MBA - verslo administravimo ir vadybos magistras - PREZENCIAL

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro MBA verslo administravimo ir vadybos EUDE verslo mokykla yra pagrindinis tikslas parengti jus kaip lyderis užimti pozicijas didesnės atsakomybės ir žinoti visas bendrovės sritis nuo pasaulinės ir up-to-data vizija. Taip pat gausite visas žinias ir įgūdžius, reikalingus pradėti ir vadovauti savo projektui.

EUDE MBA programa leidžia jums žinoti ir suprasti visas įmonių valdymo sritis su visuotiniu požiūriu ir verslo valdymo požiūriu. Mokymai, suprojektuoti ir paruošti geriausių nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vadovų ir pritaikyti Jūsų poreikiams, siūlome galimybę atlikti savo MBA internete, visą darbo dieną arba vykdomąja tvarka.

Su mūsų magistro MBA verslo administravimo ir vadybos jūs gausite savo profesinio tobulėjimo ir darbo rinkos augimo augimą . Savo metodologijos dėka mūsų programa yra jūsų profesinės karjeros propeleris, nes EUDE MBA metai atitinka 8 metų profesinę patirtį. Su tuo jūs galėsite tapti tobulu profesionalu, kurį įmonės šiuo metu ieško.

114036_MBA2.jpeg

Verslo administravimo ir vadybos magistro kompetencijos ir profesiniai išėjimai - MBA

Įgyvendindami savo verslo administravimo ir vadybos magistro studijas bet kurioje iš savo būdų, įgysite šias profesines ir asmenines kompetencijas :

 • Atlikti vyresniojo vadovo užduotis .
 • Prisiimti atsakomybę už strateginių sprendimų koncepciją ir įgyvendinimą.
 • Sukurti, valdyti ir kontroliuoti pagrindinius įmonės finansinius elementus.
 • Strategiškai valdykite darbo grupes savo skirtingose srityse, taip pat sustiprinkite ir valdykite organizacijos darbuotojų talentą.
 • Sukurti ir valdyti skirtingų rinkodaros strategijų ir politikos krypčių, pritaikytų prie dabartinės pasaulinės, konkurencingos ir besikeičiančios aplinkos, diegimą ir technologinę paramą.
 • Plėtoti komunikacijos, kokybės, organizacinių pokyčių valdymo ir įmonių kultūros integruoto valdymo užduotis.

Be to, EUDE Online MBA buvo pripažintas prestižiniais šio sektoriaus reitingais:

"Ekonomikos dienraščio" Financial Times "reitingas" Verslo švietimas "yra laikomas vienu iš geriausių" MBA "vadybos ir verslo valdymo internete EUDE verslo mokykloje."

Verslo administravimo ir vadybos magistro programa - MBA

 1. Įmonės valdymas ir organizavimas
 2. Įmonės strategija
 3. Žmogiškųjų išteklių valdymas
 4. Rinkodara ir komercinis valdymas
 5. Finansų valdymas
 6. Užsienio prekyba
 7. Operacijų, logistikos ir kokybės skyrius
 8. Verslumas, technologinės inovacijos ir inovacijų metodai
 9. Direktyvos veiksmingumas
 10. Teisiniai aspektai
 11. Galutinis pagrindinis projektas

Magistro baigiamojo darbo projektas (PFM) skirtas praktiniam studentų įgytų žinių ir įrankių taikymui programos metu, verslumo iniciatyvai arba esminiam esamos verslo veiklos tobulinimui, kuriant verslo planą o Verslo planas.

* PFM yra privalomas tik „akis į akį“ atvejais.

Verslo administravimo ir vadybos magistro metodika - MBA

EUDE verslo mokykloje sukurta darbo metodika, taikoma verslo administravimo ir vadybos magistrantūroje, yra pagrįsta atvejo metodu. Ypač praktinis mokymas yra geriausias pagrindas studentui įgyti žinių, įgūdžių ir patirties, kurios reikia įmonės poreikiams. Kiekvienoje žinių srityje išsivysčiusios bylos yra sėkmės istorijos, kurios suteikia studentui daug galimybių analizuoti ir diskutuoti.

Klasė su mažomis grupėmis arba „ EUDE Virtual Campus“, pirmaujanti Europos platforma , bus tinkamiausias forumas, kad studentai galėtų pasidalinti savo nuomonėmis ir svarstymais apie kiekvieną dokumentą.

Programa parengta vadovaujančių sektoriaus įmonių vadovų ir patarimų, taip pat dėstytojų, sudarytų iš tarptautinių ir nacionalinių įmonių vadovų ir buvusių direktorių (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé arba Drommer Consulting), dėka. ,

Programos pabaigoje studentas pristatys ir gins savo galutinį magistro projektą *. PFM * yra realus arba imituotas verslo planas, kuriame studentas turi taikyti visas įgytas žinias ir priemones.

Per visą programos laikotarpį studentas turės asmeninį mokytoją ir nuolatinį mokytojų grįžtamąjį ryšį, kuris leis studentui visą laiką žinoti savo tobulėjimo ir stiprybės taškus.

* PFM bus privalomas studentams, dirbantiems tiesioginiu režimu. Likusios sąlygos netaikomos šiam reikalavimui, išskyrus tuos studentus, kurie pasirinko prieigos magistro laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Skaityti daugiau

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Skaityti mažiau