Komunikate valdymo studijų programa skirta pasiūlyti mokymosi galimybes, pagerinti įgūdžius ir kompetencijas specialistų, dirbančių rinkodaros, žiniasklaidos priemonėse ar ryšių srityje. Jo dizainas laikosi kasdieniame verslo bei komunikacijos disciplinų dauguma paprastai praktikuojama organizacijose (privati ​​/ viešoji), veikiančių tarptautiniu mastu ir / ar visame pasaulyje.

Per programos kursą, studentai bus mokytis įgūdžius, kurie padeda jiems tapti patikimų patarėjų ir specialistų per jų atitinkamų bendruomenių. Savarankiški požiūris su intensyvaus mokymosi šėlsmo siekiama suteikti studentams tvirtą pagrindą ant kurio jie gali sukurti savo karjerą ir augti į lyderių savo srityje.

Profilis studijų programos komunikacijos vadybos

Ką daro ši programa skiriasi?

  • Praktinis požiūris į mokymąsi - mokymosi darant ir darbo
  • Lankstumas tyrimų: vakare ir savaitgaliais pamokos, intensyvios laikotarpiai, nuotolinės studijos
  • Galimybė pritaikyti studijas.

Ši studijų programa yra sukurta siekiant pasiūlyti atitinkamus mokymosi galimybes, kurios susijusios su kasdienio verslą, taip pat komunikacijos disciplinas dauguma paprastai praktikuojamas organizacijų, veikiančių tarptautiniu mastu pasaulinėse rinkose. Praktinis požiūris su intensyvaus mokymosi šėlsmo siekiama suteikti studentams tvirtą pagrindą ant kurio jie gali sukurti savo karjerą ir augti į lyderių savo srityje.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai Studij programos

Iš studijų programos tikslas yra gilinti komunikacijos valdymo ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų komunikacijos srityje tarptautinių ir pasaulinių nustatymus. Per programos kursą, studentai bus mokytis įgūdžius, kurie padeda jiems tapti patikimų patarėjų ir specialistų per jų atitinkamų bendruomenių.

profesinio augimo

Po baigimo, studentai įgyja tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį vadinamas Master of Business Administration su komunikacijos vadybos specializaciją.

Subalansuota semestras auka

Programos mokymo programa buvo sukurta siekiant atspindėti kasdienį verslą į kiek įmanoma nepamirštant reikiamą akademinę discipliną ir griežtumo. Tyrimai buvo suskirstyti į semestrus, kad studentai turi subjektai, kurie naudojasi įvairiais virtualiais įrankiais, taip pat subjektų, turinčių intensyvius studijų laikotarpius pasirinkimo.

Teisė kreiptis į magistro lygio studijų programą, reikia: bakalauro (arba aukštesnė) laipsnis lygiavertis srityje bei atitinkamą darbo patirtį ne mažiau kaip trejus metus (36 mėnesių) turi būti baigtas po baigia bakalauro laipsnį.

Darbo patirtis

Bet darbo patirtis turi būti gautas ne vėliau kaip per 31 2017 liepa pavasario taikymo laikotarpį. Darbo pažymėjimai turi būti pradžios ir pabaigos datą užimtumo ir trumpą darbo aprašymą. Jei pareiškėjas dirbo ne visą darbo laiką, darbo pažymėjimą privalo aiškiai nurodyti darbo valandų per mėnesį skaičiaus. Darbas ne visą darbo bus konvertuojama į visos darbo dienos ekvivalentais tokių, kad 150 valandų arba 20 visą darbo dienas (ne mažiau kaip 7 valandas per dieną) atitinka vieną mėnesį nuo darbo. Darbo patirtis neturi būti nepertraukiamas arba gauti dirbti pas tą patį darbdavį. Darbo patirtis bus priimami tik tada, jei ji yra patikrinta numatyto sertifikato darbdavys.

Verslumo bus priimta kaip darbo patirtis, jei pareiškėjas gali pateikti pažymėjimą, patvirtinantį, kad jis arba ji yra arba buvo apdraustas pagal įstatymų YEL arba MYEL pensijų sistemą verslininkams. Nėra praktinių stažuočių ar on-the-darbo mokymosi laikotarpiai įtraukti į laipsnį naudojamas kreipiantis bus įskaičiuojamas į darbo stažą. Karo ar nekarinių nacionalinę tarnybą ar vaiko priežiūros atostogos nebus įskaičiuojamas į darbo stažą. Darbo patirties taškų suma, skiriama už vienu metu darbo santykių negali viršyti sumos, apdovanotas už visą darbo dieną. Tie, kurie kreipiasi su kvalifikacijos užpildytą už Suomijos ribų 15:00, privalo pateikti darbo pažymėjimus iki 2017 m sausio 31 d.

Mokymas 9500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
Transportas 50 E / mėn
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Haaga-Helia University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
3 - 4 semestrus
Ištęstinės
Price
9,500 EUR
per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date