skirtumas kursai

Kursas parengia studentus parengti nuoseklias ir logistikos projektus, orientuotus į įmonės tikslus, taip pat kaip tinkamai naudoti veiklos rodiklius logistikos procesų teikdama verslo valdymo viziją organizacijose. Visa tai patvirtina, nustatytų profesinės sėkmės bet vykdomosios bet kurioje organizacijoje Core kompetencijų, jie yra: Sisteminė View Verslumo Elgesys, lyderystės, komandinio darbo, kūrybiškumo ir inovacijų, sankcija ir planavimo ir orientavimasis į rezultatus.

TIKSLAI

Plėtoti antrosios pakopos įgūdžius ir gebėjimus, kurie padeda įveikti iššūkius būdingas konkurencinėje rinkoje procesų ir logistikos operacijų valdymą, siekiant įgyvendinti veiksmus, kuriais siekiama didinti darbo kokybę ir našumą, kartu su išlaidų mažinimo.

konkrečius tikslus

Parengti nuoseklias ir orientuotas logistikos projektus su įmonės tikslais; Tinkamai išnaudoti veiklos rodiklių logistikos procesus; Pateikite verslo valdymo organizacijose viziją; Sukurti esminius įgūdžius, nustatytus profesinės sėkmės bet vykdomosios bet kurioje organizacijoje, jie yra: Sisteminė View Verslumo Elgesys, lyderystės, komandinio darbo, kūrybiškumo ir inovacijų, sankcija ir planavimo ir orientavimasis į rezultatus.

PASKIRTIES

Absolventai administracijos, Economics, inžinerijos ir kitų specialistų, dirbančių logistikos vietoje.

METODIKA

Mokymo metodika yra kiekvieno mokytojo, kuris gali priimti įvairius mokymo strategijas, kaip apibrėžta atitinkamose švietimo programas (Švietimo planus) nuožiūra, privilegijuotų atvejų tyrimus; Žaidimai ir modeliavimas; konferencijos; paskaitos; seminarai; nukreipti tyrimai; grupinis darbas; praktiniai užsiėmimai laboratorijoje; diskusijas ir keitimąsi patirtimi ir skaitymo tekstai anksčiau prieinama.

Programa mokoma:
  • Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Grupo Tiradentes »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
245 BRL
Investicijos Investicijų: 18 mėnesių R $ 245,00.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date