MBA LATAM

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vykdomoji MBA LATAM yra ne visą darbo dieną vykdoma programa, kuri internacionalizuoja ir skatina savo dalyvių karjerą ir sukuria tiesioginę vertę savo organizacijoms.

Tai būdinga vienintelei, turintiems platų ir išskirtinį dėmesį Lotynų Amerikoje. Programa skirta profesionalams, turintiems ne mažiau kaip 5–6 metų vadovavimo patirtį, kurie rūpinasi, kad Lotynų Amerika taptų rinka ir ieškotų naujų perspektyvų savo karjeroje ar organizacijoje.

Mūsų programa

 • 12 mėnesių trukmės
  Modulinis formatas.
 • 7 savaitės moduliai
  Čilė, Kolumbija, Brazilija, Panama, Meksika * ir Majamis *.
 • Jis skirtas vyresniesiems specialistams
  Su 5 metų vadovavimo patirtimi.
 • Vienintelis MBA vykdytojas, turintis platų ir išskirtinį dėmesį Lotynų Amerikoje.

* Galima keisti.

Tarptautinis fakultetas plačiai pripažintas

 • Jo unikalus sugebėjimas sujungti akademinį mąstymą su realių problemų sprendimu.
 • Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai, remiami pramonės ir viešojo sektoriaus.
 • Praktinis požiūris, kuris apjungia valdymo žinių viršūnę ir realų taikymą.

Susitikimo taškai

 • Lotynų Amerikos miestai, turintys aukštą veiklos ir plėtros potencialą.
 • Pagrindinės įmonės regione.

Energinga bendruomenė

 • Mokslinių tyrimų, verslumo ir mokymosi veikla, kurioje dalyvauja pagrindinės tarptautinės bendrovės.
 • Platformos, skatinančios idėjų kūrimą, sklaidą ir taikymą.

Tarptautinė programa, transformuojanti ir pritaikyta pačios įmonės realybei.

Tarptautinė programa, transformuojanti ir pritaikyta pačios įmonės realybei.

Panardinimas į iššūkius ir galimybes, kurias siūlo pagrindinės Lotynų Amerikos ekonomikos ir sektoriai.

Individualus instruktavimas įgūdžių ir gebėjimų ugdymui.

Projekto šalies galimybių vertinimas , sukurtas programos metu su kiekvienos šalies padėjėjais, profesoriais ir vietos atstovais.

Aukšto lygio UAI absolventų tinklas LATAM.

Tikrasis mokymasis realiame pasaulyje: sukurkite tikrą projektą, taikomą jūsų organizacijai per visą programą, padedant fakultetui.

114557_16.jpg

Bendra informacija

kaina

 • Kaina: 45 000 USD

Realizacijos vieta

 • Akivaizdūs moduliai vyks pagrindinėse Lotynų Amerikos sostinėse: Santiago, Bogota, San Paulas, Panamos miestas, Meksikas * ir Majamis *.

* Galima keisti.

Datos ir laikai

 • Pradžia: 2020 m. Rugsėjis.
 • Kadencija: 2021 rugsėjo mėn.
 • Tvarkaraštis: moduliai nuo akis į akį nuo 9:00 iki 7:00 val.

Studijų programos tinklelis

114483_malla_emba_latam.png

Programos struktūra

Prieš programą

Išankstinis pasirengimas tiems dalyviams, kurie nori peržiūrėti valdymo pagrindus. Šis pasirengimas mokomas mišriu formatu ir leidžia jums susidurti su sudėtingomis vykdomomis MBA LATAM UAI su garantijomis.

Tuo pačiu metu dalyviai dirba dviejose srityse, pirmoji - apie asmeninius ir profesinius iššūkius kaip vadovus ir vadovus; antra - apie sektorių problemas, su kuriomis susiduria jų organizacijos.

Ankstesnis darbas leidžia individualizuoti ir individualizuoti integruotus kūrinius ir individualius projektus pagal kiekvieno studento karjeros poreikius.

Programos metu

Programa prasideda tarpdisciplininiu seminaru, skirtu Lotynų Amerikos verslo ir institucinės apimties gilinimui. Ji vyksta per konceptualius modulius, taikomųjų projektų kūrimą, vadovavimo seminarus ir savęs pažinimą, skaitmeninimo ir inovacijų seminarus ir ryšius su pirmaujančiomis LATAM kompanijomis. EMBA „LATAM“ baigiasi strateginiu integracijos seminaru ir padėjėjų organizacijoms atliktų baigiamųjų darbų vertinimu.

Valdymas ir verslas

Pirmieji moduliai yra susiję su aplinkos, verslo ir organizacijos pagrindais. Aptariami ir analizuojami iššūkiai ir verslo tendencijos, verslo strategija, elgesys ir motyvacija, finansinė analizė priimant sprendimus ir vadovavimas bei pokyčiai. Ji suteikia funkcionalų vaizdą apie rinkodarą, finansus, inovacijas ir dizainą, operacijas ir žmogiškojo kapitalo valdymą, kad būtų sukurtos strategijos kiekvienoje iš sričių.

Savo bendrovei taikomos žinios

Investicijos į MBA turi suteikti grąžą asistentui ir bendrovei. Visoje programoje ir kaupiamuoju būdu dalyvis generuoja ir apdoroja savo organizacijos vidinę ir išorinę informaciją.

Programos pabaigoje dalyvis turės naujų idėjų, strategijų ir vykdymo planų, susijusių su jų įmonės iššūkiais. Individualūs projektai, taikomi pačiai organizacijai, padeda įvertinti daugumą filialų. Programos pabaigoje žinios ir mokymasis sutelkiami dokumente, turinčiame didelį poveikį jūsų organizacijai.

Verslo Vanguard

Pasirenkamieji individualizuoja mokymo programą su konkrečiais asistento interesais. Moralinis kompasas susiduria su moralinėmis ir vertingomis dilemomis, atspindėdamas valdymą ir vadovavimą šiandieninėje aplinkoje. Programos trukmė leidžia integruoti ankstesnes žinias ir jas pritaikyti savo įmonės problemoms spręsti.

Asmens raida

Visoje EMBA studentas dalyvauja visapusiškoje instruktavimo programoje su intervencijomis asmeniniu ir grupiniu lygiu, kuris prasideda pasaulinio lygio vadovų įvertinimu, kur jis lygina, vertina ir supranta jų stipriąsias ir silpnąsias puses, kad būtų sustiprintas valdyti savo vadovavimo karjerą ir vadovavimo stilių. Šią programą papildo seminarai, kuriuose plėtojami bendravimo įgūdžiai, tokie kaip „Efektyvus bendravimas“ ir „Asmeninis prekės ženklo kūrimas“.

Po programos

Tarptautinis tinklas

Nuo pirmos dienos „EMBA LATAM UAI“ dalyviai yra didžiausio Lotynų Amerikos absolventų verslo tinklo dalis, leidžianti naudotis regioninėmis rinkomis ir tinklais.

Atnaujinti

Studentai turi galimybę tęsti mokymą dalyvaudami pasirenkamuose EMBA LATAM UAI ateities skatinimo kursuose ir dalyvaudami tęstinumo derybose.

114550_FH6.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negoc ... Skaityti daugiau

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negocios más prestigiosas de Chile y de Latinoamérica, convirtiéndose en un referente a nivel regional y también global. Skaityti mažiau
Santjagas , Viña del Mar , Las Condes + 2 Daugiau Mažiau