka bus 250–750 svarų sterlingų ir bus išmokėta studentams įrodžius kvitus, padengiančius atitinkamas kelionės ir apgyvendinimo išlaidas, patirtas lankant bloko modulį (-ius). Paraiškas vertina MBA studijų direktorius ir kiekvienu atveju skiriamos paraiškos. Paraiškos formos bus prieinamos studentams pradedant studijas.

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Karjeros parama

Jums prieinama internetinė karjeros plėtros programa, kuri apima:

 • Suprasti ir identifikuoti savo įgūdžius
 • Pasinaudokite savo MBA
 • Parduodami save CV
 • Kaip naudotis „LinkedIn“ norint gauti darbą
 • Kaip gauti darbą, kurį mėgstate
 • Karjeros sėkmės tinklai
 • Profesionalaus įvaizdžio pristatymas
 • Sėkmė interviu

Be to, jei jūs negalite atvykti į universitetą, atliekame individualizuotas internetines instruktavimo sesijas.

Karjeros galimybės

MBA yra galimybė keisti karjeros kryptį arba konsoliduoti patirtį, tada grįžti ir pažanga ankstesnėje pramonės ar darbo vietoje. „Financial Times Global MBA“ reitingai rodo, kad vidutiniškai 20% absolventų per trejus metus nuo baigimo pasiekia valdybos lygmens pareigas.

Baigę programą, dalyviai eina į įvairiausias funkcijas ir sektorius, tarp kurių populiariausios yra IT / telekomunikacijos, finansai ir bankininkystė bei pramonė.

Studijuoti užsienyje

Studentai gali mokytis blokų modulių Bradforde arba Tulūza.

Studijų parama

Visa medžiaga prieinama internete. Tai apima studijų knygą, paskaitas, garso ir vaizdo įrašus.

Be to, kad mokoma akis į akį, po savaitgalio modulio galima rasti keturias internetines pamokas. Paprastai jiems vadovauja modulį vedęs dėstytojas.

Be to, turime veiksmingą mokymosi paslaugą, kuri padės jums tokiose srityse kaip kritinis mąstymas ir nuorodos.

Tyrimai

Medžiaga tiriama pagal šiuolaikinę medžiagą, skirtą dabartiniams vadybos ir verslo reikalams. Pakeistos MBA pagrindimas yra tai, kad jis suskirsto į keturis Vadybos mokyklos mokslo centrus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau

Akreditacijos