MBA Lyderystė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Priešpiečiai universiteto MBA: Padėties jums už realius rezultatus ir nekilnojamasis Sėkmės

T jis Priešpiečiai universiteto Verslo administravimo magistras (MBA) laipsnis programa išsiskiria sutelkti dėmesį į besivystančių kompetencijas bendravimo įgūdžių, vadovavimo ir komandinio darbo, informacinių technologijų, ir problemų sprendimo. Išskirtinis fakulteto veda turtingą ir įvairų studento organizmą per Aktualijos valdymo ir jūs už technologijų varoma pasaulio vietoje trečiojo tūkstantmečio.

Vadovavimas Koncentracija: "realus, kaip ji gauna"

T jis Lyderystė koncentracija yra skirtos darbo specialistas dirba visoje profesijų, įskaitant švietimo, sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų, bažnyčia, valdžios, teisėsaugos ir verslo asortimentą. Programa centrai nuo šių savybių, plėtoti ir skatinti lyderystę. Per lyderystės, programa pabrėžia sprendimų priėmimą ir vadybinius įgūdžius.

TIFFIN Universiteto Akreditacijos:

T iffin universiteto įgaliotas Regents iš Ohajo valstijos valdybos sudarymo MBA laipsnį. Programa regioniniu akredituotos Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Programa taip pat gavo nacionalinį ir tarptautinį antspaudas patvirtinimo su akreditacijos akreditavimo taryba Verslo mokyklų ir programų.

Ohajo departamentas Personalo plėtros ir sertifikavimas patvirtintas vienuolika TU MBA kursus administracinės / valdymas / Priežiūros MR / DD sertifikavimo. .

Jūsų gyvenimo patirtis yra lygus Dinaminis klasėje patirtį

O ur įsipareigojimas kokybei prasideda paraiškų teikimo procesą, skirtą užtikrinti, kad studentai, atvykstantys mūsų programą turi galimybę ir fono būtų sėkmingas. Vidutinis MBA studentas patenka į Priešpiečiai universiteto programą su beveik 10 metų po studijų darbo patirtį. Studentas kūnas turi laipsnių srityse, pradedant nuo verslo medicinoje, iš socialinių mokslų, kad inžinerija, nuo teisės į laisvųjų menų, humanitarinių, ir dar daugiau. Gyvenimas patirtis šioje įvairios studentų organizacijos prisideda prie dinamišką ir interaktyvių pobūdžio švietimo atmosferoje Tiffin universiteto.

Priešpiečiai universiteto akademinė tradicija

T iffin universitetas yra savo dvylikto dešimtmetį šviesti studentus sėkmės, suteikiantis tvirtą pagrindą, ant kurio pastatyti savo asmeninės sėkmės. Tačiau tuo pačiu metu, mokymo programa ir mokymo metodai ne Tiffin universiteto išgyvena nuolatinį procesą tobulinti. Mūsų mokymo programa išsiskiria sutelkti dėmesį į besivystančių kompetencijas lyderystės ir komandinio darbo, bendravimo įgūdžių ir valdymo sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo.

Mes pateikiame jums asmeninę paramą

W e suprasti, kad jūsų sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo atsakyti į Jūsų klausimus greitai ir teisingai. Beveik kiekvienas tyrimas arba tyrimas, skirtas nustatyti kritinius sėkmės veiksnius internetu švietimo patvirtinti, kad išlaikyti studentus susijusias yra prioritetas. Mūsų studentai vertinate asmeninę paramą jie gavo Tiffin universiteto kaip pagrindinė priežastis, dėl savo sėkmės, ir jie būtų rekomenduoti TIFFIN Universiteto interneto programas draugui ar bendradarbiui, nes ji!

Jūsų TU MBA gali sukelti jums realaus pasaulio sėkmės: Karjera!

Praeities TU MBA absolventų rasiu karjeros orientuotą pozicijas iš karto po baigimo šių profesijų ir / arba su šių įmonių ir organizacijų rūšių tipų (ir tai tik keletas pavyzdžių!):

 • Augalų direktorius
 • Buhalterių
 • Finansų įstaigos
 • Draudimo bendrovių
 • Sveikatos priežiūros administracija
 • Universiteto / Koledžo administracija
 • bankininkystė
 • Ne pelno institucijos
 • Vyriausybinės agentūros
 • Privačios ir valstybinės korporacijos
 • Viešbučiai ir restoranai
 • Ginkluotosios pajėgos
 • Viešojo transporto sistemos
 • Svečių kambarys
 • Ekspertizė Įmonės
 • Nekilnojamojo turto brokeriai
 • Kūrėjai
 • Savarankiško darbo
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Students have access to some of the best undergraduate and graduate programs and can decide whether to pursue their degree on campus, online, or enjoy a little bit of both. Some of our most popular pr ... Skaityti daugiau

Students have access to some of the best undergraduate and graduate programs and can decide whether to pursue their degree on campus, online, or enjoy a little bit of both. Some of our most popular programs, many of which are nationally recognized, include homeland security/terrorism; sports and recreation management; communication; and business management, to name a few. Skaityti mažiau