MBA koncentracija muzikos vadyboje

William Paterson University of New Jersey

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA koncentracija muzikos vadyboje

William Paterson University of New Jersey

MBA koncentracija muzikos vadyboje

Muzikos valdymo koncentracija MBA suteikia aukštą išsilavinimą muzikos verslo, muzikos valdymo, verslumo ir pramogų teisės srityse. Naudodamiesi mūsų artumą prie Niujorko, mes galime pasinaudoti mūsų pramonės ryšiais, kad pasiūlytume aukščiausio lygio studijas. Vadinasi, magistrantūros studentas yra panardintas į pramonės aplinką, tuo pačiu skatinant aiškų supratimą apie asmens vaidmenį ir poreikius. Programos pasiūlymai yra tarptautinio masto ir yra mokomi pramonės lyderių, taip pat visą laiką fakulteto. Stažuotės užbaigimas yra esminis mokymosi kreivės aspektas. Nors įvairiose srityse egzistuoja įvairias pozicijas, šios programos tikslai yra supažindinti jus su daugialypės pramonės šakomis, nukreipti jus į karjeros kelią ir pasiūlyti geriausią progą sėkmingai dirbti. Mūsų verslo administravimo magistro programos tikslas yra paruošti savo studentus už vaidmenis, kurie yra veiksmingi organizaciniai darbuotojai vis labiau diversifikuotoje ir konkurencingoje verslo aplinkoje. Verslo administravimo magistro (MBA) programa turi kryžminį funkcinį pedagoginį požiūrį. Tokiu būdu, verslo aplinkoje įtvirtintos tekstūros dalys yra susipynusios visoje mokymo programoje. Šios sudedamosios dalys ar perspektyvos apima, bet neapsiriboja, etinėmis, politinėmis, reguliavimo ir socialinėmis įtakomis organizacijoms. Daugiausia dėmesio skiriama bendravimo įgūdžių, kiekybinės analizės ir technologinių programų įgijimui ir (arba) tobulinimui verslo kontekste. Pagrindinės kompetencijos sritys pabrėžiamos aštuoniolikoje žemesnių pagrindinių kredito valandų: šiose srityse yra finansinė atskaitomybė, analizė ir rinkos, organizacijų vidaus ir pasaulio ekonominė aplinka, valdymo informacinės sistemos ir žmogaus elgesys organizacijose. Viršutiniai pagrindiniai kursai (15 kreditų valandų arba 12 kredito valandų, priklausomai nuo jūsų pasirinktos koncentracijos) sutelkiamos į žemesniųjų pagrindinių sričių integravimą, taikant kryžminį funkcinį metodą organizaciniais klausimais.

Atinuke (Tinu) Adeniranas

Direktoriaus pavaduotojas

Magistro laipsnio priėmimas

Telefonas - 973-720-2764

Susisiekite su mumis "WhatsApp"

img 1MBA programos taip pat siūlo platų pasirenkamuosius kursus kiekvienoje iš keturių skyrių: apskaitos ir teisės; Ekonomika, finansai ir pasaulinis verslas; Rinkodaros ir vadybos mokslai bei profesionalūs pardavimai. Programa turi būti supažindinta su reikalingomis kiekybinėmis ir technologinėmis koncepcijomis. Įregistravimo metu studentai skatinami atlikti atrankinius egzaminus 1) kiekybine analize ir 2) technologijomis, ir, jei reikia, rekomenduojama juos įžvelgti. Cotsakos verslo kolegija gavo akreditaciją iš AACSB International-Association, siekdama tobulinti koledžo verslo mokyklas. AACSB akreditacija yra aukščiausias pasiekimų lygis verslo mokykloms visame pasaulyje. Tik apie 5% verslo mokyklų pasaulyje yra akredituota AACSB.

Reikalingi įgūdžiai Kreditų valandos (neprivaloma)

  • Matematiniai verslo metodai
  • Kompiuteriai ir programos

map

Žemutinės kredito valandos reikalavimai (gali būti atsisakyta)

  • Valdymo procesas ir organizacinė teorija
  • Finansinė ir vadybinė apskaita
  • Finansų valdymas
  • Rinkodaros vadyba
  • Ekonominė analizė
  • Muzikos technologija

img 2

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 18, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
- Mokestis: 18 856 JAV dolerių, kambarys ir lenta: 10 920 JAV dolerių, Knygos ir reikmenys: 1600 JAV dolerių, Transportas: 890 JAV dolerių, Įvairūs: 2250 JAV dolerių, Iš viso 34 516 JAV dolerių (Naujųjų Džersio gyventojų mokymas - 12 114,00 JAV dolerių per
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Wayne, New Jersey
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Wayne, New Jersey
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla