MBA logistikos valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Teikdami platų verslo aplinka, in Logistics Management MBA dėmesys skiriamas medžiagų, prekių ir darbo jėgos, tiekimo grandinės ir klausimus judėjimo valdymo transportavimo ir skirstymo.

Graduate Management Admission Test arba Logistikos vadyba MBA plėtos savo žinias apie verslo aplinką, ypač atsižvelgiant į logistikos sistemų ir planuojant ir teikiant logistikos strategijų valdymą.

Šis kursas yra skirtas absolventų ar patyrusių vidurinės grandies vadovams, kurie nori suprasti logistikos vaidmenį strateginio valdymo. Šis kursas bus parengti jums logistikos ir valdymo vaidmenų tiekimo grandinės pramonėje.

Kodėl studijuoti logistikos vadybos MBA?

Šis kursas yra skirtas absolventų ir patyrę vidutinio vadovams. Logistikos valdymo MBA suteikia struktūrizuotą plėtros programos vadovavimo ir valdymo įgūdžius, susijusius su pirkimo, logistikos ir tiekimo grandinės sektoriuose. Jis bus skatinti savo intelektualinį mąstymą ir galite užpildyti užduotis, kurios yra tiesiogiai susiję su jūsų darbo vietoje.

Kurso struktūra

Į logistikos vadybos MBA apima šias sistemas: Marketingas, finansai ir žmogiškųjų išteklių valdymo.

Be to, pirkimo ir tiekimo grandinės funkcijos vaidmuo yra vertinamas nuo strateginiu požiūriu. Vaidmuo, kad logistika vaidina organizacijos kaip visumos ir valdymo strategijas, kurios yra būtinos logistikos ir tiekimo grandinės veiklą pristatymo plėtros nagrinėjami.

Tirti moduliai yra:

  • Logistikos strategija
  • Finansinių ataskaitų analizė vadovams
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Marketingo valdymas
  • tiekimo grandinės valdymas
  • Logistikos operacijos
  • Projektų valdymas
  • Verslumas ir inovacijos
  • Tyrimų metodai ir MBA disertacija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2017

Apie mokyklą

The Institute of Accountancy Arusha offers a number of postgraduate degrees in Arusha and Dar es Salaam, Tanzania, through its strategic partner Coventry University in the UK.

The Institute of Accountancy Arusha offers a number of postgraduate degrees in Arusha and Dar es Salaam, Tanzania, through its strategic partner Coventry University in the UK. Skaityti mažiau
Aruša , Dar es Salaam , Tanzanija internete + 2 Daugiau Mažiau